0

@Tasde



Rada bezpoieczeństwa ONZ. No bardzo rozsądnie robić z siebie na takim gremium takiego idiote. Albo na siłe chcieli zaognić konflikt albo ... sam nie wiem są debilami ?

0

@Karol145 bredziły to rząd i media a najbardziej żałosne jest że robili to na arenie międzynarodowej. Jedyne co w tym wszystkim jest dobre to to że Janusz Korwin Mikke raczej nie miał racji ze swoją tezą. Jakby miał to to by oznaczało że są jeszcze głupsi ale w sumie kto wie.

9

@Roobo To jest chore no ale to jest Tusk on potrafi kłamać prosto w oczy. " Łapy precz od polskich żołnierzy" dobry jest XD. przez kilka dobrych dni dudnili wraz ze swoimi mediami że Rosyjski dron rozwalił Polski dom. Jak się okazało że gadają delikatnie mówiąc pierdoloty to "nie atakować wojska". Do łbów im nie przyszło że to nie o wojsko chodzi i nie wojsko się zbłaźniło.

4

... a u białych narzekają na tego sędziego XD To jest niesamowite jacy oni tam są oderwani

1

skarga do Fifa widać dotarła. 2 karne no no działa to.

0

dlatego oglądanie tego klubu jest niezdrowe

2

Marsylia gra jak Valencia tu nie będzie niespodzianki nie ma takiej opcji

0

@barteq onm jest na razie rezerwowym a chyba to powinien na równi z pedrim i FDJ jeśli chodzi o wyjsciue

0

Valencia słąba jak ujjj ale na poważnie FLick musi siezastanowić jak zacząćwykożystywać Fermina bo chłopak ewidentnie to ma.

1

@PuszkinFan po meczu .... aha no ok. ;)

0

@JohnKennedy ty no ale uczciwie trzeba przyznaćże Valencia to grała totalne dno

3

na RM TV pewnie sprcjalny odcinek będzie odnośnie naszego sędziego z dzisiaj ..... Do samych najwyższych władz UEFY

1

Bernal z asystą po wejściu po takiej kontuzji prawie rok przerwy !!!!!

0

jednak torres to do szuflady na razie

2

gol jest a asyste ma Bernal !!!!!

0

chciałby aby wszedł bernal choc na chwile

1

cóż ten stadion wydaje siębyćszczęśliwy ... ;)

0

@LukaszFan no raczej ...

0

... i wchodzi Lewy przy stanie 4:0 XD

0

Rapha jest zajebisty kurka

1

Fermin teraz obok Pedriego I FDJ staje się żelaznym pomocnikiem. no no fajnie

0

Rooney rozczarowuje niestety

0

@FcPortoFan1999 nie wiem kin on jest ale idzie lajtowo więc no wdzięczność jest ;)

2

słaba ta valencia . pamiętam ich z mocniejszych czasów.

0

kóźwa fermin jest coraz bardziej zajebisty !!!!

0

YEEEEES super !!!!!!

0

albo gramy spoko w tym dość słabym składzie albo Valencja gra totalny piach

0

oby Roony wykorzystał szanse. Szacun dla Flicka za konsekwencję

1

tak troche ryzykownie bym powiedział ....

0

@adamek20151 poprawiłem błąd. jedyne co moge dodać że w tym sezonie ale to chyba oczywiste

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?