sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
soto grado to chyba najlepszy drukarz od pereza. Musze przyznać że chłop naprawde robi robote.
0
@Kgorecki2500 o czas znowu zaszczuć maluczkich co by łatwiej w odpowiednie sreberka pakować. Trza się zadłużyć aby zakupić szczepień na kilka lat dla nas i przede wszystkim dla ukrów których teraz utrzymujemy XD
0
@norbi77 Soto grado. Nie po to go dali by real przegrał.
3
@th@les no jak kto ich sędzia Soto Grado XD. Nam dali Gila idą po bandzie.
0
co najwzej do jutrzejszego wieczoru.
0
@Arkon W Krakowie w centrum jest jakiś rekord ostatnio a zakazali spalonówek. XD. he he klei się jak cholera ten ekoład.
0
Na głupote nie ma rady ....
2
@mr Barca Ja na przykład lubie na nich patrzeć liczać że dostaną ładnie w papę. Poprawia mi to dzień (wieczór w zasadzie)
0
@arasz1819 ok znam typa ale przyznaj że jak olmo zagrłą na styku to puscił gre i był gol. jeśli o niego chodzi to bym się nie spodziewał tego.
3
@Laminedependencia tak tu msza racje powinien doliczyć ze 2 minuty
2
jeśli chodzi o arbitra to szczerze zaprezentował się ok. No może ten milimetrowy spalony mógł odpuścić ale moim zdanie sprewiedliwie to sędzieował. ... a pamietem jego wybryki bo kibicuje od mega dawna więc wiem co pisze. Gościu nie drukował śedziował sprawiedliwie moim zdaniem. Mielismyu mega pecha z sytuacjami i spalonymi i tyle.
0
@Mateonvious on dziś zagrał perfekcyjny mecz to samo z Interem było ... oba przegrane. No kóźwa wiadomo, ciągnie wózek ale nie ma go takiego w reszcie meczów.
3
@AmigoBlancos nie cukruj chłopie, Ciesz sie bo nadganiacie. Bardziej irytuje padolino Mbappe z którego był karny
0
mnie to najbardziej irytuje że Lamin jest najlepszy (tak naprawde najlepszy) tylko w meczach przegranych na styku. Zawsze są to widowiska a on robi wszystko najlepiej a i tak przegrywamy. To samo było z Interem.
1
Jeśli miałbym im coś powiedziećw przerwie to ... strzay z daleka. Niech neiu wchodzą do bramki bo pomimo ze im to super idzie to mamy pecha i zawsze siędoszukająjakiś spalonych
2
Jeden z komentarzy na notatniku. "Po przerwie Barcelona ich zabije" i taki stan postrzegania naszego klubu to ja szanuje ;P
2
@Arden oby się udalo
1
Co oni tam korwa natanczyli przed meczem ??? Szamani jacyś korwa ?
0
To jest chore nie będzie karnego bo jest spalony
2
Korwa spalony :)
0
Oni ta oprawa coś naczarowali na poczatku
0
Powiem tak jeśli sędzia nie odpierdoli w swoim stylu jakiegoś kwasu to nasi ich dojadą. Są po prostu dziś lepsi
1
@macio_944 nooo masakra jakaś.
1
Ja pierdole ale farciaze korwa no
1
Widać że wpierdol jaki spuścili mierdom w finale dobrze na nich wpłynął. ;)
1
Zajebiście grają. :)
0
Wow co za oprawa !!!!
0
powody - ".... pieniądze i przekonanie o tym, że odniesienie sukcesu w Barcelonie jest niemożliwe", no to jest to o czym mówił Flick. Chłopak się do nas nie nadawał. Szkoda czasu trenera na takie tekturki. Jeśli tak myślał to JUZ się nie nadawał. Szkoda zaangażowania Flicka w jego rozwój. Nara chłopie za kilka lat będziesz żałował jak Moriba zapewne.
0
@4drian0 A Flick to nie lubi ? Ide o zakład że nie dostanie więcej minut niż u Flicka. Ktoś mu niezłych głupot nagadał . Zapewne manager kóźwa bo dostanie z tego dillu na nową furę. Ktoś tu już bardzo mądrze napisał. Jakby mu zależało na minutach to poszedłby do klubu pokroju Borussi D.
31
@heniusss chyba wszyscy jesteśmy dumni z Flicka