sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
YEEEEES super !!!!!!
0
albo gramy spoko w tym dość słabym składzie albo Valencja gra totalny piach
0
oby Roony wykorzystał szanse. Szacun dla Flicka za konsekwencję
1
tak troche ryzykownie bym powiedział ....
0
@adamek20151 poprawiłem błąd. jedyne co moge dodać że w tym sezonie ale to chyba oczywiste
0
@adamek20151 " Ethel Caterham z Wielkiej Brytanii, ma 116 lat i zawdzięcza długowieczność pozytywnemu nastawieniu i umiarowi" te dowody z dupy dlaczego żyje tak długo są zawsze dla mnie mega śmieszne :)
0
Ja to czekam na pierwszy mecz Yamala że pozamyka nam japy ... i tak to w sumie jest złośliwe.
0
@europejczyk ruchanie lasek zazwyczaj jest w towarzystwie alko lub innych używek szczególnie na imprezach więc nieeee to na pewno nie sposób prowadzenia się ;). Spoko fajny z niego Youtuber będzie pewnie
6
@Derean teraz po prostu rozszerzają zasięgi. Presja w europie też sie przyda. co za żałosny klub
2
oni to by kórwa chicieli aby im sędziowe na starcie spotkania 2 bramki do dziennika od razu w pisaywali ... wtedy to by było sprawiedliwie
19
gosciu częst ozachowywał sięprawie jak pepe, mi go nie szkoda.
0
@maciekofcb charakter to ma Cubarsi. Co do Yamala to ja już nie mam złudzeń
13
Chyba nie dotarło do niego co Flicka mõwił o ego. Zdziwiony jakoś nie jestem.
0
Ja natomiast jestem ciekaw które kluby zaczną pisać te skargi , i co nimi kieruje tak naprawde Bo chyba nie walka o czołowe miejsce w tabeli ....
1
@macio_944 ja mam po prostu sympatie do polaków nazwiska mi latają koo uja ale plus ze w jedny kierunku ...
1
@Greg1991 wiem co czuje gdy wygrywają i tyle mi starczy ...
1
@Greg1991 sam jesteś żenujący pisząc takie pierdy. Uwielbiam Polską pilke i emocje płynące z dobrej gry reprezentacji.
0
@Greg1991 serio ? Ile ty masz chłopie lat ? Może urodziłeś się w Argentynie lub Hiszpanii ? My przewalały eliminacje non stop
0
Jak na razie Urban wydaje się być spoko trenerem. Na naszym przykładzie widać że dobry trener to jest u nas 70% szans na sukces. Nie wiem czemu tak jest ale wydaje mi się że to jest dość nienormalne mimo wszystko bo jednak to piłkarze grają
0
w sumie dobrze zenie pogryzł ;)
6
@Redakcja ja rozumiem że czas antenowy ale znów reklamy jak z dzikich streamów. Może zacznijscie wrzucać i mecze na lewo bo już blisko do tego typu jakości
12
delikatnie widać że balowałeś z Neymarem ....
2
@NeyJr11 inaczej go oceniam ale przynajmniej sensowna odpowiedź
1
@Pomimo27 Rashford robi dobrą robotę torche niesmiały ale może Flick go wykuje. Na pewno lepszy od Ferrana
1
@Sau_Ron zobacz lepiej co działo się pod naszą bramką ....
1
jprd co wy macie z tym Olmo ? Zwalił sete ok. Ferran robi takie akcje 2-3 na karzdy mecz i wychodzi w podstawie? klapki ? tym bardziej że jeden to napastnik drugi pomocnik
2
jestem dumny ale to akurat powód do wstydu Panie Flick.
1
@zeko0 w punkt bo reszta to kóźwa masakra.
1
10 to jednak chyba klątwa
0
@Borry kiepsko to weszło atletico ;)