sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek oddychaj ...
0
Coś na poprawę nastroju. Koniecznie z głosem ;)
https://www.facebook.com/share/r/1CF2DCLEpR/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@nowy19pl racja to twarda zasada rozgrywek mecz u siebie oraz na wyjeździe. Rozpieprzają piłke dla pieniędzy szkoda ze bierzemy w tym udział
0
@Azazel_Pazuzu raczej stara się ugrać stołek puki nie ma dobrewgo kontrkandydata. podobna kadra była rok tamu a i teraz gramy na wszystkich frontach i mamy dobre pozycje
0
@Konradowskyy to jak z Tebasem al Barto mi bardziej w psychice osiadł. Menda przeokropna
1
@Destroyer_of_Worlds To jaki miał skład nigdy nie miało do końca znaczenia bo układał tych chłopaków tak jak chciał i z tego co miał.
2
Te ostatnie mecze ... 2 połowa PSG i ostatni. Miałem nadzieję że już nie będę takich "emocji" przeżywał jako kibic barcy. Częste to było po okresie gdy odszedł Messi (a i wczesniej juz się zdarzało). Hansi to zmienił, ta drużyna znowy zaczeła być mega groźna i nigdy z nim na ławie nie miałem w sobie żenady oglądając naszych. Teraz coś bardzo niedobrego wróciło. To jest własnie moment Flicka aby udowodnić że jest mega trenerem bo moim zdaniem to tylko on może to zmienić. Wieszanie psów na zawodnikach no może i jest zasadne ale ... tak jak z Fergusonem jak prowadził MU to on to wszystko ogarniał a jak nie pasowało to zmieniał klocki i nie miał żadnych sentymentów. Moim zdaniem to jest moment Flicka i zobaczymy czy sobie poradzi. Jedna połowa z PSG można było darować ale to co zrobiła Sevilla z nami to już jest mega problem. To jest czas Flicka trzymam kciuki.
0
@Eklerek no tak ale u nas kundelek też ma takie jazdy, ogólnie jakoś czarni mają z tym kompleksy zazwczaj.
1
@mr Barca pewnie grał w wakacje przeciw Realowi i PSG
1
to tak jak z PSG może w końcu sie wyśpicie i zaczniecie grać ?
3
na repre wystarczy i tego się trzymajmy
1
@narciarz "bo jeszcze 3 miesiące temu każdy zachwycał się Flickiem" nie ja. Szanowałem go oczywiście ale to nie znaczy ze może pierdolić głupory jak Xavi i wszyscy się smieją jak u Tuska
1
czy mi się wydaje czyt on nie widzi problemu ? JPRDL myślałem że chłop jest jednak poważny
1
@Lionel_Messi10 też tak myslę
0
@TheKlucha oni po prostu nie znają zawodników Sevilli XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
WoW. no i to powinno dać Flickowi do myślenia !!! nie żadne errany tylko Rash na 9 jak wróci Yamal i Rapha. TO naoprawde może wtedy wyglądać mega. A reszta ława i zapierdalać na treniongach aż forma będzie wystarczająca.
0
@ViscaelBarca2007 to coś jak Ferran ;)
0
@Ryoumen zawsze 2 koty w worku to nie jeden ;)
0
@ViscaelBarca2007 moim zdaniem Alvarez to też nie ten poziom ale css bo mnie zjedzą zaraz.
0
ogólnie to obawiam sięże ten sezon będzie naznaczony brakiem klasowej 9-tki. już w zeszłym sezonie było widać że Robert to już nie to samo co wcześniej a Ferran .. no cóż on nigdy (moim zdaniem) nie będzie na poziomie Barceloiny Realu czy innych topowych kapel. Juz to było Pep go sprzedał bo to wiedział. No i Kounde ten gościu zjechał strasznie i mamy mega problem teraz bo chyba myślei że on tam będzie zawsze tak zajebiście grał. Wymieniłem newralgidzne pozycje bo wiadomo że placków ostatnio było więcej (Olmo) ale to aż tak nie boli jak wrócą kontuzjowani
0
swoją drogą to jest niesamowite jak z zespołu mega agresywnego którego bali się w zasadzie wszyscy prerodzilismy sięw taki placek ziemniaczany. szok
1
pisałem że lepiej tego nie oglądać. chłopcy za bardzo gwiazdeczki po niebie łapią
0
@blakkudium fajna była ... Tak nieudana
1
@macio_944 racja. Rash jest w świetnej formie. Jak wróci Yamal i Rapha może jego na środek ...
0
Komentarz usunięty
0
@partymaker cała druzyna grała ....
1
Była przerwa na wode po nie j wpadłgol wiec nie spodziewałbym sięże po długiej przerwie flick ich jakoś obudzi
0
@ROBSSSON tak zrobię.