1

Tak już odbijając od tematu Vidala obawiam się że niedługo znowu Ter Stegen zacznie kręcić nosem bo Lucho chyba dał puchary Holendrowi.

0

Vidal myślę że zagra w lidze. Mi to się wydaje że LE wraca z tematem podziału bramkarzy i Cillesenowi dał puchary - pytanie tylko czy LM też. Nie denerwowałbym się brakiem powołania dla Vidala zapewne będzie rotował teraz powołaniami tak aby Vidal grał więcej. Nagle ma odstawić Roberto zupełnie na boczny tor ? Mamy szeroką kadrę i wszyscy chcą grać. Wszyscy widzieliśmy że Vidal odpalił - problemem będzie jeśli powołania się nie pokarzą wcale.

0

Ja tam myślę że właśnie ligę wygramy. Reszty nie jestem pewien.

1

Chyba wszyscy znamy to uczucie po porażce o którym mówi Leo lecz nie wszyscy z nas potrafią użyć tego jako motywacji do doskonalenia siebie non stop cały czas.

1

Mówię o tej sytuacji.







38 sekunda.



Perfidia do potęgi n-tej.

Oj trafił wtedy Ramos - trafił.
Tego zachowania nigdy mu nie zapomnę co by nie powiedział teraz miłego o nas. Obejrzyj do końca jego "kulturalne" zejście z boiska

1

Nasza Barcelone tez w sumie ciagnie wiec .... w zasadzie przedmowca ma racje.

1

Czerwony tam jeszcze po drodze Xaviego strzelil. A zaczelo sie po skopaniu Messiego od tylca - ktory to notabene uciekal mu prowadzac pilke. Zazwyczaj z pilka jest sie wolniejszym niz bez ale to jest Messi :). Po kazdej jego elokwentnej milej wypowiedzi w nasza strone przypominam sobie ta jego "akcje" i chwilowa sympatia mija jak snieg w lipcu.

0

Ciekawe czy jak by dostali dzis baty od Celty to dalej by walkowali kontrakt Messiego. Mają w Madrycie bol d... o najlepszego gracza w historii futbolu, mają. Ja ha ha

0

Ale ty ze mną rozmawiasz czy wymyślasz historie tak jak pasuje ci do sytuacji ?

Napisałem jasno: "no po 5 ciu latach dominacji Barcelony w lidze to macie parcie"

co jest prawdą a ty na to: "Kiedy to było ta dominacja? Policz puchary. "

No to ci policzyłem.

Gadasz tak jak Ci wygodniej. Ja wiem że Real ma o wiele więcej pucharów w całej swojej historii niż Barca - nie zakłamuje rzeczywistości. Lecz ostatnio było u was cienko a my rządziliśmy w futbolu.
Też obiektywnie powinieneś to stwierdzić. To żaden wstyd - nie można być non stop najlepszym.

0

A z czym masz problem ? Z liczeniem ? Kiedy wygraliście La Ligę ?

Chyba właśnie pięć lat temu. Ogólnie to na przestrzeni 8 lat wygraliście ja tylko 2 razy a Barcelona chyba razy sześć. Więc jest dominacja. Nie mówiąc o 2 trypletach Barcelony w owym okresie czasu ? Naprawdę chcesz liczyć puchary z ostatniego okresu ? XD Nie dziwne że bana dostałeś jak takie farmazony wypisujesz XD

5 ostatnich lat:

Barcelona:
Liga: 2011, 2013, 2015, 2016
Puchar krajowy: 2012, 2015, 2016
Super puchar: 2011, 2013, 2016
Liga mistrzów: 2011, 2015
Super puchar UEFA: 2011, 2015


Real Madryt
Liga: 2012
Puchar krajowy: 2011, 2014
Super puchar: 2012
Liga mistrzów: 2014, 2016
Super puchar UEFA 2014, 2016

14 > 8

Tyle w temacie moich wyjaśnień.

PS. popracujcie nad trypletem ;P

2

Spalił się psychicznie. To naprawdę może związać komuś jego umijętności na długi czas. Powinien popracować z jakimś specjalistą w tej dziedzinie. Myślę że medialna otoczka MSN i ogólnie Barcelony jako takiej zdominowała go do tego stopnia że nie jest w stanie graćna swoim poziomie.

6

Rakitic dostał troszke (delikatnie mówiąc) inne role od trenera i na początku wywiązywał się z nich perfekcyjnie i to bardzo długo. Od kreacji mieliśmy przecież jeszcze Xaviego i Inieste. To raczej świadczy o jego umiejętnościach że potrafił się dostosować do tego co wymaga trener - mało piłkarzy umie być aż tak elastycznych. Oczywiście że ładnie się patrzy na graczy ofensywnych którzy robią to co ty zapodałeś w filmie. Pomimo że Rakitic miał defensywne zadania i naprawdę harował odwalając czarną robotę na boisku potrafił ładować z dystansu. Były momenty że TYLKO ON to u nas robił - to było na wage złota biorąc pod uwagę autobusy jakie zastawiali nam przeciwnicy. Według mnie teraz jest po prostu bez formy - zaorany poprzednimi sezonami lecz jak ją odzyska to to jest skarb nie piłkarz. Musiałby dłuuuuugo nawalać aby go skreślić.

0

Mathieu, Paco i Rafinia na wylocie ;)

1

Dokładnie - tutejsi kibice to jak nie widzą piętek, rabon, rulet i innych trików a'la sombrero to sprzedają graczy w co drugiej wypowiedzi jako "szrot grający piach". Rakitic w najlepszym sezonie "zaorał" nam swoja pracą w środku pola drogę do pucharów. Był niezastąpiony. Teraz jest bez formy ale ja trzymam za niego kciuki - odbuduje się chłopak.

4

Ja jakoś nie odbieram jego wypowiedzi w kontekście "lizania dupy" komukolwiek.

0

Nie sadze by ktokolwiek ze sztabu skreslal Mashe z pierezzej jedenastki ;)

2

Dokladnie odnosze wrazenie ze pompuja brazylijczyja za byle co. On moze i kreatywny jest ale rzadko kiedy przeciwnik jest na tyle slaby by Rafa mogl go kiwac. Duzo strat i irytujacych zachowan. Spierdzielil setke jak nie podal do luisa gdy byla dwoch na jednego.

0

Na ten moment. Rakieta jak odzyska forme to znowu wiele na da w pomocy.

0

Ale jest tez zbyt slaby. Powinien podpakiwac jak Neymar. Bardzo czesto przegrywa pojedynki silowe co w sumie dziwne nie jest. W Angli by go pewnie polamali w pierwszym sezonie. Sama technika to za malo nawet na la lige

0

Mógłby dać Vidala na PO a Sergiego zamiast Rakiety na pomoc. Jakby coś nie szło to można podczas meczu małą roszadkę zrobić i będzie cacy

1

Zapewne masz rację lecz wątpię by to była tylko kwestia jego decyzji. Dlatego to jest tak skomplikowane

3

Ja liczę że w końcu po prostu złapią zadyszkę bo wczoraj to jeszcze na pewno nie złapali. No i oczywiście że Barcelona wrzuci ten swój 5 bieg i nie będzie redukcji już do końca sezonu.

1

Nie spinaj się tak - nie chciałem Cie obrazić. Wyjaśnij mi na czym polega różnica w rozumieniu słowa "kibic" miedzy nami ? Oczywiście że własne zdanie możesz mieć. Musisz jednak to wiedzieć że Messi ma o wiele bardziej skomplikowane spojrzenie na tą sprawą niż kibic ewentualnie fan. Wokół niego wszystko jest związane z wizerunkiem i medialnością. Messi to już nie tylko sportowiec to korporacja i dziesiątki ludzi z nią związane. Każdy ma w tym jakiś interes. Gdyby chodziło tylko o kwestie kasy i decyzję Leo oraz jakby można było odciąć całą tą otoczkę zapewne nie chciałby doić klubu - lecz myślę że ty też wiesz lub się przynajmniej domyślasz że nie tylko o to chodzi.

0

Ale meczyk był bardzo dobry. Cieszy fakt potknięcia Realu ale chyba trzeba przyznać że Real teraz gra bardzo dobrze. Jak to ostatnio jest modne stwierdzenie - grają intensywnie jak cholera. Co prawda Sevilla zagrała jeszcze intensywniej ale Barcelony tak grającej to ja dawno nie widziałem niestety :(

0

Czwartek wystrczy (meczyk)

0

Ibra to Ibra.

0

Za darmo to on na pewno nie bedzie gral ;)

1

No tak ale ty nie jestes na jego miejscu. Latwo chlapnac takim sloganem bedac tylko zwyklym kibicem.

1

Nie zagra na bank. Zdziwił bym się gdyby było inaczej.

3

Kwestia dopracowania systemu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?