0

soto grado to chyba najlepszy drukarz od pereza. Musze przyznać że chłop naprawde robi robote.

0

@Kgorecki2500 o czas znowu zaszczuć maluczkich co by łatwiej w odpowiednie sreberka pakować. Trza się zadłużyć aby zakupić szczepień na kilka lat dla nas i przede wszystkim dla ukrów których teraz utrzymujemy XD

0

@norbi77 Soto grado. Nie po to go dali by real przegrał.

3

@th@les no jak kto ich sędzia Soto Grado XD. Nam dali Gila idą po bandzie.

0

co najwzej do jutrzejszego wieczoru.

0

@Arkon W Krakowie w centrum jest jakiś rekord ostatnio a zakazali spalonówek. XD. he he klei się jak cholera ten ekoład.

0

Na głupote nie ma rady ....

2

@mr Barca Ja na przykład lubie na nich patrzeć liczać że dostaną ładnie w papę. Poprawia mi to dzień (wieczór w zasadzie)

0

@arasz1819 ok znam typa ale przyznaj że jak olmo zagrłą na styku to puscił gre i był gol. jeśli o niego chodzi to bym się nie spodziewał tego.

3

@Laminedependencia tak tu msza racje powinien doliczyć ze 2 minuty

2

jeśli chodzi o arbitra to szczerze zaprezentował się ok. No może ten milimetrowy spalony mógł odpuścić ale moim zdanie sprewiedliwie to sędzieował. ... a pamietem jego wybryki bo kibicuje od mega dawna więc wiem co pisze. Gościu nie drukował śedziował sprawiedliwie moim zdaniem. Mielismyu mega pecha z sytuacjami i spalonymi i tyle.

0

@Mateonvious on dziś zagrał perfekcyjny mecz to samo z Interem było ... oba przegrane. No kóźwa wiadomo, ciągnie wózek ale nie ma go takiego w reszcie meczów.

3

@AmigoBlancos nie cukruj chłopie, Ciesz sie bo nadganiacie. Bardziej irytuje padolino Mbappe z którego był karny

0

mnie to najbardziej irytuje że Lamin jest najlepszy (tak naprawde najlepszy) tylko w meczach przegranych na styku. Zawsze są to widowiska a on robi wszystko najlepiej a i tak przegrywamy. To samo było z Interem.

1

Jeśli miałbym im coś powiedziećw przerwie to ... strzay z daleka. Niech neiu wchodzą do bramki bo pomimo ze im to super idzie to mamy pecha i zawsze siędoszukająjakiś spalonych

2

Jeden z komentarzy na notatniku. "Po przerwie Barcelona ich zabije" i taki stan postrzegania naszego klubu to ja szanuje ;P

2

@Arden oby się udalo

1

Co oni tam korwa natanczyli przed meczem ??? Szamani jacyś korwa ?

0

To jest chore nie będzie karnego bo jest spalony

2

Korwa spalony :)

0

Oni ta oprawa coś naczarowali na poczatku

0

Powiem tak jeśli sędzia nie odpierdoli w swoim stylu jakiegoś kwasu to nasi ich dojadą. Są po prostu dziś lepsi

1

@macio_944 nooo masakra jakaś.

1

Ja pierdole ale farciaze korwa no

1

Widać że wpierdol jaki spuścili mierdom w finale dobrze na nich wpłynął. ;)

1

Zajebiście grają. :)

0

Wow co za oprawa !!!!

0

powody - ".... pieniądze i przekonanie o tym, że odniesienie sukcesu w Barcelonie jest niemożliwe", no to jest to o czym mówił Flick. Chłopak się do nas nie nadawał. Szkoda czasu trenera na takie tekturki. Jeśli tak myślał to JUZ się nie nadawał. Szkoda zaangażowania Flicka w jego rozwój. Nara chłopie za kilka lat będziesz żałował jak Moriba zapewne.

0

@4drian0 A Flick to nie lubi ? Ide o zakład że nie dostanie więcej minut niż u Flicka. Ktoś mu niezłych głupot nagadał . Zapewne manager kóźwa bo dostanie z tego dillu na nową furę. Ktoś tu już bardzo mądrze napisał. Jakby mu zależało na minutach to poszedłby do klubu pokroju Borussi D.

31

@heniusss chyba wszyscy jesteśmy dumni z Flicka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?