1

TO widać jak cholera. Roberto jest słabszy nawet od Digne teraz

1

Boże ależ ja mam nadzieje że tych pyskaczy dzisiaj przykrócimy

0

luzik :) też przepraszam jeśli Cie czymś uraziłem. VeB!!!

0

Ok rozumiem - co nie oznacza jednak że takie były moje intencję - tak jak napisałem nawet w tamtym poscie że "nie oceniam jego sytuacji"

0

Są sytuacje że każdy obrońca tak się zachowuje zazwyczaj w momencie gdy jest ostatni przed bramkarzem a strzelec wyjątkowo sugestywnie sygnalizuje uderzenie. Puyol dość często był w takich sytuacjach i nam tyłki ratował stąd twoje takie a nie inne wrażenie

0

Boże ale ciężko się z tobą rozmawia.



po pierwsze: ja nic nie proponuje - takie są przepisy (nie ja je wymyśliłem jakby co)



po drugie: twoje osobiste nastawienie do tych przepisów nie upoważnia Cie do odpisywania mi w takim tonie - bo tylko stwierdziłem fakt (istnienia przepisu - powtórzę - nie ja go stworzyłem)



Po trzecie: nie oceniam faktu konieczności istnienia tych przepisów i czy są one dobre czy złe co za tym idzie ... Nie mam jakoś specjalnie przeciwnego zdania niż ty :).

Po czwarte (jeśli będziesz odpowiadał) nie gorączkuj się tak emocjonalnie bo się z tobą nie mam zamiaru o nic kłócić.
Lecz pozwolę sobie na mały smaczek ;) Jesli by miało byc tak jak ty piszesz "ręka = karny" to zdajesz sobie sprawę że co lepiej wyszkolony technicznie gracz polowałby na wystawione łapki ? Nie było by to zbyt trudne dla Neymara czy Messiego nabijanie obrońców w łapę :)

0

Zapewne dobrze rozumiesz. Lecz przypowieść "Cosinusa90" o braku logiki "puziolsa" była równie nietrafiona jak ona sama (przypowieść Cosinusa90). Dobra już nie ciągnę tego :). ha ha ha sam się zakręciłem teraz. Nieważne - pozdrawiam :).


Ale twoje PS według mnie to nazbyt duże uproszczenie ;)

0

Są tu też i dzieci tak jak na innych stronach grupujących kibiców i trzeba w takich wypowiedziach brać na to poprawkę. Naprawdę słowo "tylko" od kibica Barcelony jest nie trafione - delikatnie mówiąc. To trochę jakby powiedział "Tylko kibice Barcelony są takimi debilami"

0

Odniosłem się wyłącznie do tego zdania "tak kuriozalne zdanie mogło paść tylko na stronie kibiców FC Barcelony" a dokładnie do słowa "TYLKO". Też nie pochwalam niskiego poziomu merytorycznego w naszych dyskusjach ale kontekst tego jest dość oczywisty i krzywdzący dla większości tu przesiadujących.

1

Jaki przykład mi podałeś ? Nie atakuje Cię tylko odpisuje w twoim tonie. Przeczytaj swoją odpowiedź do mnie (pierwszą). Wcześniej wyraziłem się jasno: "Są przepisy odnośnie ręki w polu karnym" - to jest fakt. Nie ustosunkowuje się też do sytuacji z Mashe a odnisłem wrażenie że się o to ze mną wykłucasz. Nie mam też osobistej oceny czy uproszczenie sytuacji ręki w polu karnym było by ok. Dlaczego odpisujesz więc w tonie "O czym ty chłopie piszesz ????".

Czego nie zrozumiałeś w tym co napisałem że walisz tyle wykrzykników i piszesz z pozycji wszystkowiedzącej osoby ? Spójrz na polubienia raczej wszyscy zrozumieli to co napisałem. Pozdrwiam

0

Nie wiem czy jesteś ich kibicem ale dość niefortunnie i poniżająco oceniłeś WSZYSTKICH kibiców Barcelony oddzielając ich od wszystkich innych kibiców jako hmmm no właśnie dopowiedz sobie sam ;). Przeczytaj jeszcze raz swój dopisek do cytatu i sam to oceń ;)

1

Kolego pisze o przepisach. Jak nie wiesz o czym piszę to je przeczytaj lub zmień dyscyplinę którą się interesujesz i się tak nie gorączkuj. Nie będę Ci tego wyjaśniał bo piszesz z pozycji "bo ja wiem lepiej". Te przepisy spisał ktoś jak Cię zapewne jeszcze na świecie nie było ale to Cie nie tłumaczy z twojej arogancji i niewiedzy. Jakie masz argumenty że "ręka w polu karnym to ręka i nie ma od tego ustępstw" ? No właśnie ...... Aha jeszcze dodam że nie kwestionuje sytuacji Masherano bo mam wrażenie że o to też mnie atakujesz.

1

A ja chciałbym cofnąć Neymara do pozycji pomocnika a Arde zobaczyć na dotychczasowej pozycji Brazylijczyka

0

A ty co biały moralista ? Bo na Białej stronie myślisz że nie ma takich kwiatków ?

0

Naymar nie jest bez formy

2

No ale nie spodziewasz się chyba że obrońcy będą w polu karnym biegać z rękami skrzyżowanymi za pleckami ?

1

A ja jak zapewne przeczytałeś napisałem - że nie oceniam sytuacji Masherano bo aż tak w nią nie w wnikałem ....

19

Są spisane zasady które powinno się brać pod uwagę. Nie oceniam teraz sytuacji Masherano bo aż tak w nią nie wnikałem ale jeśli nie było ruchu w kierunki piłki lub ręka była przy ciele - nabita a piłkarz nie miał na tyle czasu by ją cofnąć lub cofał lecz nie zdążył to raczej nie powinno być mowy o ręce. Powtórki by dały sędziom naprawdę potężne narzędzie uczciwszego sędziowania.

0

Możesz sprecyzować wypowiedź ? :)

0

Wiesz ja nie mówię że mieliśmy to wygrać 5:0. Prawda jest taka że ledwo zremisowaliśmy. I ciągle tu słyszę że następny mecz pokaże gdzie się obecnie znajdujemy. Otwórzcie oczy - następny mecz będzie taki sam chyba że MSN się przebudzi (lub ktokolwiek inny). Ja wiem że jako całość to nie wyglądało źle - ogólnie cisneliśmy i się staraliśmy. Niestety jednak mecze wygrywa się skutecznością której nie mamy już baaaaardzo długo więc myślę że wszyscy doskonale wiedzą gdzie się znajdujemy i o co kaman. Pytanie tylko jak to zmienić - że się tak powtórzę. Ja osobiście liczę że zawodnicy się odblokują. Bo na razie wszyscy mają skuteczność Paco.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Takie spotkania juz byly. Chocby ostatnie. Nie lubie powtarzalnosci tekstow ze dopiero to spotkanie pokaze w jakiej jestesmy formie. Dwa dni temu juz pokazal nam Villareal. Pytanie co zrobic aby ta forme odbudowac niestety

1

Fakt Neymar jest w tym mistrzem jednak Arda na jego pozycji udawadnia ze umie wspolpracowac z Suarezem i Messim. Do tego ostatnio strzelal. Ja bym sprobowal dac mu szanse od poczatku w ktoryms meczu. Neymara mozna by cofnac troche do tylu np zamiast Rakitic. Przy jego dryblingu i dobrym asystowaniu ten zabieg moglby by piorunujacy. LE boi sie rozbic MSN.

20

Dziecinada ? Bo nie godzi sie z okradaniem nas punktow i ma jaja by o tym mowic ?

4

Skoro swiat podklada klody pod nogi. Moim zdanie dobrze ze nie pojechali. Byc moze zepna sie i zaczna grac tak ze arbitrzy stana na glowie a nie urwa nam punktow od teraz. Mam nadzieje ze jest to przejaw motywacji do samej gry i przemiany calego zespolu. Niech slupia sie od teraz w 100 procentach na wygraniu ligi a nie galach

0

no po 5 ciu latach dominacji Barcelony w lidze to macie parcie. Poczekamy zobaczymy to połowa sezonu. Narka

1

Chcialbys fantasto. Znasz kogos jeszcze kto mysli jak ty ? Watpie. Spojrz jeszcze raz na film i zobacz w jakim szoku byl jak nie nogl zlapac oddechu. Nie wiem jak mozna myslec tak jak ty. Ja nie twierdze ze pilkarze nie oszukuka w takich sytuacjach i wiem ze pilkarze barcy tez. Lecz tonie ten przypadek. Nawet prasa madrycka pisala w moim tonieo tej sytuacji a ty taki "znafca" musisz byc ze ho ho skoro jako jedyny odkryles tajemnice Samuela. No no

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co dodal ? My gonilismy wynik. Zwijal sie bo nie mogl oddechu zlapac. Nie interesuje mnie tez kim jestes z zawodu. Staram sie nie oceniac ciebie i nie robie ci wrzut ze nie masz o czyms pojecie jak ty to robisz. Masz troche szczescia ze ten post spadl i nikt tu juz nie wchpdzi bo za takie dyrdymaly nawet twoi koledzy kibice realu by ci obsmiali. Ja pomimo twoich glupich uwag staram sie z toba dyskutowac na poziomie. Nie masz najmniejszego pojecia co czul jak dostal w krtan a przyjmujesz za pewnik ze nacigal sytuacje bo wedlug ciebie reka najpierw w zwolnionym tempie zatrzymala sie na 0.5 troszke nizej. To tak glupie ze ciezkobjest z toba rozmawiac. To tez jest nie logiczne bo sie spieszylismy a Umtiti to ulozony facet. Prosze cie nie mow mi wiecej jak bylo tylko dlatego ze TOBIE SIE TAK WYDAJE.

0

Kolego czy koleżanko (już sam nie wiem bo w opisie masz na imię Olka a tu odpowiadasz jako chłopak) nie wiem co ty tam widzisz ale na pewno nie opisane przez ciebie TWOJE insynuacje. Co do tego czy jestem piłkarzem czy ratownikiem czy kimś innym to już pisałem wcześniej - wkręcałem Cię abyś się trochę pochamował/ła z oceną wiedzy innych ludzi bo to po prostu nieładne jest i gadając tak pierniczysz głupoty i wystawiasz sobie laurkę przemądrzałej osoby. Wracając do tematu - Ten film potwierdza moją tezę zresztą jesteś chyba jedyną osobą która twierdzi że Umtiti udawał. Nie spotkałem się jeszcze z taką opinią na necie odnośnie tej sytuacji. Obejrzyj jeszcze raz od 42 sek. Naprawde myslisz ze Umtiti wiedząc że drużyna goni wynik tak by się zachowywał ? Tutaj masz link:




Po za tym posłuchaj komentatorów przy powtórkach - jesteś jedyną znaną mi osobą która zakłamuje rzeczywistość. 1:58 widać dokładnie że uderza go troche poniżej krtani. Dotknij się w to miejsce ciut mocniej to poczujesz kilka procent tego czego doświadczył Samuel. I nie piernicz już kocopołów jak Macierwicz o Smoleńsku bo nie chce mi się Cie już prostować XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?