4

Metallica ? XD

0

A ja myślę że ich pykniemy w pierwszym meczu - na wyjeździe :)

4

to masakra jest jakaś. Niby nie powinno się gadać na sędziów bo raz my po głowie dostajemy raz inni. Ale ostatnio to ja się grubo nad tym zastanawiam. Jak nie uznali nam prawidłowo zdobytej pierwszej bramy z Atleticiem to kurna myślałem że wyłącze ten mecz i se daruje tak mnie krew zalała. Na szczęście później juz było lepiej

0

Przegrana z powodu szczęścia rywala boli tak samo jak nie mocniej

0

Real ostatnio w mega formie. Nie to że się cykam ale jakby nas objechali to ból d.... byłby tu masakryczny tak że może schowajcie nienaostrzone szabelki. Jak dojdziemy do finału a oni też nie będą przegrywać to i tak na siebie trafimy,

0

Aaa to sorki. Zwracam honor ;)

3

Ojjj chyba się mylisz. Ten chłopak ma papiery by w przyszłości grac pierwsze skrzypce w Barcelonie.

0

Dobrze gadasz.

0

I przez takiego madraska Marca ma pozywke. Gosciu ma chyba jakies lagi.

0

Ale Pani autor wie ze Neymar zostal prawdopodobnie MotM ? Znamy sie troszke na futbolu w ogóle czy tylko potrafimy pisac teksty ? A tak swoją droga to nie Pani napisała na tej stronie artykul jakis czas temu który byl tak niesprawiedliwy i wręcz wulgarnie obraźliwy w stosunku do brazylijczyka ze az go skasowaliście ? Polecam popracowac nad obiektywizmem.

0

Ostatnia bramka była o tyle ciekawa że wydawała się być bardzo przemyślana. Oddał kilka wolnych (w dwumeczu z Atleticiem) próbując trafić w lewy górny róg - w tym jeden udany w pierwszym meczu. Podejrzewam że golkiper był pewien że strzeli tak samo bo ani razu nie próbował innego wariantu a tu ... NIESPODZIANKA XD strzał w zupełnie odwrotne miejsce. Naprawdę Messi jest nieprzewidywalny. Przyzwyczaja innych do pewnych schematów by nagle zrobić coś czego nikt się nie spodziewa :)

0

Według mnie lepiej - ale to oczywiście jest subiektywna ocena. Myślę tak bo jak mu się zdarzyło grać ostatnio to wywarł na mnie lepsze wrażenie niż Serigi ostatnio.

3

Zeby tylko Ter Stegen znowu focha nie strzelil

0

O wiele lepsze

0

W mojej ocenie był pewniejszy i lepiej współpracował z obroną poza tym nie patyczkował się i nie było bawienia pod bramką. Jendak uważam że Mats mógłby wyjąć ten strzał po którym padł gol. Niemiec ma chyba lepszy refleks. Jendak Cilesen naprawde z powodzeniem morze być naszym bramkarzem.

0

Według mnie to Roberto do odstawki na kilka meczy co by odpoczął. Zaczął chłopak z przytupem sezon ale teraz baaardzo obniżył loty. Szkoda bo po tym co pokazywał na początku myślałem że on będzie główną siłą napędową Barcelony nie tylko teraz ale i na lata. Miałem nadzieje że będzie to poziom Iniesty i Xaviego. Na razie zawodzi nas wszystkich chyba. Odpoczynek byłby wskazany lecz LE ma problem z Vidalem i jest dziwny impas. Nie powinno być takiej sytuacji - moim zdaniem wine za nią ponosi trener. Co do naszego MSN oni powinni przestać się na siebie oglądać i robić z siebie takich altruistów. Trochę chyba im się od tego gadania mediów nastawienie przestawiło. Chciałbym aby zaczęli znów być egoistycznymi snajperami w klarownych sytuacjach a nie ... "podam do kolegi bo jeszcze bramki nie strzelił - będzie wtedy fajniej i walniemy se snapa do społecznościówki".

0

Szkoda ze udało im sie wpakować tego gola - nie zasłużyli na niego. Wpadł tylko chyba dzięki obecności Adruiza - ten koleś to jednak zmora Barcelony

1

Ostro ;)

25

Gdzie te Williamsy i Bovedy ? Pytam sie gdzie ? Dawac ich na wywiady niech sie teraz troszke poprodukuja :)

3

Fakt tez to zauwazylem. Raz go ktorys z naszych przeoral i nawet nie puskowal tylko sporzal takim przepraszajacym wzrokiem. Zawsze go przed faulem lubilem i uwazalem za rozwaznego goscia. Oby nie zmazywal juz wiecej tej oceny.

0

Spokojnie CR7 tez "pracuje" nad ta statystyka ;)

0

Nie sadze by ktos gobtu skreslal. Lecz wczoraj byl chyba najgorszy na boisku. Jesgo strona nie istniala praktycznie. On sie slabiej prezentuje niestety od kilku meczy. W normalnej ekipie powinien odpoczac 1 moze 2 mecze. Vidal na pewno nie zagralby gorzej. Sergi mial poczatek sezonu konia. Szkoda ze z kazdym meczem zaciera to wrazenie.

0

A ty się dopiero wdrapujesz. Kiepsko Ci idzie :P

0

Cilesen miał prawie asyste. łoo ja :)

1

On ma dziwne uszy :)

2

Neymar mega macz ale z Roberto to popłynąłeś. Koleś gra niepewnie od kilku spotkan - tu bez wyjątku

1

Neymar dziś pięknie grał - MOTM jak dla mnie

1

Neymar strzelił gola XD. .... i to z karnego XD

0

Mogli by kogoś kupić bo Sergi powinien odpocząć a VIdala ie chą exploatować ;)

0

A ja sie nie zgodze. Nie wszyscy zagrali dobrze. Roberto to Cień zawodnika teraz. Rafinhia Też zgasł w drugiej połowie. Umtiti popełniał błedy na początku (SIC!). reszta ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?