0

Eeee ok. Chyba malo meczy naszej druzymy ogladasz lub naprawde sie roznimy. Pozdrawiam :)

0

serio ? Nazwałem Cie tak bo twoja odpowiedz jest dziecinna - typu "nie bo nie". Oczywiście że bym był wkurzony jakby Messi miał z tego uraz. Ale twierdze ze nasi w takiej samej sytuacji (odwrotnej) zrobili by to samo - każdy chce wygrać - a ty pierwszy zapewne biłbyś brawo ;) Nie bądź hipokrytą.

0

"Bo nie gra się jak faul na Messim" ? Dzieciaku ty w ogóle oglądasz nasze mecze ? My w takich sytuacjach bardzo rzadko przerywamy swoje akcje. Po za tym jeśli chodzi Ci o faul w ostatniej minucie to może zniszczę twój świat ale Messi łapał minuty ;P

0

Bo powinni rozłożyć nogi i dać się ograć ? Może kiedyś byli rzeźnikami - dziś zagrali ładnie i nie przeginali - szacunek się należy. Słabe te twoje słowa.

0

Czemu nimi gardzisz ?

0

Za niecenzuralne słowo - przeczytaj co napisałeś. Mi to zwisa ale za takie coś się leci na tej stronie.

0

Chłopaki - szanuje wasze zdanie lecz mam inne na ten temat. Przedstawiłem je wcześniej niezależnie od tego co napiszecie nie zmienicie go. Mam swoje lata i Barcelone oglądam już długo zanim przyszedł Ronnie więc mogę porównać na własnych doświadczeniach. Popraw polszczyznę bo bana załapiesz ;)

0

Widziałem. Polecam obejrzeć Neymara jak grał Santosie. Chłopak w Barcelonie stracił ten polot ale myślę że wciąż jest tak samo dobry (przynajmniej) jak Ronaldihnio. W Barcelonie trudniej zachować ten luz - chwałą Ronniemu że jemu się udawało.

1

no cóż ... okulary polecam ;)

1

Najpierw trzeba go zgłosić przed sezonem a podobno żaden zespół tego nie zrobił - Real też nie :). Między innym stąd ten problem.

1

No tak jakby sytuacja byla odwrotna i ryzyko istnialo na bernabeu to pewnie real by to przytuszowal i zaryzykowaz tym zyciem kibicow. :)

0

Niemieckie kolano XD

0

też miałem wrażenie takie. Nie chce głosić herezji ale wydawali się grac lepiej ;)

0

Co ty gadasz? Do lewactwa mi np. jest daleko a uważam że hejtowanie Gomesa jest głupie i świadczy o nie znaniu się troszkę na piłce. W zespołach takich jak Barca zawsze muszą być ludzie nie grający widowiskowo a trzymające np środek boiska. Gomes ma wszystko aby to ogarniać. Było już np takie "Galacticos" kiedyś składające się z samych gwiazd jakie zapewne by ukoiły twoje ego. Później wszyscy już się z nich śmiali z oczywistych powodów nie byli zespołem tylko indywidualnościami. Ludzie odpuście to Barcelona w tym zespole trzeba się "zainstalować" a nie każdy ma takie wejście jak Umtiti.

0

Co poradzisz ludzie lubią iść z tłumem. Gomes już od kilku meczy gra dobrze a ludzie tu wciąż go hejtują

0

a ok mea culpa :)

0

A nie kupuje się czasami u developera gry czyli EA sports ? Skąd Ci przyszło do głowy że sugeruje kupowanie np. na allegro ;P

0

Ale wiesz ze takie rzczy sie kupuje?

5

W wiekszoci koledzy z zespolu ...he he ;)

5

Prowokacje ? Wez sie chlopkau puknij. Jak mnie irytuja tacy donosiciele bo im sie nie zgadza ze swoja teoria. Koles napisal 100℅ racji

2

Spokojnie. Moze nie wiedzial ;)

1

Zgodze sie ze Rafinia dal cos na plus na pomdeczone Atletico. Ale jak zszedl Ivan to jego strona padla. Danis nie ogarnial calkowicie. LE dobral bardzo dobra taktyke na ten mecz tylko silni gracze mogli ogarnac srodek pola z tak grajacym przeciwnikiem. Uwazam ze Rakieta i Gomes sie wywoazali z zadania. Denis tak jak pisalem nic nie pokazal a Rafinia byl ok tylko dlatego ze Atletco juz bylo zmeczone. Gdyby gral od poczatku to po 30 min by go polamali.

0

Nie mowie ze bylo zle. Ale szalu tez niebylo. Nierowno to zagralo Atletico co moze nam troche spaczac ocene naszej druzyny.

3

Dokladnie. Teraz jak ktos nie gra jak Xavi i iniesta to nie ma go juz na boisku. Smiechu warte opinie.

3

Teraz hejt na Gomesa w modzie. Mi sie wydaje ze on bedzie gral w niedlugim czasie na naprawde wysokim poziomie u nas i bedzie pierwszym wyborem trenera ;)

0

Ja to mam wrazenie ze nie bylo tak jak wiekszosc tu pisze ze Barca w pierwszej polowie sagrala super a w drugiej padake. Wydaje mi sie ze zagralismy obie polowy na podobnym poziomie. To atletico zagralo w pierwsej polowie padake a w drugiej weszli na naprawde wysoki poziom. My zagralismy solidnie ale niestety bez fajerwerkow. Piekne bramki tylko rozmywaja troszke prawdziwy obraz meczu. No ale fajnie ze wpadly. Jest takie powiedzenie "gra sie tak dobrze jak przeciwnik ci pozwala" niestety

0

A tersz jest ? XD

0

aaa sorki miałem odpowiedzieć autorowi wątku - źle kliknąłem ;)

0

Nie no trochę słabo jednak wyprowadza (wybija) piłe, ale tak to spoko jest. Poza tym według mnie jest mocniejszy psychicznie. Dobry z niego "leadership" :). no oby karnych nie było ;)

0

I nie użyłeś słów wulgarnych ? Wątpię że tylko za takie stwierdzenie dostałeś bana. Jeśli tak to uważaj bo je powieliłeś właśnie w tym wątku ;). Odnośnie redakcji to jest w porządku. Ja raz dostałem bana na miesiąc bo na mnie doniósł jeden użytkownik za czarny humor. Odwołałem się i skrócili mi do 2 dni ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?