sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie no w połowie to jednak by było trochę zbyt mało. Teraz już myślę ze połowę jego mocy posiada ;)
1
Tak ale ta sama kancelaria adwokacka broniła nas w tej samej sprawie i wyroki są zgoła domienne. Też jesteśmy ich klientami i delikatnie mówiąc klub może się czuć troszeczkę wydojony z kasy nie mówiąc o głębszej analizie ich pracy - która w tym wypadku jest mocno kontrowersyjna. Gdyby chodziło nawet o Atletico odczucia były by inne. Real to nasz bezpośredni rywal nie tylko w kwestii sportowej ale też jako firma. Obie drużyny celują w tron najlepszej na świecie. Ogólnie uważam też ze to jest chore że ta sama firma zajmuje się i nami i nimi.
0
Nie przesadzaj bo ci guma w majtach pęknie. To też byli nasi prawnicy i Barto zapowiadał że z nimi o tej sprawie pogada (był o tym news) i dowie się czemu tak a nie inaczej się stało. On też żyje w norze i jest niedouczony ? Teraz sami prawnicy się tu wysypują i wykłady dają. Rozumiem że jesteś adwokatem i wiesz wszystko na temat pracy adwokata ? Jeśli tak to wyluzuj i odpuść, bo nie wszyscy muszą znać tajniki twojej pracy (widać że Bartomeu też), jeśli nie to posyp się brokatem - mocniej zabłyśniesz "prawdziwy Katalońcu i Cule".
0
Tas musi wydac oswiadczenie decyzji. Dowiesz sie pytanie tylko co tam napisza.
0
No i ? Tas to najwyzsza instancja. Karajac za to Real trzeba by oskarzyc rowniez ta instytucje. Mozemy juz tylko cicho siedziec i jeczec. Co za masakra.
0
Uzasadnienie publiczne na pewno jakies bedzie pytanie tylko jakie bzdety tam napisza. Podejzewam ze w niedlugiej przyszlosci i tak cos wyplynie. Mysle ze Bartus tez umie smarowac i przekona co oporniejszych o co kaman z roznicami bylo.
1
Dobrze ze szczeniakiem pojechal. Korde wstyd miec takiego syna.
0
To jalas przenosnia czy faktycznie jakos sie oznacza przstarzsle srony internetowe ?
0
No tak za to uwziela sie na Arsenal.
0
Lewy jest lepszy od krystyny
2
Mialem w domu taka sama sytuacje z malzonka.
0
Leo jeszcze troche pogra ;)
0
Leo Messi - Łotr :)
0
Mnie Denis dalej nie przekonuje. Juz bardziej Gomes chyba.
0
Jednak dziś nie grał na pivocie. Moim zdaniem jakby grał to inaczej by się zachował.
0
Messi jest w stanie ze wszystkimi tak grać - to kwestia dnia - jak go ma to dzisiaj mógł to być nawet Real - robiłby to samo.
0
bardziej Mache - nie poszedł za strzelcem - powinien był.
1
Rozumiem twoje obiekcje do tego co napisałem wcześniej lecz uważam że twoim sposobem ludzi nie nauczysz takiej weryfikacji w co wierzyć a w co nie i że wszystko trzeba sprawdzić. Na to nie ma normalnego lekarstwa niestety chyba że internet wyprze telewizje co w sumie jest bardzo możliwe wtedy będzie więcej możliwości.
0
Tak tylko że w tym momencie na legalu media okłamują ludzi. Dla mnie to też jest niedopuszczalne. Uważasz że z tym nie trzeba walczyć ? Nie każdy jest młodym człowiekiem i sobie sprawdzi. Nie każdemu w ogóle się chce pomijając fakt że większość ślepo wierzy w to co media mówią
0
Po pierwsze przyjacielu nie celuj do mnie atakami na PIS bo mnie tym nie zranisz. Nie lubię ich prawie tak samo jak PO. Mówisz tak jakby dług publiczny za ich (PO) kadencji nie wzrósł :). Wole id ... ów w sejmie gdzie widać co robią źle i wcześniej czy później Polacy ich usuną, niż przestępców którzy zrobili prywatny folwark z Polski a dzięki mediom wszyscy ich kochali. Wiesz co to jest "Syndrom Sztokholmski" ? przez 8 lat Polacy na to chorowali - niektórym nie przeszło do dzisiaj. I proszę nie atakuj mnie PISiorami bo w tej materii jestem po twojej stronie. Nie broń jednak Platformersów. Oni byli o wiele groźniejsi od obecnej władzy.
0
Ok trzymamy ta sa sama strone :) seria realu sie skonczy i bedzie wtady bolalo ;). I tak nie mamy na to wplywu niestety. Teoria czy to szczescie czy nie jest tylko teoria niestety.
0
No i podobno nie zrojnowali kraju ... tylko sprzedali wszystko co sie dalo przyyulajac takie lapowy ze konyrakt messiego od chinoli to dobranocka.
0
No tak ale nie ma co się dziwić ludziom. Procują mają swoje obowiązki. Przed telewizją odpoczywają oglądają wiadomości później film - idą spać. W internecie jeden się onanizuje drugi jest na La Rambli trzeci politykuje a czwarty gra w fife. Nie wszyscy muszą recenzować co jest prawdą a co nie. Według mnie powinien być wypracowany jakiś sposób karania kłamstw którymi nas torpedują. Weryfikacja tego co stacje nam przekazują. Ludzie naprawdę nie muszą być detektywami w swoim życiu - powinni mieć za to z urzędu parasol ochronny nad tym co do nas dociera bo źle ukierunkowana śwadomość zbiorowa może prowadzić do katastrof.
1
Nie tyle mówię o zakazach ile o ślepiej wierze narodu w to co jest im podane na tacy - nawiązując do Korei.
0
Ja myślę że ludzie w dzisiejszej Polsce nie mają czasu na takie dociekanie. Praca dom dzieci dalej ... tyrka dom dzieci to samo co dzień. Już przyzwyczailiśmy się do takiego stanu rzeczy. Problem w tym że zmierza to w coraz gorszym kierunku i nie tylko w Polsce. Dla przykładu jeszcze kilka miesięcy temu temat smug chemicznych zostawianych przez samoloty pasażerskie wydawał mi się wytworem naprawdę szukających wrażeń niezbyt mądrych dziwaków. Teraz podobno są już na to twarde dowody. A i jeszcze niedawno czytałem że jakiś stan w USA wprowadził prawo niedopuszczające do przelotów takich maszyn nad ich terytorium. Szok !
0
ale wiesz że pod tym względem wiele do Korei nam nie brakuje ? ;)
2
Najgorsze jest to że ludzie nie nauczyli się jeszcze nie wierzyć telewizji. Nie wiem czy kiedykolwiek się nauczą. Ja sam jak to oglądam to nigdy nie przychodzi mi do głowy że to jest brutalne kłamstwo. Zawsze podświadomość się nie sprzeciwia. Do momentu aż nie natknę się w internecie na coś co otwiera mi oczy.
0
Być może masz racje ale nieobiektywność mediów to też jest skrajność. Dla przykładu ostatnio tłuką nam że wybijana jest ludność cywilna w Aleppo, że asad mści się na dzieciach. Podaje to TVN oczywiście Newseek i inne wielkie marki. Jest to okraszane zdjęciami i nawet filmami. Ja wczoraj rano na FCB natknąłem się na te same zdjęcia ale z małym dodatkiem. Mianowicie jak było to preparowane. Ci sami ludzie (uciekający przed kulami tyranii) uśmiechnięci w tych samych sceneriach "w kulisach" ich pracy. I o taką skrajność mi chodzi. Jak ludzie mają nie wierzyć jak tvn w wiadomościach daje "taki materiał" milionom oglądających. Takie dziennikarstwo to jest przestępstwo. I na tle tej wiedzy niewinny komentarz że "dziennikarstwo zawsze jest nieobiektywne" powoduje u mnie zbieranie szczęki z podłogi ;).
0
Wątpię by się udało. Zakładam że większość tutaj to młodzi ludzie którzy będą stanowić o kierunku w jakim nasz kraj się rozwinie a jednak po lajkach widzisz jak to się rozkłada ... smutna prawda.
0
To tylko przysłowie. Przyznaj jednak że w odwrotnej sytuacji z chęcią byś je do nas stosował ;). Według mnie my oczywiście byliśmy lepsi - lecz jak praktycznie każdy kibic jestem subiektywny :)