4

no ok. trzeba przyznaćże łądnie dziś zagrali ale bez przesady z tym pokrzywdzeniem. nie wystarczy ładnie grać kóźwa ... Dla nas ten zółtek też nie był łaskawy i też możemy tak pierdolić

0

@Aragorn33 no tak ale ledwo co przeszło.

2

Dobrze ze koniec bo Athetic cisnął a my nie wyglądaliśmy dziś najlepiej

3

dziwna ta maska roberta, przy złamanym oczodole co ona ochronia ? więcej odsłania niż maska Erica ongiś

1

ile ??? ile minut ma doliczyć co on pierdoli coś mnie omineło 10 minut, kwadrans ?

0

Casado ... kurde brakuje troche fizyczności ale mega cenie za serducho. Wojownik jest przedni w armi Flicka

1

@Piotr,1985 no jest mega kurde ale diament nam sie trafił

1

Pedri dziś jest wszędzie co za koles :)

0

@12Frost12 pies nie pies Lamin robi to w każdym meczu, powinien sie opanować troszeczke. To jest droga Viniciusa

0

Lamin irytuje tymi pyskówkami. Mam wrażenie że sedziowie specjalnie wskazują odwrotnie jak on robi jazdy

2

kurde Cancelo prawie ich wszystkich oszukał jak by to przeszło to pięknie by to skończył

0

Jak nie wejdzie Pedri to nic z tego nie bedzie kurde

1

Uwielbiam Erica Garcie kórde ale mi sie zmieniło. Pod skrzydłami Xaviego nie mogłem na niego patrzeć.

0

kurde nie mamy jakiego gówniaka w tej Lamasi na 9 tke ?

2

jprdl ferran wszystko potrafi zjebać

3

@Kozinho. nieee no jeszcze nie ma co aż tak wyrokować. ale trzymam kciuki aby tak było ;)

1

zerwał więzadła na bank

0

@[Oli] Od siebie dodan że historia zatacza koło. Real znowu chce zbudować coś ala Galacticos 2.0, a w tym momencie Barcelona przyparta do ściany długami sięga po młodzież ze szkółki która jest o wiele bardziej związana z barwami talentu jej nie brakuje i okazuje się rywalizować na tym samymn poziomie a nawet wyższym niż śmietanka piłkarska tego swiata zebrana do kupy. Tak samo jak jakies 15 lat temu. Tutaj naprawde warto się temu przyjżeć i wyciągnąć odpowiednie wnioski jak i przez Real tak i przez Barcelone, bo Barca też jak miała lepiej poujkładany hajs to kupowała wszystko byle nazwisko się zgadzało i dupa z tego wychodziła często. Inna sprawa jest też taka że rola trenera jest w obu przypadkach nieoceniona a Perez lubi narzucać swoją wolę. Teraz Real ma chyba najgorszego z mozliwych trenera moim zdaniem Xabi było kilka klas lepszy. Alvaro swoim zachowaniem (wypowiedziami) tylko podkłada obień pod pożar który już nieźle się u białych kotłuje

5

Korde Alonso mnie martwił, bo byłem przekonany że wcześnie czy później ich poukłada ale ten gagatek powoduje u mnie banana, lepiej to się ułożyć dla nas nie mogło. On rozmontuje im menral do ostatniego gwoździa. Po tymm sezonie Real będzie wrakiem. Niech chwali ich jak najdłużej.

4

Dostaną łomoto jak nic. Są rozsypan wewnętrznie ... wiele zalezy w sumie tylk od Clty. Nie dadzą Aspasa na cały mecz to nie będzie czego zbierać.

0

@Safrani ok a jak oni odeszli to te zmiany weszły ?

0

@Safrani A jak Ziobro to zablokował jesli możesz przybliżyć temat ? Serio pytam.

0

@Kgorecki2500 Przecież miałeś to samo z KPO co tu tłumaczyć, wyjadą z tekstem identycznym jak wtedy i do widzenia. Robią to samo teraz ze Słowacją i z Węgrami, u nas ruszyło tylko przez Tuska.

0

@Safrani fakt nie sprawdzałem dokładnie ile oni kasy (Włosi) wzieli z tego SAFE ale ten typ pisze że to jakieś minimalne kwoty.

0

@Kgorecki2500 No to gratuluje rozumu bo jak to przejdzie to innej władzy szybko nie powąchasz ;) tzn może i powąchasz ale wtedy już będzie niefajnie mówić o SAFE który zostanie nam zablokowany, znamy to z doświadczenia nieprawdaż (KPO)?

0

@Kgorecki2500 pewnie jesteś za obecną władzą i doskonale cie rozumiem ;) No ale w polsce około 50% społeczeństwa nie jest i nie chce być na nią skazane, stąd ten problem

1

@Safrani Ja go nawet nie znam ... odnosze się do tego co mówi i czyta.

0

Poniżej gościu wyjaśnia punkt po punkcie dlaczego SAFE (europejski) Jest dla Polski nie tylko problematyczny ale jest też zagrożeniem w ogólnym tego słowa znaczeniu. Ja np. nie mam zamiaru być na smyczy i przymusie wybierania jednej tylko właściwej władzy dla Brukseli z oczywistych wzgedõw.. To wszystko idealnie tłumaczy dlaczego Tusk już wręcz panicznie pcha Polske w ten układ a opozycja panicznie się z tego boi. Ja oczywiście optuje za opozycja ale taka ingerencja jest po prostu niezłym gównem dla obywateli i ich wolności wyboru.

https://www.facebook.com/share/v/18LsUM9CDk/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

to go zawiało .... aż do białego domu kurka no. Tylko po uj on tam jeszcze Ronaldo do wypowiedzi daje. No brak szacunku kompletny. Niech się rudy ogarnie troche zanim się spotka z bogiem futbolu ;) Widze nawet Masherano zawitał ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?