sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rifek spokojnie damy rade ... jeszcze 2 latka i pa pa pizgać będą twoi ulubieńcy z kraju byle dalej ;)
0
@jaras121 ty dzwonisz w tym temacie ;)
0
@jaras121 Jprdl chłopie idź do lekarza jeśli masz tego typu problemy ;)
0
Wierzycie w remontade z Atletico ? Moim zdaniem to już przewalone z nasyzm stylem (chodzi o obrone). Może i strzelimy nawet 5 goli ale pewnie ze 3-4 też dostaniemy
1
@Sulimo w Ukraińskiej .... Tak ogólnie to miałem do sikorskiego pomimo tego że jest od Tuska naprawde ciepłe odczucia. Uważałem i chyba uważam nadal za mądrego gościa. No ale nie po drodze jednak, a ostatnio BARDZO nie po drodze ;)
1
@Rifek mi wystarcza i na was tez powinny .... ;)
2
Niezłę dymy z tym SAFE. Tak juz abstrahując od tego kto ma racje i czy to wejdzie, jestem pod sporym wrażeniem Boguckiego. Wcześniej typa nie znałem a teraz on wyrasta na prawicy na naprawde mocnego poityka ... w moim odczuciu przynajmeniej
0
@Kgorecki2500 zobaczymy, sam jestem ciekaw.
0
@Kgorecki2500 myślisz że teraz też tak jest ? ;) przecież to widać że są upolitycznieni dokładnie tak samo jak TVp i Republika.
0
@Kgorecki2500 ale teraz będzie mniej lewicowy. ;)
1
TVN sprzedany Amerykanom. Podobno podmiot który kopuł jest bliższy prawicy. Ciekawie może być za chwilę z dziennikarzami koalicji :) pozostanie im TVP ... do najbliższych wyborõw ;)
0
@Salchent leków nie dowieźli widac
0
@mint te tak uważam.
6
Rzymianie chyba też się tak pozdrawiali, może Vini podkablował bo sie znów zesrał że to do niego.
0
@45 ujj wie czy go nie wzywał. Znające tego sędziego i jego podejscie do nas to mógł powiedzieć że widział lepiej i bajlando.
7
Real po mału robi się klubem znienawidzonym przez większość obojetnych mu kibiców. Ba na śmietankowej często latają tekty że kibicują im goście od kilkudziesięciu lat a teraz w zasadzie nie sympatyzują z nimkim grającym bo nie da się ich lubić. Tylko fanatycy idą w zaparte, ale za to pięknie się ogląda jak im rozpieprzają ego jakieś niżej notowane zespoły i oby dzis tak też się stało.
2
Jak by nagranie udostepnili to pewnie Soto grado by poleciał a tak maja kozła ofiarnego.
0
Jesli teraz RM wygra ll jednym punktem z nami to nagroda dla gracza sezony ląduje w wiadome sędziowski łapska. Za takie coś powinna być dożywotnie zesłanie 3 klasy niżej.
3
@Maker0 Przecież Grado to widział. Chcieli urwać nam punkty i poszli po bandzie
1
Wypaczyli tabele na samym jej szczycie no kóźwa brawo ładnie siętam bawią szkoda że zawsze na korzyść Realu i nasząniekorzyść szczególnie Soto Grado menda jedna.
1
@blakkudium ale ta obrona to nasza przy nich to są potwory XD
0
@Arden zawiesili technicznego z varu a wszyscy doskonale wiemu że Soto Grado specjalnie tego nie widział. On robi "błędy" na niekorzyść dla nas non stop. Gościu jest madritistą albo po prostu bardzo nie lubi Barcelony. Na pewno nie jest bezstronny ujj jeden i to jemu powinni się bliżej przyjżeć.
0
@MOLESTA Też mi się tak wydaje.
5
@Maker0 no valverde nic niemusiał mówić w sumie bo było nagrane.
34
jprdl uefa odrzuciła właśnie wnisek o ukaranie Valverde mimo nagrań czarno na białym jak wali w pysk kolesia z benfici natomiast za to że być może !!! przeciwnik użył rasistowskiego określenia na Viniego dostał kare, powiedzmy to jasno na podstawie pomówienia bez dowodów. Dla mnie troche szok jednak dlaczego aż tak niesprawiedliwie podeszli do tego tematu.
2
@Kinginiesta Jeszcze ta jego radość jak strzelił gola (pierwszego w tym sezonie). NoHansi coś w nim ewidentnie widzi.
20
Ogólnie łatwy mecz ale ja jestem fanem budowania Bernala. Ten gościu może być naszaym może nie nowym Busquetsem ale ewidentnie widać coraz bardziej po nim że może być gwiazdą
0
taka rozkmina mnie bierze ...real to jest zjednoczony jak musi pep....ć za ciemniejszym że są przeciw rasizmowi i mogę zejsć z nim razem z boiska. Tak to sa słąbe panieniki wspierane przes sędziów którzy z kolei są zastraszani przez ich TV.
W sumie podoba mi sieten ich nowy image XD. Już nawet na notatniku są głosy (starych kibiców bo tak sie opisali) że w sumie to nie mają tam graczy - idoli z którymi się identyfikują. Kurde bele czuje to samo ja nigdy tam nie miałem takich typów. Może jeszcze zmienią stronę bo sreal na ten moment jest mega obrzydliwy
16
Ja tam go lubię bardzo. Kiełbacha przedwyborcza musi być a biorąc pod uwage to co zapodaje nam biedroń i reszta to Lapcio jest przekozak a poza tym nie mam wątpliwości ze jako presi zjada ich kilka razy pod rząd.
17
Gościu jest moim zdaniem źle sklasyfikowany on jest lepszym skrzydłowym niż bocznym obrońcą. To jest pozycja Rasha, Lamina, Raphy nada się jak ta lala tam ale na siłe go do obrony to nie bardzo moim zdaniem. Flick powienie go przerobić na odpwiednią pozycję.