sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli Barcelona budzi się dopiero jak przegrywa z taką drużyną jak Betis (na parę minut w całym meczu !!!!) a wcześniej wygląda jakby grała w polskiej Extraklasie (to też jest chyba nawet naciągane stwierdzenie) to powinna nie mieć czelności nawet wytykać błędów sędziemu. Nasza gra była ŻENUJĄCA. Nie grał dziś NIKT. nikogo nie można wyróżnić. Betis nas zdominował na każdej pozycji. BETIS. Jak oni chcą wygrać ligę jak zlewają słabszych przeciwników i czują się nie wiadomo kim. Rakitic to po prostu zagrał dno dna, a reszta niestety koniecznie chciała mu dorównać.
0
Obecnie Roberto ma słabszą formę ale uważam że np Rakieta ma jeszcze gorszą. Spokojnie może grać w pomocy w tym momencie. Rafinia też nie przekonuje. Mamy tyle meczy że minuty by dostał - no i zawsze może wskoczyć na PO jakby Vidal nawalał.
0
Roberto na pewno nie będzie skreślony. On spokojnie w pomocy może grać i na PO też. To daje takie możliwości jak z Mascherano który też jest wszechstronny. Vidal powinien być pierwszym wyborem na PO, a Roberto na zmiany a w między czasie na pomocy.
1
Eeee tam nie było by Maradony gdyby Wałęsa mu nie wbił do głowy by zacząć trenować piłki :P
0
Wiesz - nie muszę znać twoich skrótów myślowych. Ja mam inne zdanie i jak widać po lajkach dla Polaco wiele osób jednak myśli podobnie co ja więc przestań proszę się tak emocjonować i przyjmij do wiadomości że możesz się mylić. Moim zdaniem jednym z gorszych (jak nie najgorszym) na boisku był Samuel Umtiti a szkoda bo myślałem że zawsze będzie takim kozakiem jak na początku. Gomes się wyrobi a w tym meczu zgrał na odpowiednim poziomie. Pozdrawiam.
0
Kolego twoj komentarz jest SUBIEKTYWNY poza tym piszesz ze go nie skreslasz a chwile wczesniej zadajesz pytanie czemu Lucho go nie kopnie w tylek co jest dosc wymowne wiec ... ty ochlon. polaco ma racje Gomes zagral poprawnie. Dlugosc twojego wywodu tego nie zmieni. Bardziej mnie martwi ostatnio Samuel Umtiti :(. Z pozytywow Gomesa - zaczyna rozumiec sie z zespolem. Widac ze MSN lubi z nim grac, poza tym ladnie sie zastawia i widac ze na boisku mysli. On bedzie w Barcelonie bardzo waznym ogniwem - tak myslę.
0
Zazwyczaj jest jakis plik tekstowy lub z rozszezeniem info jak otworzysz notatnikiem to jest i opis
0
"Czyta i nie dowierza" XD
0
sorki za powyższy (niezrozumiały) komentarz. Pisałem z telefonu i coś się źle zapisało ;)
1
Nie jestem dzieckiem ale jakoś jednak kusi mnie przytrzeć im nosa. Nie wiem może nie czujesz tej rywalizacji między naszymi zespołami. Nie neguj postawy innych tylko dlatego że sam potrafisz łapać dystans. Mam także nadziej że sam nie jesteś dzieckiem bo piszesz z poziomu "mądrego starszego nauczyciela" - wątpię abyś takowym był ;). A tak w ogóle zajrzyj kiedyś pod dowolny przegląd prasy na realmadryt.pl. Zapewniam Cię że kopara by Ci opadła - to co u nas się dziej to małe piwko ;)
0
Dysk. Spotkalem sie z takim efektem ze
3 razy ostatnio zawsze dysk byl przyczyna. Swoja droga strasznie slabe ostatnio dyski robia chyba standardy podupadly.. wejdz w kontrolke pokazujaca wydajnosc przy zwiechach zaloze sie ze dysk bedzie mial wtrdy 100℅ wykorzystania.
2
Wszyscy czekamy XD
0
Cicho bo wyjdziesz na idiote ;)
1
Dobrze powiedziane - "Jak pech zaczyna sie powtarzac to juz nie jest pech" :) jak mnie irytowalo to powiedzonko powtarzane przez ludzi lecz w kontekscie ich farta. :)
0
A co to ma za znaczenie? Pewnie się pocieli w domu przed wyjściem i tyle. Teraz to oznacza zapewne że Trump jest złym człowiekiem, prezydentem to już na pewno będzie złym i jeszcze zniszczy świat. W związkach czasami tak jest i tyle. Może nie dał jej kasy na nowy domek nad morzem ?
0
No teraz hajs będzie się dopiero zgadzał XD
1
Nie pytaj ich to kibice są i pewnie nie gadają z fanami XD
4
Te praktyki są masakryczne i tu nie chodzi już tylko o Real. Cały świat zachodu depcze swoje wartości dla kasy i lewackich przekonań. Dlatego muslimy nas nie szanują. Wpierniczają się do Europy i sobie używają do woli. Potrzebna jest radykalna zmiana postrzegania tego co się dzieje. Czy ktoś wyobraża sobie odwrotną sytuację ? że produktowi z Emiratów każą kasować wizerunkowo ich symbole aby się w Europie sprzedawały - i że oni by się na to zgodzili ?
2
Dajcie mu spokój on się urodził w 1910 ;P. Bez spiny Gasza ;)
1
Na pustaka nie trafi XD
0
Dużo fajnych spraw poruszyłeś - miło się czyta. Pozdrawiam.
0
Co do reinkarnacji. Czlowiek jest na szczycie lancucha - tak mowiles. A pozaziemskie cywilizacje sa w tym lancuchu czy z innego klucza ? :)
1
kiedys Don Jonson pracowal dla Hendrixa przy jego koncertach. Raz Henio tak przyladowal koksem w nosa ze padl nieprzytomny z zapchanym kinolem na podloge. Podobno przyszly policjant z Maiami uratowal mu wtedy zycie ;)
0
Najpewniejszy jest na tej pozycji Masherano później chyba Rakieta dalej to nie wiem już :(
0
Wczoraj Vidal gral gorzej od Roberto. W zasadzie to tylko asysta go ratuje.
1
Jeśli tak twierdzisz to nie znasz się na piłce. Teraz gra słabo ale grał w pomocy bardzo dobrze jak zdobywaliśmy puchary. Mascherano też nie błyszczy według ciebie prawda ?
1
A ty żyj w swoim przekonaniu że przetrzymywanie piłki do ostatniej chwili przez bramkarza jest dobre ;).
0
Ja tam tego meczu nie zapomnę. Ograliśmy Sociedad na Anoeta pierwszy raz od 7 lat :) i uważam nawet że to dzięki postawie Messiego ;). Ale ok. nie dręczmy już tego. Pozdrawiam.
0
Naprawdę inaczej to widzimy ;). Grał słabo ale do stwierdzenia że prowokował z bezsilności to mi daleko XD
0
Ja tam ich lubię wszystkich :)