0

Ok ... droczę się z tobą ;) Pozdrawiam.

0

Pociągnąłeś mój wątek ideologiczny ;)

0

Mi jest jednak szkoda krajów Europy zalanych Islamem. Uważam że przez dobrobyt zwykli ludzie stracili czujność a władza sprzedała ich wartości. Nie można tak mówić że sami są sobie winni. Chciałbym aby Szwecja była Szwecją bez żadnych półksiężyców na fladze.

0

A jednak wciągnąłeś się w kwestię ideologiczną ;)

0

ekhm. "specjaliści od sterowania umysłami" serio ? Wiesz ile osób to czyta ? Może z 1% tego co odbiorców TVN'u, Newseeka, Wyborczej :) Naprawdę nie masz pojęcia kto jest specjalistą od sterowania umysłami ... w sumie się nie dziwię XD. Nie mówią że oni piszą samą prawdę ale prawdziwego specjalistę znajdziesz tam gdzie jest kasa i możliwości wykorzystania tego na prawdziwą skalę i robią to tak że ludzie ich bronią ... to nie tyle smutne co przerażające ;)

0

Wybaczam ... nie zamierzałem Cię w nic wgłębiać czy wciągać ... tym bardziej że wyrosłeś ;). Może faktycznie nie potrzebnie się rozpisałem. To tylko takie tam moje spostrzeżenia odnośnie otaczającego nas świata :)

0

Bystrzak :)

0

Mnie osobiście to dziwi jak ludzie o korzeniach Vikingów zmienili się w dzisiejszym świecie.

1

Mi nawet nie o to się rozchodzi. Ludzie dzielą się na tych o poglądach z lewicy i prawicy. Według mnie to tylko sposób postrzegania świata. Ja uważam się za bardziej prawicowago ale nie czuje jakiejś nienawiści do osób o poglądach lewicowych. Uważam że każdy jednak wie co jest dopuszczalne a co nie w tym świecie. Problemem jest tylko przekraczanie granic lub pozwalanie na przekraczanie ich innym. Związki z nieletnimi w islamie są na porządku dziennym to jest fakt. Wykorzystywanie dzieci też. Szwedzi są bardzo lewicowi i akurat taki wyrok mnie wcale nie dziwi. Irytuje mnie natomiast negowanie wszystkiego w co nie chcemy uwierzyć. Moim zdaniem Polakami sterują totalnie media niemieckie - pro UE - takie jak wymieniłem powyżej (Onet też jest z tego obozu ;) ). Lecz oczywiście nie odrzucam faktu że takie maluczkie jak dzienniknarodowy nie robią tego samego. Mnie ten artykuł nawet nie zszokował bo wiem że takie praktyki są. Szokują mnie ludzie którzy to odrzucają i nie wierzą - chcą wierzyć w piękny świat mają takie prawo oczywiście ale są też odpowiedzialni zbiorowo za to co się dzieje wokół nas. To jest domena właśnie ludzi o lewicowych poglądach w pewnym sensie są piękni wierzą bezgranicznie że świat jest dobry lecz niestety są też baaaardzo naiwni ;)

2

A co ci sie nie podoba w tym zrodle. W tvnie i newseeku sie o tym nie dowiesz bo steruja toba jak im sie podoba. Nie od dzis wiadomo ze glowne media promuja UE i multikulti. Mozesz zamykac oczy chlopaku na czyjes nieszczescie bo tak cie instruuja. To jest slabe. Nie ma konkurencji dla bagatych niestety. Powstaja wiec media mniejsze ktore byc moze nie sa dla ciebie dosc atrakcyjne ale nie neguj tych informacji bo nie masz pojecia czy nie sa prawda.

0

Wydaje mi sie ze to bylo przed kadencja Bartomeu.

0

Nie wiem czy zauwazyles ale ledwo co ich ogralismy.

1

Jeszcze był Figo i zapewne z bólem serca przyznasz że był dobry ;)

0

Nie no ok. Ale skoro ktoś pisze że Messi żąda zmian w zespole to skoro siedzi cicho to skąd te insynuacje ? ;)

2

Nie świadczyło by to o nim zbyt dobrze. W lidze mamy jeszcze szanse oceniam je na powiedzmy 30%. W LM nasze szanse według mnie to góra 3%.

0

Sprzedawać go teraz to była by czysta głupota. Przyjdzie nowy trener i następny rok będzie prawdziwym rokiem próby dla niego.

0

Pytanie - jeśli masz rację - jak do takich zachowań się odnieść. Pomimo zasług on jest graczem nie trenerem. Ja mam mieszane uczucia. Podejrzewam że kocha Barce i che dla niej (nie dla siebie i swoich ostatnich lat kariery) jak najlepiej, ale pamiętajmy że drużyna to monolit należy wzmacniać ją jako całość - nie można siać fermentu, przynajmniej nie w połowie sezonu. Jest na tyle ważny że po sezonie może uderzyć do władz i zażądać przebudowy bo odejdzie - spokojnie by uzyskał myślę to co by chciał bo wszyscy widzimy co się dzieje. Teraz natomiast powinien siedzieć cicho i robić wszystko by zespół w takim składzie jaki jest wygrał co się da.

4

Wiara w Roberto wywodzi się z dwóch aspektów. Po pierwsze to nasz wychowanek który jako jedyny eksplodował ostatnio formą. Po drugie to właśnie ta eksplozja formy sprawiła że jesteśmy teraz ślepcami na fakt że trwała baaardzo krótko i nie ma po niej już żadnych śladów ;). Ława i walka o 1 skład z naprawdę dobrym konkurentem by go wyleczyła :) Odnośnie Andre "drewno" Gomesa mam zupełnie inne podejście niż większość tutaj. Uważam że on odpali i naprawdę będzie rządził u nas w środku pola ;). Obserwując jego grę widzę oczywiście te wszystkie niedoskonałości (które moim zdaniem wywodzą się z niegrania z zespołem) ale widzę też umiejętność zastawiania, dobrego podania, techniką nie odstaje. Ma niezły przegląd pola jest silny fizycznie. Próbuje strzałów z dystansu i są on dość ciekawe - niesygnalizowane i kąśliwe. Prędkość też ma dobrą. Czasami potrafi zaskoczyć bardzo pozytywnie. Obym się nie mylił ;)

1

Wielu tu miało przeczucie że łatwo pykniemy PSG ;)

0

Głupoty panie piszesz że aż miło poczytać i się pośmiać ;P

0

Eee nie zapędzajmy się. On nie jest ograny z futbolem na tym poziomie. Byłbym zadowolony gdyby łapał przynajmniej jego poziom.

0

Skoro tak myśli i do tego dąży to jest osobą siejącą zamęt w szatni co za tym idzie jest odpowiedzialny za rozłam w drużynie i ostatnie negatywne wyniki ;P. A tak na serio - myślę że jest na tyle doświadczonym i ułożonym zawodnikiem że doskonale wie że taki gadki są niezdrowe i nie potrzebne w tym momencie sezonu.

0

Napisałem tylko że nie zawsze błyszczy zaangażowaniem. Bardzo szanuje go za to co nam dał. Ale chyba musisz się jednak z tym stwierdzeniem zgodzić prawda ? Moja odpowiedź nie miała na celu hejtowania Messiego tylko co najwyżej twojej dziwnej teorii że "nie chce marnować ich (ostatnich lat kariery) z graczami którzy nie pasują albo nie wkładają serca w grę". Wątpię by tak myślał.

1

Rudy strzelił z dyni Realowi XD - lubię gościa XD, poza tym jest bardzo naturalny - nie pajacuje, nie nurkuje. Gra twardo, ma dobrą prędkość i ładnie czyści wślizgami.

0

Płacą też inni kibice - gorszych zespołów które nigdy nie powąchały LM czy nawet sukcesów w lidze. Płacą i nie gwiżdżą tylko wspierają. W 4 literach się poprzewracało od sukcesów.

0

Super. Ale co ona tam ze wszystkimi musiał 5tke przybić i robić zdjęcia? Wyglądało to trochę jakby robił za jakąś kukiełkę kurde.

0

No ok ale sam też nazbyt często nie błyszczy zaangażowaniem.

2

Też tak czuje. To była akcja sezonu. Ta bramka mogła sporo uratować. Przede wszystkim postawę w meczu z PSG. Poczuli by krew i wywieźli dobry wynik = nie było by w tym momencie pogrzebu w drużynie a tak jest. Jednym słowem miał Gomes swój moment i go nie wykorzystał.

0

Pytanie jakim cudem zespół którego klepia wszyscy w lalidze, walczacy o utrzymanie mial wiecej okazji niz wielka Barcelona.

0

a on juz jest w calosci do obejrzenia ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?