sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kolego ten Pan jest legendą tego klubu - nie ośmieszaj się.
2
Czemu ? Tzn mój faworyt to Sampaoli ale uważam że Klopp to koleś z odpowiednim charakterem na Barcelonę
0
Zaraz sie okaze ze gosc moze trafic do wiezienia za jakies naciaganie urzedu (Fernandez) ;)
0
Ej to jesteśmy już zależni od siebie czy jeszcze nie ?
0
Prędzej wezwanie do sądu jakieś ;)
0
Jakby Halilowic i Jesse strzelili to kurde święto już by było normalnie :)
0
Jak biali się pięknie pieklą ha ha ha. Ciekawe czy dalej Zizu będzie szanował ze swoimi piłkarzami pracę sędziów :)
0
Jaki piękny wieczór dzisiaj ;)
0
no ale żeby tak drobiazgowo ... wydaje mi się że Ramosa ręka jest pierwsza :)
0
No i co był ? :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
Znowu wam notatnik padł ?
3
Nie potrzebnie się spinasz nie jestem stroną w tej dyskusji. Laportę lubiłem jak napisałem powyżej ale do Bartka też nic nie mam. Przywalanie się do załatwiania umowy przez Pique jest argumentem z d*py idąc twoją ścieżka konwersacji. Pique jest osobą bardzo medialną i na pewno pozytywnie wpłyną na pozytywny wynik rozmów. Nikt się nim nie wyręczał lecz oczywiście tego nie zauważasz. Chłopak sam chciał spróbować swoich sił i zarząd skorzystał z jego popularności - co w tym złego ? Ja rozumiem konkretne zarzuty ale nie szukaj teorii spiskowych na siłę. Sugerujesz że Bartek prosił Pique żeby mu umowę załatwił z Rakutenem bo sam nie wie jak to się robi ? Ja rozumiem nienawiść do zarządu ale chłopie litości ....Pozdrawiam.
0
Bardzo przyjemny skład. Ja bym dał Mashe za Rakiete na drugiego DP'ma a Umtitiego na obrone. Rakieta bez formy powinien na zmianach siedzieć. Jedyny słaby punkt którego nie można ruszyć to Sergi Roberto.
3
Nie zadluza klubu. Laporta to robil. To jest cholernie istotne. Chociaz lubilem Laporte bo on nam fajnych grajkow sprowadzal i z sedziami i Tabasem by sobie pewnie poradzil.
0
TO jest cudeńko ???? omg, Kurde teraz artyści to chyba dzieci nieźle przećpanych hipisów.
1
Daj znać jak przeżyjesz spotkanie ;)
7
Trochę pojechałeś z tym że Valencia nie istniała.
3
Pod takie artykuly zawsze dobre foty leca ;)
1
Ale nie mozna mowic ze real mu nie pozwoli. Bedzie chcial do nas dolaczyc to Real nie ma nic do gadania. Co mu zrobia ? Beda go torturowac ? Wola zawodnika jest kluczowa to nie jest cukier w Tesco.
0
Kurde no co za bzdura. Tzn te 3 pnkt mniej i juz lige poddajemy ?
Przypomnijmy sobie różnicę 12 pnkt dla nas w poprzednim sezonie i co było pod koniec ? Co zrobił Real ? Czemu ? Bo nie kalkulowali.
4
On niedługo za darmo do nas może trafić - umowa mu się kończy. Perez będzie miał g....o do gadania.
0
he he ale połowa tego forum już od dwóch lat go sprzedaje bo sza stary.
1
Ja tam bije Ci brawo :) Zajebiste XD
0
A co chciales zrobic ? Nie znam tej historii :)
0
Na pewno nie po tym sezonie ale w takich sprawach bierze się pod uwagę całokształt i tu można dyskutować.
0
w kasę wierze ;P
0
Jakby pokombinowali to zgodzili by sie na rotacje (Sane to bardziej srodek chyba)
0
Z tymi graczami to bysmy ich w regulaminowym czasie dojechali z 6:0
1
Nie no ale Draxler i Sane to bylo wiadomo ze kozacy z nich.