0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co dodal ? My gonilismy wynik. Zwijal sie bo nie mogl oddechu zlapac. Nie interesuje mnie tez kim jestes z zawodu. Staram sie nie oceniac ciebie i nie robie ci wrzut ze nie masz o czyms pojecie jak ty to robisz. Masz troche szczescia ze ten post spadl i nikt tu juz nie wchpdzi bo za takie dyrdymaly nawet twoi koledzy kibice realu by ci obsmiali. Ja pomimo twoich glupich uwag staram sie z toba dyskutowac na poziomie. Nie masz najmniejszego pojecia co czul jak dostal w krtan a przyjmujesz za pewnik ze nacigal sytuacje bo wedlug ciebie reka najpierw w zwolnionym tempie zatrzymala sie na 0.5 troszke nizej. To tak glupie ze ciezkobjest z toba rozmawiac. To tez jest nie logiczne bo sie spieszylismy a Umtiti to ulozony facet. Prosze cie nie mow mi wiecej jak bylo tylko dlatego ze TOBIE SIE TAK WYDAJE.

0

Kolego czy koleżanko (już sam nie wiem bo w opisie masz na imię Olka a tu odpowiadasz jako chłopak) nie wiem co ty tam widzisz ale na pewno nie opisane przez ciebie TWOJE insynuacje. Co do tego czy jestem piłkarzem czy ratownikiem czy kimś innym to już pisałem wcześniej - wkręcałem Cię abyś się trochę pochamował/ła z oceną wiedzy innych ludzi bo to po prostu nieładne jest i gadając tak pierniczysz głupoty i wystawiasz sobie laurkę przemądrzałej osoby. Wracając do tematu - Ten film potwierdza moją tezę zresztą jesteś chyba jedyną osobą która twierdzi że Umtiti udawał. Nie spotkałem się jeszcze z taką opinią na necie odnośnie tej sytuacji. Obejrzyj jeszcze raz od 42 sek. Naprawde myslisz ze Umtiti wiedząc że drużyna goni wynik tak by się zachowywał ? Tutaj masz link:




Po za tym posłuchaj komentatorów przy powtórkach - jesteś jedyną znaną mi osobą która zakłamuje rzeczywistość. 1:58 widać dokładnie że uderza go troche poniżej krtani. Dotknij się w to miejsce ciut mocniej to poczujesz kilka procent tego czego doświadczył Samuel. I nie piernicz już kocopołów jak Macierwicz o Smoleńsku bo nie chce mi się Cie już prostować XD

0

W którym meczu ? Bo chyba nie w klasyku. Obejrzyj powtórkę - Benzema załatwił wam ten temat

9

"Cris" ... o jak czule ;)

9

"Zoblizowana" ? :)

0

Ja tam dalej mam wielką przyjemność oglądając ten zespół.

0

Każdy kij ma dwa końce skoro macie takie doświadczenie to po co teraz wywalasz teksty że koloryzujemy.

4

Wiesz w zasadzie nie chce ... wolałbym żeby nie było takiej sytuacji ale niestety jest. Dla ciebie to idiotyczna wyliczanka burząca spokój sielankowej wizji że wygrywacie wszystko tylko i wyłącznie dzięki swojej pracy i umiejętnościami. Dla nas to okradanie naszego zespołu z pnkt. Najlepiej jakby wam tego nikt nie mówił co ?

0

Kontrowersje z tego meczu według sportu: faul Masherano, Ręka Ramosa w polu karnym, ręka Carvajala w polu karnym. Nie widzę gdzie tutaj okradziono was z punktów ale widzę że okradziono nas :). Chociaż to nie był mecz który pod tym względem chciałem pamiętać to dzięki za przypomnienie ;P

1

Mówisz o faulu Masherano ? TO przypomnij sobie dwie rączki w polu Ramosa i Caravajala. To raczej my straciliśmy punkty przez decyzje sędziego w meczu z wami. Gdyby skrupulatnie gwizdał to w karnych byłoby 2:1 dla nas. Dość wybiórczo oceniacie sędziów a zarzucacie to nam ? :). Jakieś inne przykłady gdzie was sedzia okradł w tym sezonie bo ten właśnie podważyłem na waszą niekorzyść. :)

1

Ręka Masherano była mniej dyskusyjna od tej Bruno. Ten pan po prostu rzucił się jak bramkarz i sparował strzał Messiego. Ręka Masherano była nabita i przy samej linii - sędziowie często interpretują takie przypadki łagodniej.

0

Kiedy w tym sezonie przez sędziego Real stracił jakieś punkty ? Bo u nas to ostatnio co drugi mecz.

1

Oczywiście że mamy kryzys formy. Kolego otrząśnij się jednak troszkę - jak sędzia dopuszcza że obrońcy rzucają się jak bramkarze na piłkę z łapami i nie widzi przewinienia to już trochę przegięcie jest. Ile można ? Można dyskutować o faulach ale nie o obronie łapami bramki przez obrońce. Ten koleś rzucił się na piłę jak bramkarz. Przecież oprócz karnego powinien czerwo zobaczyć. Poprzedni mecz i wycięcie Neya w polu karnym też oczywiste było. Ja wiem że Barca straciła skuteczność. Jednak biorąc właśnie pod uwagę brak skuteczności Barcy sędziowie mogli by sobie już odpuścić wspomaganie waszej drużyny takimi decyzjami.

0

ha ha dokładnie.

1

Oni jedyne co stracili to skuteczność - fakt że to najważniejsza sprawa ale grają ostatnio dobrze. Tylko brak skuteczności powoduje takie odczucia. Jak by zaczęli strzelać przy takiej grze to myślę że nagle wróciła by stara dobra Barcelona.

1

Ta bramka nie byla wina Niemca. Zrobil co mogl zeby to wyjac. Ps. Nie jestem jego zwolennikiem w bitwie z bravo.

1

Nie przesadzajcie z tym Ter Stegenem. On akurat gra ostatnio dobrze.

9

Ale to prawda tylko ze w tym wyadku to bardziej Iniesta obnizyl loty niz Gomes wzbil sie na wyzyny swoich umiejetnosci.

0

przecież na tych filmach widać dokładnie to że zostaje uderzony i że łapie się za krtań. Co ty wciągasz ? :). Te filmy potwierdzają TO ŻE GADASZ GŁUPOTY :). pozdro. PS. nie proszę o przeprosiny ;)

0

8 pnkt. Forma może się zmienić. Rok temu Real odrobił 12 pnkt w kilka meczy pod koniec sezonu - teraz mamy połowę a real w mega formie która po prostu musi minąć oby mineła jak najprędzej.

4

Widze że wszyscy tu obserwowali ostatni strzał Mashe :P

0

Jaki jest twój argument że udawał ? Uważasz że wcale go nie bolało ? Że mógł spokojnie oddychać ? Jeśli tak to powiedz po czym tak stwierdzasz ? Fakt że wrócił do gry to żaden argument. TO wszystko mogło mieć miejsce i po czymś takim można wrócić do gry - jeśli uważasz inaczej to ty nic nie wiesz o sporcie

0

Nie dodał - za dużo się białych naoglądałaś. Nie każdy piłkarz udaje. A ja śmiem podejrzewać że u ciebie to jedynie wiedza nabyta z TV ? Co więcej cały czas próbujesz się dowartościować mówiąc innym kim są (w obraźliwy sposób) oraz co wiedzą o sporcie.

0

Przecierz to ty sie bawilas w Macierewicza piszac ze Umtiti udawal. To ja cie na ziemie sprowadzalem i troche cie to bolalo bo mi po drodze wrzucalas i fantazjowalas co wiem a czego nie wiem (pomimo ze mnie nie znasz). Zajmij sie prosze czyms - moze umyj zęby czy cos. Pozdrawiam serdecznie kolezanko.

0

Idz juz plakac gdzie indziej ... Moze popros tate to ci jednak kupi nowe korki. I nie zawstydzaj mnie wiecej serio. Nie przezyje tego XD ha ha ha

1

Czlowieku ja se z ciebie jaja robie. Ty wymyslasz rozne bzdety na moj temat a nic o mnie nie wiesz wiec cie wciagam w te idiotyzmy. Nie wymadrzaj sie do osob ktorych nie znasz na tematy specjalistyczne bo mozesz rozmawiac z kims kto w tym pracuje. To tak na przyszlosc zeby cie ktos nie zawstydzil publicznie na jakims forum. Pycha to slaba cecha.

1

Bo ty wiesz o czym ja mam pojecie :). Roznica w rozmowie pomiedzy nami jest taka ze ja cie nie oceniam - bo cie nie znam. A ty w kazdej odpowiedzi dodajesz jakies nowosci o mnie. A moze jestem pracownikiem pogotowia ratunkowego ? To mozliwe przecierz :). Kolego taką linia rozmowy jaka prowadzisz naprawde narazasz sie na zrobienie z siebie blazna. Pozdrawiam i odpusc juz bo nie chce mi sie tego ciagnac.

0

Przyjacielu kontynuuj XD dobrze się słucha. Naprawdę nic o mnie nie wiesz a takie teorie wysnuwasz ... i dalej mam z ciebie polewę. Teraz opowiadasz że mój stary sponsorował mnie jako profesjonalnego piłkarza :). Ok co jeszcze wymyślisz fantasto ? Ale czekaj ... może to prawda XD - tego przecież nie wiesz bo mnie nie znasz. Fajnie się słucha sfrustrowanych. Apropo Umtitiego - tak po 3 minutach wchodzi grać - wystarczy ze jęzor się cofnie - badan nie trzeba :). Ale trauma jaka zostaje w piłkarzu po fakcie że nie mógł złapać oddechu pozwala na ściśnieniowaną rozmowę z Adruizem. Idź już spać "zawodowcu" od piłki nożnej ;P.

0

Ty akurat nie prowokujesz ale sporo z was to robi. Ale luz taka kibica natura ;). My u was też mamy swoje za kołnierzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?