0

Ooo następny. Jak grzyby po deszczu ;). Bez urazy przyjacielu ale dawno was tu tylu nie było :). Wnioski same się narzucają.

9

Czy tylko mi sie wydaje ze mamy wysyp bialych na naszej stronie ? Przestali sie wstydzic zaglądac ? XD

0

Bua ha ha. Kolego ty naprawde ugryz sie w jezyk zanim cos napiszesz. Internet ma to do siebie ze nie wiesz z kim rozmawiasz. Twoje opinie sprawiaja ze robisz z siebie totalnego nooba. A co jakbym ci powiedzial ze gralem w pilke zawodowo ? Rozumiesz teraz jaka gafe mozna walnac piszac takie bzdety ? Prosze cie nie rob z siebie takiej lamy. Widzialem powtorki i wygladalo to tak jak wyglada zadlawienie sie jezykiem lub przytkanie krtani (mozna ja wbic takim uderzeniem). A co do tego czy gralem w pilke to nie medrkuj prosze bo mam z ciebie polewe i to nie ma tu akurat zadnego znaczenia no chyba ze ty grales tez w "ten sposob" ktory starsz sie wrzucic Samuelowi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest lm i tak to mniej wiecej wyglada.

0

Bo ty to wiesz ze na 100 nie tak bolesne. Przestan juz gadac glupoty. Udawanie nalezy tepic lecz to raczej nie ten przypadek. Nie masz pojecia co tam zaszlo wiec przestan irytowac glupimi domyslami i oskarzeniami ze udawal.

0

A no tak to jest :)

0

Cos w tym jest :(

0

Jak w hokeju. Palacz by go przeoral ladnie.

2

Pajacowania jak Umtiti? Kolego on raczej nie jest typem Cr i Neymara. Widziales reakcje niemieckiego bramkarza ? Jakby sie zadusil wlasnym ozorem to w duchu bys sie zapewne ucieszyl. Co za typ z ciebie. Nie wszyscy udaja na boisku kontuzje. Powk. sie na swoich bialaskow ktorzy udaja o wiele czesciej niz Samuel

4

Serio? Kurde mi się wydawało że zaliczył znowu perfekcyjny występ. (nie jest to zgryźliwa odpowiedź ;)). Podobało mi się też że pokazał charakter po faulu Adruiza i go objechał za to co tamten zrobił. Ważne jest aby nie daćsobie w kasze dmuchać

2

Zawiodlem sie na Adruizie. Mialem go za naprawde wielkiego sportowca. Okazal sie zwyklym cwaniaczkiem bez rozumu.

1

Przecież u was śpiewka i taki sam ból d... trwa w gazetach od początku kariery Messiego. Ja rozumiem że jak zobaczysz takie zachowanie w obozie rywala to jest ten moment kiedy można sobie odbić i to widać wywaliłeś kilka postów jeden pod drugim które chyba redakcja usunęła ale nie ośmieszaj się bo u was narzekania na sędziów już wpisały się w wasz charakter. Poczytaj sobie:

http://www.fcbarca.com/74642-hiszpanskie-i-zagraniczne-media-ostro-krytykuja-borbalana.html?utm_source=mamut&utm_campaign=news

Nawet Madryckie gazety piszą o skandalu sędziowskim i że sędzia był stronniczy na niekorzyść Barcelony. Nasz Ból d... jest przynajmniej uzasadniony.

1

Ale z ciebie pajac. Siedzisz na stronie dla Barcelony i wypisujesz pierdoły. Widać chciałbyś nam kibicować ale się boisz wychylić w swoim środowisku :P. Już 5 postów wysmarowałeś. Pisz w jednym bo Cie zgłoszę.

0

Sacchi jak Wałęsa prawię - "Kup Dybalę" ;)

0

szkoda ze przegraliśmy ale myślę że u siebie to spokojnie nadrobimy :) Atletic z zębem szkoda tylko ze aż takim ostrym ;)

0

Super mecz zajebiste emocje

0

Nie wkurza was ta sytuacja z CR7 ? Przeciez golym okiem widac ze was doluje. Gratuluje wczorajszego meczu - ladnie graliscie.

0

Ale mozna by bylo zrobic ? Na wlasne ryzyko mezesz probowac. Imadelko, gąbka i delikanie odginac i tyle.

0

To akurat tez cechuje swietne druzyny ;)

0

Pomyśl z jaką cechą charakteru ( może z konkretną sytuacją w życiu) kojarzy ci się Simmon Amman - lub ogólnie co Ci przychodzi na myśl jak o nim myślisz. W tedy będziesz wiedział o co chodziło w śnie. Znani ludzie często odzwierciedlają nasze cechy charakteru w naszej głowie (cechy w nas samych). "Coś w tobie umarło" - pytanie tylko co - a symbolizuje to (w twojej podświadomości) Amman.

0

Eusebio by był gites. Unzue też wydaje się ok.

0

No tak chyba z Wieliczki :)

1

A która dokładnie część wypowiedzi kojarzy Ci się wypowiedziami Cristiano ?

0

Torrenty.to dziala

0

Dokładnie - u nas to i tak mały pikuś - największe przekręty robią najwięksi gracze - jak USA czy Rosja Ci to potrafią dopiero krecić wojny tak by pół świata myślało że walczą o ludzką wolność i demokrację ;P.

0

O tak :) Tu nie ma teorii spiskowych :). Ależ jestem wygłodzony naszych meczy XD

0

Dlaczego jest fanatykiem? Ta sprawa była - tylko że w tvnie o tym nie było nawet słowa. Co do Leppera - też ma rację no ale podobno przecież "miał problemy finansowe" - dobre :). Wiesz że piguła która odkryła substancje na zwiotczenie w "temacie" Andrzeja wypadła z okna myjąc je ? Nadziała się na płot - no popatrz jaki przypadek XD Problem polega na tym że media w Polce są w rękach polityków (wiem - PIS też ma swoje media ;) )

3

Dla jednych jałmużna dla innych - oddech od wyzysku. Fajnie że masz bogatych znajomych - lecz chyba myślą że w Polsce są jedyną klasą społeczną. Poza tym daruj sobie te wrzuty że tatuś przechla. Wszędzie w Europie zachodniej są takie programy i jakoś ludzie nie traktują tego jako jałmużnę i nie są na tyle zawistni żeby oglądać się na sąsiada czy nie kupił za to fajek lub piwerka

1

O lenistwo w naszym narodzie bym się nie martwił - Polaka ustrój nauczył pracy - co doprowadza teraz do szewskiej pasji pół Europy a najbardziej Brytyjczyków ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?