0

YEEEEES super !!!!!!

0

albo gramy spoko w tym dość słabym składzie albo Valencja gra totalny piach

0

oby Roony wykorzystał szanse. Szacun dla Flicka za konsekwencję

1

tak troche ryzykownie bym powiedział ....

0

@adamek20151 poprawiłem błąd. jedyne co moge dodać że w tym sezonie ale to chyba oczywiste

0

@adamek20151 " Ethel Caterham z Wielkiej Brytanii, ma 116 lat i zawdzięcza długowieczność pozytywnemu nastawieniu i umiarowi" te dowody z dupy dlaczego żyje tak długo są zawsze dla mnie mega śmieszne :)

0

Ja to czekam na pierwszy mecz Yamala że pozamyka nam japy ... i tak to w sumie jest złośliwe.

0

@europejczyk ruchanie lasek zazwyczaj jest w towarzystwie alko lub innych używek szczególnie na imprezach więc nieeee to na pewno nie sposób prowadzenia się ;). Spoko fajny z niego Youtuber będzie pewnie

6

@Derean teraz po prostu rozszerzają zasięgi. Presja w europie też sie przyda. co za żałosny klub

2

oni to by kórwa chicieli aby im sędziowe na starcie spotkania 2 bramki do dziennika od razu w pisaywali ... wtedy to by było sprawiedliwie

19

gosciu częst ozachowywał sięprawie jak pepe, mi go nie szkoda.

0

@maciekofcb charakter to ma Cubarsi. Co do Yamala to ja już nie mam złudzeń

13

Chyba nie dotarło do niego co Flicka mõwił o ego. Zdziwiony jakoś nie jestem.

0

Ja natomiast jestem ciekaw które kluby zaczną pisać te skargi , i co nimi kieruje tak naprawde Bo chyba nie walka o czołowe miejsce w tabeli ....

1

@macio_944 ja mam po prostu sympatie do polaków nazwiska mi latają koo uja ale plus ze w jedny kierunku ...

1

@Greg1991 wiem co czuje gdy wygrywają i tyle mi starczy ...

1

@Greg1991 sam jesteś żenujący pisząc takie pierdy. Uwielbiam Polską pilke i emocje płynące z dobrej gry reprezentacji.

0

@Greg1991 serio ? Ile ty masz chłopie lat ? Może urodziłeś się w Argentynie lub Hiszpanii ? My przewalały eliminacje non stop

0

Jak na razie Urban wydaje się być spoko trenerem. Na naszym przykładzie widać że dobry trener to jest u nas 70% szans na sukces. Nie wiem czemu tak jest ale wydaje mi się że to jest dość nienormalne mimo wszystko bo jednak to piłkarze grają

0

w sumie dobrze zenie pogryzł ;)

6

@Redakcja ja rozumiem że czas antenowy ale znów reklamy jak z dzikich streamów. Może zacznijscie wrzucać i mecze na lewo bo już blisko do tego typu jakości

12

delikatnie widać że balowałeś z Neymarem ....

2

@NeyJr11 inaczej go oceniam ale przynajmniej sensowna odpowiedź

1

@Pomimo27 Rashford robi dobrą robotę torche niesmiały ale może Flick go wykuje. Na pewno lepszy od Ferrana

1

@Sau_Ron zobacz lepiej co działo się pod naszą bramką ....

1

jprd co wy macie z tym Olmo ? Zwalił sete ok. Ferran robi takie akcje 2-3 na karzdy mecz i wychodzi w podstawie? klapki ? tym bardziej że jeden to napastnik drugi pomocnik

2

jestem dumny ale to akurat powód do wstydu Panie Flick.

1

@zeko0 w punkt bo reszta to kóźwa masakra.

1

10 to jednak chyba klątwa

0

@Borry kiepsko to weszło atletico ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?