sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Who_you_mam oni już tak z przyzwyczajenia piszą ;)
2
@norbi77 nie no jest jeszcze miłość do Barcy
0
@Frimpong o jessssu mistrzostwo XD
1
Jprdl na ten moment to nawet w pomocy jest cienko. Ogólnie ta nasz ławka rezerwowych jest żałosna.
0
@AxelF spokojnie świata nie zmienisz bynajmniej nie mojego. Ja z twoim też nie zamierzam walczyć ;)
0
@AxelF Osobiście uważam że nie szerzyła głupot tylko mówiła o sprawach bardzo istotnych które społeczeństwo nie chce widzieć za to łyka idiotów z płetwą na dupie XD. Skoro już się wymieniliśmy spostrzeżeniami, miłego dnia :)
2
OMG Patryk Jaki czasami potrafi celnie wypunktować. Oto jego podsumowanie "afery" u Rymanowskiego XD
https://www.facebook.com/reel/846171431190669
0
@AnalnaGrawitacja Yamal też strzelił a nie jest (niesamowity) no popatrz.
0
@martool2 patrzę na mecz jak wszyscy (albo większość co widać po lajkach) chyba się pogubiłeś troszkę w ocenie ;) W dupie mam czy lajkują co mówie ale to jest jednak dobry przekrój tego co działo się w meczu. Yamal kopał sie po czole Rash robił groźne akcje
0
@ShawnC To chyba nie tylko moja opinia ... spojrz na oceny.
0
@Rifek to nie ch nie gra, na boga mamy Szweda który z chęcią się pojkaże z dobrej strony.
1
Najgorsi dzisiaj Casado Eric Kounde Ferran Yamal olał temat jak zwykle po bramie się rozpłynął. Najlepszy bez cienia wątpliwości Fermin, Rash też spoko, Balde ładnie napędzał swoją stronę reszta poziom wyjsciowy. czy to jest mecz przełamania ? szczerze wątpię
1
najgorsi dzisiaj casado eric kounde ferran yamal olał temat jak zwykle po bramie się rozpłynął
9
@AnalnaGrawitacja jak widać po zielonych chyba nie oglądałeś jednak
0
kurde takie teksty to jeszcze nie teraz. jprdl czy ktoś widział to o czym on mówi ?
17
Spoko Rash jak zwykle ostatnio lepszy od Yamala. To nie ty powinieneś sypać głowe popiołem ;)
0
@Eto'o9 R10 jasne ale mogło t eż byćw drugą stronę ... w obronie nadal bryndza
0
@jacobFCB dokładnie to nie jest Barca na trofea. Jeśli nie zmienią podejścia to dupe ugramy w tym sezonie
0
@Zieliniak szkoda tylko że w zasadzie nikt po za nim .... Fermin na ten moment jest za dobry na ten zespół
2
Niby jest wygrana nieby wszystko ok ale mnie Barca dalej nie przekonuje. Tylko Fermin na ten moment robi robotę. Lamin jak to ma w zwyczaju w tym sezonie po strzelonej bramce sobie zniknął. Było skopo kilka fajnych akcji ale na boga To jest Elche i do końca nas naciskało. To nie jest ta Barca której oczekuje.
1
@norbi77 Ferran doskonale się odnalazł i uderzenie też dobre. Ja nie zwracam juz uwagi na bezpodstawne hejty dla zasady. Świetna akcja Ferrana i Frankiego !!!!
0
Teraz Ferran fajnie się odnalazl
1
Ładny gol kurde
1
Będzie cięzko ale mam nadzieję że odbudujemy
1
@MesQueUnClub_87 racja w 100%
2
@John_Doe Śmiech przez łzy z takich pytań jak zapodał @Arkon . Nie no wszysko jest cacy zwijamy się po prostu jako Polska i naród który ma jakiekolwiek korzenie i swoją kulturę. Czego nie rozumiesz ? ;) UE wymaga a my przecież jesteśmy słudzy nad sługami w tej strukturze. Tak sobie myśle że te społeczeństwo na to co ich za moment czeka po prostu zasługuje. Wybili nam ruscy inteligencje w swoim czasie (całkiem niedawno)i teraz to daje swoje "kwiatki" jat ten: "Co ci nie pasuje ?" XD. Śmiejmy się !!!
5
@Arkon Obecni ukraincy nie przeszkadzaja mi w niczym poza tym że dymaja nas na socjal a to w sumie samo w sobie jest dużo bo nasz nierząd nie umie postawić granicy a kraj sięzadłuża (też na ukraińców). dla przykładu nagle nasza służba zdrowia ma nie jeden a dwa narody za nasze podatki na głowie a już przed tem to była zbitka z kartonu i taśmy klejącej więc no tego ... troche mi przeszkadzają jednak. Przed nimi bylismy w dupie ale teraz zaczeliśmy się tu urządzać z sąsiadami XD ... którzy de facto nas nienawidzą bo całkiem niedawno mordowali nas dla sportu i do tego momentu czczą tych co to robili. Troche może to wk....ć nie sądzisz ?
1
@Fantastyczny Chłopiec w górę serca !!
0
przejebać sezon przez kontuzje .... no tego jeszcze nie grali tak na 100% it onie grając w KMS XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika