1

Po jednym (pierwszym!!) meczu Marca: "Francuz prowadzi w tabeli dryblerów LaLigi"
Lamine Yamal: "potrzymaj mi piwo" ;)

8

I mierdy mają czelność narzekać na sędziów. Jeszcze ich TV zaszczuwa bo za mało im pomagają

1

@Gaucho Czy czasami nie w ten sam sposób on zerwał to wiązadło? Do pustego to i Salomon nie naleje ....

7

@cules100pro nie no ludzie jak by to był Yamal to nie mieli byście wątpliwości że karny. Gościu wbił się pod niego z dużym impetem i to że mapet go nadepnął nie było celowe, juz nie miał możliwosci inaczej postawić stopy, w drugiej fazie jednak widać jak drugą nogą go ścina, po kontrze w strone piłki Francuza - jak by to ustał to sytuacja już mega groźna dla Osy by była. Co nie zmienia faktu że żenua cała ta gra realu.

0

@MaziFCB ... I to grając jak z Mallorca ;)

0

No cóż od lepszej drużyny więcej się wymaga .....

1

Ale w środku u nich to krucho jest. Jedynie Fede ale tez marnie. Turek to zaraz straci zaufanie Xabiego za ten swój "geniusz"

0

@Traba727 pisz do RM tv!!!!

1

Na taki Real to sam Yamal wystarczy

2

Real już spuchł. W drugiej osa się podniesie.

1

I cyk już jest materiał dla RM tv. Sędzia do lodówki XD

4

podpis jest potrzebny, ale na ten moment Marc wie że w pierwszej kolejności za Inigo zarejestrują bramkarzy i niemiaszek traci możliwość swojej obrzydliwej gierki niedopuszczenia ich do skladu. Chcę sie po prostu juz wybielić bo juz przegrał tą swoją wojenkę. Podpis mimo wszystko przyda sie na resztę nowych chłopaków. Tylko Inigo szkoda :(

0

Lamin jest bardziej medialny więc na spokojnie może to ugrać.

0

Bohaterowie odchodzą mędy jątrzą. Znamienne.

4

Ja myślę że to był charakter na wielka drużynę i okazał to u nas. Pewnie dalej by był wielki jak by grał w Barcelonie. Tak myślę ... drużyny w których był wcześniej były za słabe i gościu nie czuł do końca walki o wszystko a ten aspeky nadaje mu zapewne te najlepsze jego cechy. Mega szkoda ze odchodzi. To było jego miejsce

1

Mega szkoda ale to jest plaster ulgi na kur....two MTS. Oby Niemiec naszej bramki już nie powąchał

3

Nie ko kooorwa nie on. Wyciagaja nam najlepszego obrońcę.

0

No kto by się spodziewal ? ...

0

@Kengo jeśli chodzi o interpretacje snu. To musisz zadac sobie pytanie co te obrazy znaczą dla ciebie. Podswiadomosc podczas snu naprawia nas a obrazy które widzisz są bardzo osobiste. Każdy z nas szufladkuje sobie wszystko. Tak dziala nasz mozg. Podswiadomosc przekazuje nam w tych wizjach nasze problemy z którymi sobie nie radzimy (często po prostu naprawiajac je podczas tego snienia) ale przekazuje to w dość zaszufladkowanych formach, które tylko Ty możesz dobrze odczytać jak mocno sie nad tym zastanowisz. Bo tylko Ty znasz symbolikę swojej podswiadomosci tzn. co dany symnol widoczny we snie dla ciebie znaczy. To nie takie proste ale warto spojrzeć w głąb siebie po mocniejszym śnie jeśli chce się go zrozumieć. Często jeśli sie to zrozumie na jawie (problem ktory cie trapi a o ktorym zazwyczaj nie masz pojecia - stad te sny) to umysł juz nie musi nic naprawiać i koszmary mijają

0

@Kengo paraliż senny u mnie nie trwa długo. Zazwyczaj przełamuje go w ciągu kilku minut. Jest przykry ale w zasadzie juz jak trwa to mam świadomość co się dzieje i ze zaraz to ogarnę i tak też się dzieje. Normalna sprawa bo w fazie REM ciało jest odcięte i wystarczy sie w niej przebudzić. Dosc nieprzyjemne iczucie ze wzgledu na bardzo gleboki sen i odciecie miesni od swiadomosci. Reszta to już normalny powrót do świadomości ktory musi sie dokonac po prostu. Ze swojej strony dodam ze lepsza jazda to uświadomienie sobie ze śnisz i jednoczesny brak (checi) przebudzenia. Wtedy można ostro się naprawiać. Ogólnie świadomość podczas snu jest mega.

0

@OskP no i kilkanaście główek (przynajmniej) juz można dopisać do statystyk ;)

3

@NeroTFP1 slayer, kat.

3

Inigo musi być pierwszym kapitanem to jest gość który to ma.

2

no gościu umie w opinie publiczną bez dwóch zdań ;P między innymi dlatego to jest mój prezydent i zawsze chciałem aby powrócił i ogarniał ten syf po poprzednikach. nie dość że wyciąga to jeszcze jest swój chłop. Lamin już chyba wie ze popełnił błąd z zaprosznieami ... można to rozpatrywać w kategorii żartu ... ale czy na pewno ? ;)

4

Trzymać na ławie do końca kontraktu i nie sprzedawać ... niech chłop zapomni o profesjonalnej karierze. Co za ... s

0

Ozzy Osbourne RIP :(

0

@RoberDzik i sędzia cofa akcje bo var doszukał się wystawienia stopy bramkarza, powtarzają korny a gol anulowany ;P predzej w to uwierzę .

1

@JohnKennedy To teraz już na pewno gaz stanieje XD

0

Panowie kompletnie nie ogarniam ligi angielskiej ten Rashford to da rade u nas ?

2

@JohnKennedy Radamel to był kocur

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?