sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marcelinho132 za ferrana .. sorki :)
0
ja bym rashforda jednak za fermina dał
0
@Filipem oni z Pedrim muszą być to podstawa
0
Ale Yamal co obniżył loty to jestem w szoku
0
@Azazel_Pazuzu thibo ....
0
pozycja bramkarza napełnia ryj bananem. Ten nowy gra zajebiście a w obwodzie jest Wojtuś :)
1
@michal26 w zasadzie go nie ma ... on gra jak zwykle te dwa mecze to był czysty przypadek
2
Fermin dziś musi wejść on strzela z daleka jak coś wciśnie to cena x2 lub po prostu zostanie i jedno i drugie zajebiste
0
@Kuczek ok jaśnie panie znikam ;)
0
@Roobo dobra dobra ... taskie karne u białych to 90 % La Bamby jedzie ... i słusznie
1
@Stinger_ bez kitu też tak myślkałem to był chyba ten cienki słupek wewnątrz bramy XD
0
fajnie że wygrywamy ale noż kurde nie lubie jak to wygpąda jak skóra zdjęta ze śmietankowych ... ten karny był w ich własnie stylu.
0
@mate92 karny naciągany jednak taki w stylu Realu. Nie lubie jak my tak wygrywamy
1
co znaczy zła decyzja sędziego .... zaraz będzie polowanie na kości
1
polecam teraz wejśc na realmadryt.pl XD ja wiem że są w...ni ale no ich mbappe na takich karnych co mecz jedzie ;)
0
pierwsza bramka negreiry ... ;) nie bijcie żarcik
0
RTV zapłonie jutro ... jak konar
0
tak średnio karny według mnie
3
obrona troche niekopoi
25
kóźwa @Redakcja dajecie reklamy jak na jakiś dzikich streamach ... serio ? przeładowuje strone na zwykłum PC a tu mi sięokno z jakimś filmem otiwera któego nie można zamknąć ? i wy banujecie ludzi o pytania o streamy (jak niby jakaś legitna strona) jak ktoś chce mecz oglądać jak sami podobne praktyki wprowadzacie ?
0
@Messi1000000 barcelonie=
1
@norbi77 nie wiesz czemu serio ? Pół hiszpani trzepie sobie na widok Realu i tylko Barca ich potrafi udupić do ziemi ... mimo sędziów po isch stronie. Ile to już razy oglądaliśmy ;)
1
@norbi77 w drugą stronę by był ;)
1
@tbas niestety hujsen jest zajebisty ale mu mamy Cubarsiego który jest lepszy moim zdanie problem jest z jego partnerem
1
Centymetrowy spalony korwa tam było z pół metra
1
Ci komentatorzy to pojebani są czy jak? Spalony ewidentny a temu się wydaje ...
1
@Sergio_Devils ja
0
Szczerze to dziwię się że masturbanto gra kosztem rrodrigo no ale ich cyrk ich małpy
3
Oni pewnie myślą że jak zwykle rzucimy się jak reksio na boczek na jakikolwiek piniądz bo jesteśmy w d.... , Mam nadzieje ze twardo znimi tam Laporta pogra.
0
@novy1899 ale jaka dwukrotna operacja kolana? coś już iwadomo ? nawet jeśli tak to to jest młody chłopak.