2

punkt 1 - zgodzę się z tobą - według mnie lepiej by zrobili jak by wprowadzili ulgi podatkowe. CO NIE ZMIENIA FAKTU że to działanie jest na plus dla Polski i dawno takiego nie było a już na pewno nie za kadencji PO. Dlatego ślepe hejtowanie programu 500+ jest po prostu słabe. Praktycznie w każdym kraju UE są tego typu programy - dają po prostu kasę na dzieci i to dużą. Nie raz słyszałem od ludzi jak się jarali że we Francji, Niemczech czy Norwegii opłaca się mieć dzieci - że ich rząd mądry i wspiera prokreację a w Polsce d...pa. No więc mamy to teraz w Polsce i co ? Dalej hejt :).

Co do punktu drugiego - też nie będę się spierał - nie znam się zbytnio na Armii i sposobach jak ją modernizować oraz tym co jest teraz lepsze dla kraju w tej materii.

Co do wieku emerytalnego - mamy taki stan rzeczy bo politycy kradli przez dziesiątki lat. PO kradli pełną parą - ty twierdzisz że PIS też dalej to robi (pewnie masz rację). Podwyższanie wieku emerytalnego sprawi że za 20 lat twoim dzieciom karzą pracować do śmierci i wmówia im jak tobie teraz - że tak trzeba - co gorsza ludzie uznają że nie mają wyjścia. A ja Ci mówię przyjacielu że nie jesteś winny zbrodni innych i nie powinieneś zapier .... lać do śmierci za ich "wyczyny" - wybór podejścia zostawiam oczywiście tobie.

A Morawiecki się zbłaźnił - jak dla mnie powinien polecieć za ten tekst na zbity pysk.

3

PIS jest bardzie pro społeczny - nie musisz tego doceniać ale powinieneś. Obniżyli wiek emerytalny. Zrobili program 500+. Teraz jest mieszkanie+. Ocenimy jak działają te programy po 4 latach bo jak na razie kasy nie brakuje co powinno dawać do myślenia fanbojom poprzedniej partii którzy krzyczeli że od 500+ po miesiącu będziemy bankrutem jak Grecja. Zresztą nie dziwie się im TVN takie informacje nagłaśniał. Poza tym obiecali to wyborcom i się WYWIĄZALI. Do tej pory są na necie filmy pokazujące co obiecywał Tusk - dokładną odwrotność tego co zrobił.

2

Ale tu nie chodzi o to kolego czy odczujesz wyprzedaż kraju czy nie. Zapewne nikt nie odczuł ale jest pewien myk. Nie czujesz tego ale w tym momencie przez PO jesteśmy w 95% UZALEŻNIENI od UE. Sprzedali naszą wolność - nie czujesz tego bo UE dała nam kase (też nie do końca dała) tyle że zabrali całą resztę. Ja się na to nie godzę jednak i autostrady mnie w zamian nie przekonują. Pomijajam też fakt ile łapówek przygarneli przy tych wszystkich przetargach. PIS w tym momencie ma słaby PR bo cała polska ogląda tylko tvn który jest niemiecki - i to jest cholerny problem. a KOD'y to już w ogóle jest niezły kabaret. Śmieje się z tego ale jest mi strasznie przykro że ludzie dają się tak omamić.

0

dobry sarkazm XD

19

Rozciagamy sie po bieganiu nie przed.

16

Athletic to mocny zespół. Wystawienie Masipa byłoby troch e lekkomyślne

0

Kto wie, może to jest jednak "lucky guy" który na ten czas procentuje szczęściem dla prześcieradeł ? Z tego co pamiętam to jego kariera piłkarska też była pasmem sukcesów aż do pamiętnego byczka w Masseratiego.

0

Poszedł by do Chin i kitajce by robiły z niego wiatraka ;P. Po co mu to ? XD

1

Tak bylo jest i bedzie. Nikt z nas tego nie zmieni.Swiatem rzadzi kasa. I sprawy podwyzek to przy faktycznych problemach z tym zwiazanych to maly pikus. Kazda wojna byla o kase pomimo tego czym propaganda nas karmila. Miliony istnien stracilo przez kase zycie.

2

Co to sa "rostania" ? Dwa razy tak napisaliscie wiec pewnie cos jest na rzeczy ;)

0

I po co ta szpila ? Napisalem ze nie mam nic przeciwko. Lecz nie rozumiem zajarania interesem pilkarza ktore w sumie jest in plus tylko dla niego plus snobistyczna smietanka. Szanuje go za to ze umie krecic taki biznes ale na pewno nie bede mowil ze to jakas niesamowita inicjatywa bo ... nie jest. A jakby rozdal troche kasy biednym na pewno zrobiloby to na mnie wieksze wrazenie ;)

0

No na pewno pomorze wielu bogatym krezusom ;). A w szczególności portfelowi Roberta. Spoko nie mam nic przeciwko temu ale wolałbym coś co by pomagało zwykłym polakom których NFZ d ..... a na każdym kroku.

0

Tebas, odejdź już

0

Ale z kim? Pepe Lavetzzi ? Oni wykupuja emerytow. Nic nie zwojuja ;) Mlodsi gracze bedacy sila napedowa europejskich superduzyn na pewno nie zrezygnuja z prestizu ligi mistrzow i w ogole z grania w europie

1

Leo w jego wieku juz chyba mial zlota pile na koncie. Bez jaj Dybala nie dorasta mu do piet. Powinno sie poza tym porownywac to co Messi pokazywal w wieku Dybali a wtedy to byla czysta magia szybkosc drybling geniusz. W jego wieku Messi byl najlepszym pilkarzem jakiwgo w zyciu widzielem

0

Sam odszedl. Za kogo mial wtedy grac ? Inieste ? Xaviego? TO BYLY perly a on sie nie lapal i tyle z drugiej strony nie mial z nimi na to szans po prostu.

1

Teraz w modzie jest bycie jedynym sprawiedliwym wsrod Barcelonskiej Gimbazy nawet jak sie nie przemysli glupot ktore sie wygaduje.

4

Kto to jest Granero ? Serio pytam..

2

Jednak do Zlatana im brakuje ;)

0

I to troszeczke pokazuje papierowego tygrysa jakim obecnie jest Real. Niby wygrywa ale jakos nikogo to nie zachwyca poza oczywiscie kibicami krolewskich

1

Jak on nie moze wyjsc z 10 poziomu i Cie mluci to wspolczuje ;)

0

Digne strzelil brameczke a Denis jakby nie bylo hattrika Ardy to zawodnik meczu - mieszal w pomocy az milo bylo patrzec

44

Nie fuck logic tylko jest od ciebie lepszy

1

Perfumy - jest duży wybór dla dziewczyn w tym wieku.

6

Super. Arda pierwszy gratulował - dobry ziom z niego :)

0

Spoko - również dziękuję za dobrą wymianę zdań :).

PS. Perez to nie byle działacz ;)

0

Mam nadzieję że masz rację bo jeśli tak nie jest tzn. jesli są jakieś naciski i one przechodzą to jest lipa (dla nas oczywiście, a wy też nie macie wtedy powodu do dumy). Nie ma się też co dziwić reakcjom użytkowników na La-Rambli skoro np. prezes La-Liga otwarcie mówi o swojej sympatii do Realu. Neymara, Messiego i Mashe ciągają po sądach od kilku lat i robią nagonkę medialną a sprawe napędza była pracownica Realu obecnie adwokat czy prokurator. A gdy sprawa zaczyna zachaczać o graczy Realu to jest cisza i wszyscy czekają ale jak ktoś się upomni to zaraz teksty typu rozpatrują itd. Nikt media w to nie angażuje i ogólnie jest to robione na ludzkich zasadach. Tak że ten tego ale nasze przewrażliwienie moim zdaniem baaaaardzo jest uzasadnione. Oczywiście losowania LM pomijam bo w to już nawet ja nie mógłbym uwierzyć ;)

3

Nie no w połowie to jednak by było trochę zbyt mało. Teraz już myślę ze połowę jego mocy posiada ;)

1

Tak ale ta sama kancelaria adwokacka broniła nas w tej samej sprawie i wyroki są zgoła domienne. Też jesteśmy ich klientami i delikatnie mówiąc klub może się czuć troszeczkę wydojony z kasy nie mówiąc o głębszej analizie ich pracy - która w tym wypadku jest mocno kontrowersyjna. Gdyby chodziło nawet o Atletico odczucia były by inne. Real to nasz bezpośredni rywal nie tylko w kwestii sportowej ale też jako firma. Obie drużyny celują w tron najlepszej na świecie. Ogólnie uważam też ze to jest chore że ta sama firma zajmuje się i nami i nimi.

0

Nie przesadzaj bo ci guma w majtach pęknie. To też byli nasi prawnicy i Barto zapowiadał że z nimi o tej sprawie pogada (był o tym news) i dowie się czemu tak a nie inaczej się stało. On też żyje w norze i jest niedouczony ? Teraz sami prawnicy się tu wysypują i wykłady dają. Rozumiem że jesteś adwokatem i wiesz wszystko na temat pracy adwokata ? Jeśli tak to wyluzuj i odpuść, bo nie wszyscy muszą znać tajniki twojej pracy (widać że Bartomeu też), jeśli nie to posyp się brokatem - mocniej zabłyśniesz "prawdziwy Katalońcu i Cule".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?