0

Jest takie przyslowie. Szczescie sprzyja .... tego juz nie napisze. Jednak trzeba przyznac ze idzie im swietnie i przestac plakac tylko kibicowac naszym.

0

To Messi by się trochę odkuł ;)

1

Za to kibice innych druzyn jak ty wchodza tu by poczuc mistrzowska atmosfere wracaj doswojego notatnika :)

0

To jak? Kamezysci teraz zaczna wiecej zarabiac ;P

2

Ahaha dobre XD.

0

Nie mówię o Chelsea tylko o Barcelonie. Nie interesuje mnie co robi nie tak klub któremu nie kibicuje.

0

Ivan bo Gomes zbyt delikatny chyba na takiego przeciwnika. Potrzeba tutaj raczej walczaka. Mam nadzieje że forma troche już wróciła

0

Kurde ale Zlatan to na metrowym co najmniej spalonym - jak oni to uznali ?

0

Nie do końca rozumiem dlaczego to niby najlepsze dla niego. Podejrzewam że w Barcelonie miałby o wiele ciężej przebić się do składu niż w w innym klubie a młody chłopak musi grać jak najczęściej z jak najlepszymi. Teza z kasą chyba też nie trafiona. Oczywiście ja bym bardzo chciał go u nas ale takie stwierdzenie chyba mija się trochę z prawdą. Nie wiem czy np. taki Halilovic dobrze zrobił wybierając nas. Tuła się na wypożyczeniach teraz gubiąc trochę tożsamość a latka lecą.

0

i Laysami kurde

0

Nie jestem jakimś strasznym fanem naszego Roberta lecz chłopak cały czas walczy o najlepszą 9-wiątkę z Suarezem i ... chyba z nikim więcej. Obiektywnie (pomimo że mówię oczywiście tylko za siebie) brak głosu na niego to kpina.

0

To drugie. Ja nie mam watpliwosc

0

No w koncu. Oby zacząl nawalac w Europie tez.

0

Napisalem to z przekasem. Poza tym ten werdykt pcha ludzi do takich opinii.

0

Szczerze ? To mozliwe leo by gral pod krystyne a tamten by walil na pustaka i karniaki. Dla dziennikarzy sledczych oceniajacych mysle ze messi by byl niezauwazalny

0

Uwazaj na ta wersje. Pisze ze nie ma klucza gog co oznacza ze dodatki na tym nie pojda. Ja kupilem to z 2 lata temu. Taki sam opis. Teraz zaluje. Nastepny minus braku klucza to fakt ze jak plytka (jedna zkilku) jest walnieta to masz problem. Bez klucza nie sciagniesz tego z platformy
Mi sprzedawca dosylal brakujace spakowane duze elementy potrzebne do instalacji. Ogolnie zapewne odpalisz i pograsz ale brak klucza to spore wybrakowanie gry.

0

To co my teraz tylko 4 razy głebiej ;)

3

Jest poczytaj sobie co tam sie dzieje pod przegladem prasy. Masakra. U nas zbanowali by cala dyskusje chyba

1

Dimebag Darrel (Pantera)/Jeff Hameman (Slayer) + Docent z Vadera

1

Moim zdanie Chuck niekoniecznie wydawalby coraz lepsze plyty. Apogeum jego tworczosci wedlug mnie padlo na inyvidual thought patterns i human, pozniej troche slabiej. Wiele zespolow tak ma. Metallica np Masters of puppets i and justice. Krestor extreme aggresion i coma of souls. Jedynie slayer dosc dlugo poziom trzymal. To chyba dla tego bo nie eksperymentowali za bardzo ze stylem. Pozdro.

2

Aha bo Juve to niby slaba ekipa ? Oby na nich trafili - tyle powiem.

0

Borrusia tez niedawno ogorek i jak sie skonczylo ?

0

Nie ma co marudzic. Wspolczuje fanom PSG. Pewnie sa mega szczesliwi ;)

1

"Taka jest prawda i tylko prawda" no taaaak XD. Zabiłeś nas argumentacją

0

Ja to wiem. Ale też pomimo tego ich hejtu szanuje ich punkt widzenia. Wchodzę tu często i z nimi rozmawiam więc nie chce sobie robić wrogów z głupiej gówno-burzy. Cieszę się jednak że niektórzy łapią więcej dystansu. Pozdrawiam.

0

Komentarz usunięty

0

? Dzieciaku ? Nie znasz mnie. Nie robię zadymy. Przeprosiłem wasze uczucia. To ty zachowujesz się jak jakiś moralista od siedmiu boleści - rozumiem że 24 letni. Śmieszne jest czytać twoje próby ocenienia mojego wieku widząc w twoim niku ile masz lat. Pozdrawiam Cię serdecznie. Przsetań się tak spinać ... z tym kołkiem to niebezpieczne.

0

Ok będę się pilnował z szanownym towarzystwem od spraw moralnych ;)

0

Komentarz usunięty

0

No wiem dlatego przeprosiłem ale sam przyznaj ... ekhmm ... składa się aż mi się cisneło. Troszkę później było by trafione ;). Poza tym Ludzie potrafią tak jechać po takich sprawach że mój mały wpis jest przy tym prawię świętoszkowaty. Patrz "Katastrofa smoleńska". Jadą po niej (i to rodacy) jak cholera od kilku lat non stop.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?