1

@Marcelinho132 za ferrana .. sorki :)

0

ja bym rashforda jednak za fermina dał

0

@Filipem oni z Pedrim muszą być to podstawa

0

Ale Yamal co obniżył loty to jestem w szoku

0

@Azazel_Pazuzu thibo ....

0

pozycja bramkarza napełnia ryj bananem. Ten nowy gra zajebiście a w obwodzie jest Wojtuś :)

1

@michal26 w zasadzie go nie ma ... on gra jak zwykle te dwa mecze to był czysty przypadek

2

Fermin dziś musi wejść on strzela z daleka jak coś wciśnie to cena x2 lub po prostu zostanie i jedno i drugie zajebiste

0

@Kuczek ok jaśnie panie znikam ;)

0

@Roobo dobra dobra ... taskie karne u białych to 90 % La Bamby jedzie ... i słusznie

1

@Stinger_ bez kitu też tak myślkałem to był chyba ten cienki słupek wewnątrz bramy XD

0

fajnie że wygrywamy ale noż kurde nie lubie jak to wygpąda jak skóra zdjęta ze śmietankowych ... ten karny był w ich własnie stylu.

0

@mate92 karny naciągany jednak taki w stylu Realu. Nie lubie jak my tak wygrywamy

1

co znaczy zła decyzja sędziego .... zaraz będzie polowanie na kości

1

polecam teraz wejśc na realmadryt.pl XD ja wiem że są w...ni ale no ich mbappe na takich karnych co mecz jedzie ;)

0

pierwsza bramka negreiry ... ;) nie bijcie żarcik

0

RTV zapłonie jutro ... jak konar

0

tak średnio karny według mnie

3

obrona troche niekopoi

25

kóźwa @Redakcja dajecie reklamy jak na jakiś dzikich streamach ... serio ? przeładowuje strone na zwykłum PC a tu mi sięokno z jakimś filmem otiwera któego nie można zamknąć ? i wy banujecie ludzi o pytania o streamy (jak niby jakaś legitna strona) jak ktoś chce mecz oglądać jak sami podobne praktyki wprowadzacie ?

0

@Messi1000000 barcelonie=

1

@norbi77 nie wiesz czemu serio ? Pół hiszpani trzepie sobie na widok Realu i tylko Barca ich potrafi udupić do ziemi ... mimo sędziów po isch stronie. Ile to już razy oglądaliśmy ;)

1

@norbi77 w drugą stronę by był ;)

1

@tbas niestety hujsen jest zajebisty ale mu mamy Cubarsiego który jest lepszy moim zdanie problem jest z jego partnerem

1

Centymetrowy spalony korwa tam było z pół metra

1

Ci komentatorzy to pojebani są czy jak? Spalony ewidentny a temu się wydaje ...

1

0

Szczerze to dziwię się że masturbanto gra kosztem rrodrigo no ale ich cyrk ich małpy

3

Oni pewnie myślą że jak zwykle rzucimy się jak reksio na boczek na jakikolwiek piniądz bo jesteśmy w d.... , Mam nadzieje ze twardo znimi tam Laporta pogra.

0

@novy1899 ale jaka dwukrotna operacja kolana? coś już iwadomo ? nawet jeśli tak to to jest młody chłopak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?