0

Ja to mam wrazenie ze nie bylo tak jak wiekszosc tu pisze ze Barca w pierwszej polowie sagrala super a w drugiej padake. Wydaje mi sie ze zagralismy obie polowy na podobnym poziomie. To atletico zagralo w pierwsej polowie padake a w drugiej weszli na naprawde wysoki poziom. My zagralismy solidnie ale niestety bez fajerwerkow. Piekne bramki tylko rozmywaja troszke prawdziwy obraz meczu. No ale fajnie ze wpadly. Jest takie powiedzenie "gra sie tak dobrze jak przeciwnik ci pozwala" niestety

0

A tersz jest ? XD

0

aaa sorki miałem odpowiedzieć autorowi wątku - źle kliknąłem ;)

0

Nie no trochę słabo jednak wyprowadza (wybija) piłe, ale tak to spoko jest. Poza tym według mnie jest mocniejszy psychicznie. Dobry z niego "leadership" :). no oby karnych nie było ;)

0

I nie użyłeś słów wulgarnych ? Wątpię że tylko za takie stwierdzenie dostałeś bana. Jeśli tak to uważaj bo je powieliłeś właśnie w tym wątku ;). Odnośnie redakcji to jest w porządku. Ja raz dostałem bana na miesiąc bo na mnie doniósł jeden użytkownik za czarny humor. Odwołałem się i skrócili mi do 2 dni ;)

0

Mnie najmniej z pomocników na chwilę obecną przekonuje Rafinhia. Denis z Gomesem - wiadomo dopiero pierwszy sezon więc okres ochronny. Rakitic jest zajechany i potrzebuje długiego odpoczynku - on w poprzednim sezonie naprawdę harował. Arda gra coraz lepiej i się sprawdza. Jeśli się kogoś pozbywać to tylko Rafinhi i kupić za niego naprawdę dobrego kreatywnego grajka za duże pieniądze - typu Veratti (nie wiem czy do wyciagnięcia jest czy nie ale daje go tu tylko jako przykład)

0

słabe to info :(

2

Forma jest taka jaki twój ostatni mecz - jest chyba nawet takie powiedzenie ;)

0

Walka o dominacje na środku z Atletico będzie raczej bardzo fizyczna więc akurat oni mogą dać radę tak myślę. Rafinia i Denis na pewno mieli by z tym problemy.

0

Oni w ogóle miej jakiś okres kiedy nie mogli nikogo kupić ?
Pogubiłem się - najpierw przecież odwołali się chyba o przesunięcie bana tak jak Barca. A już za kilka miesięcy było że ban skrócony. Wygląda to trochę jakby ominęli całkowicie okres w którym nie mogli nikogo kupić.

1

Denis mógłby sobie nie poradzić. Na Atletico potrzeba silnych graczy. Oni grają bardzo ostro mogliby go nieźle poturbować. Nie jestem zachwycony Gomesem ale uważam że w tym meczu byłby bardziej użyteczny niż Denis

0

Nie wiesz kiedy ? Hmmmm. Ostatnio Mashe gral na. DP o 3 klasy lepiej od popisow Rakiety z Batisem.

2

Bo zapewnienie jestes w stanie wyobrazic sobie Messiego w "formie" Krystyny ;)

0

Ja to z dystansem napisalem. Sam babole trzaskam ;)

51

O jakiej karze mówisz ? :)

0

I uważasz że twoja prawda jest tą ostateczną i tylko takie kompilacje istnieją jakie uważasz że istnieją ? Naprawdę nie widziałeś nigdy kompilacji z kaszaniastymi zagraniami np CR7 (co by długo nie szukać) lub najlepszymi naszego Leo ?



Nie moja sprawa uważaj co chcesz ale świat ma więcej do zaoferowania niż tylko to co sobie wbiłeś do głowy.

Jak widzisz doskonale rozumiem że to twój schemat postrzegania otoczenia i ż nie chcesz go opuszczać ani zmieniać - więc "rozumienie takich rzeczy" nie jest mi obce XD.

W sumie mam na to wywalone lecz do pewnego momentu:

Pohamuj się kolego wyskakując z pretensjami jeśli ktoś widzi to troszkę inaczej albo przynajmniej przemyśl decyzje o gównoburzy bo robisz z siebie pajaca.

PS nie podałem swojego wieku bo inaczej niż ty zapewne podchodzę do kwestii swoich prywatnych danych osobistych w internecie. - Oczywiście nie oceniam twojego podejścia w tej kwestii ;)

0

Nie no ja jestem otwarty na dyskusję.


Czyli czekaj - uważasz że


primo: WSZYSTKIE takie kompilacje są robione w ten sam sposób i pokazywane są tylko złe i dobre zagrania - OBIETKYWNIE tak ?


secundo: Uważasz też że ja oczekiwałem samych dobrych zagrań otwierając powyższą o Alenie i że się rozczarowałem ? - trzeba było mnie utemperować !! :)


:) Jeśli się krępujesz nie odpowiadaj :P

A jeszcze jedno podałeś swoją datę urodzenia w informacjach o swoim koncie dorosły 23 i pół latku :). Jakże to dużo czasu minęło by wszędzie widzieć niedouczonych gimnazjalistów. Dla twojej prywatnej wiedzy - jak chodziłem do szkoły to jeszcze nie było tego podziału młodzieży przez który ty przeszedłeś :P

0

Uhmm. jasne uciekaj chłopaku uciekaj i udawaj że nie rozumiesz ;). Wyparcie faktów z podświadomości pomaga zdrowiej żyć XD.

0

ha ha Rozumiem że wycofujesz się rakiem po tym jak zobaczyłeś jak się zbłaźniłeś ? Pozdrawiam również. PS przeczytaj jeszcze raz może załapiesz .. trzymam kciuki. Rozumienie jest dla ludzi ;)

0

Przestań się pogrążać. Nie znasz moich intencji a piszesz z poziomu wszystkowiedzącej osoby i to jeszcze pretensjonalnie. Rozłożę Ci to na czynniki pierwsze:



"Nie wiem kto robił kompilacje" - bo niby skąd mam wiedzieć ?

"Wyszła niezbyt korzystnie" - sama prawda.



Ciągnąc to dalej nie wciskaj mi głupot że czegoś od tej kompilacji oczekiwałem BO CI SIĘ TYLKO TAK WYDAJE. Oceniłem że Alen nic ciekawego na niej nie pokazał, a stwierdzenie "Nie wiem kto robił kompilacje" nie musi odnosić się do mojej oceny samej kompilacji (jako produkcji bo niby czemu ?? XD ) tylko do faktu że nie wiem co autor chciał osiągnąć (jaki efekt) ? Może gdybyś był bardziej mniej pretensjonalny odebrałbyś to tak: "nie wiem jakie były intencje autora" - co jest oczywistym faktem z poziomu odbiorcy który nic nie wie o jego intencjach. "Nie wiem" znaczy "nie wiem".

Ty natomiast mi insynuujesz mniej więcej takie słowa: "wiem co autor chciał mi pokazać tym filmem ale się nie udało".

Zresztą nie tylko mi coś wmawiasz wszystkowiedząca osobo - z twojej ostatniej wypowiedzi wynika że wiesz jakie są intencje autorów robiących kompilacjie zgrań zawodników. Teraz UWAGA czasami ktoś chce pokazać dobre zagrania a czasami ośmieszyć grajka. Są różni ludzie a świat nie sprowadza się tylko do twojego punktu jego widzenia.


Idź może poczepiaj się autobusów czy coś albo posyp brokatem to jaśniej zabłyśniesz - może więcej wtedy lajków zbierzesz rycerzu od teorii spiskowych.


0

A czy ja mam z tym problem? Stwierdziłem tylko fakt że JEST to kompilacja i niezbyt korzystnie w niej Alen wypada. Po cholerę się czepiasz ? Nie mam do niej żadnego stosunku osobistego więc (UWAGA) nie oczekiwałem ani dobrych zagrań ani złych tylko oceniłem jak to wygląda. Po czym ty chłopaku wywnioskowałeś że oczekiwałem ładnych zagrań Alena na tym filmie i mam z tym problem ?

0

No i ? ... to dalej jest kompilacja - na tym przecierz polega. Nie ma znaczenia czy z jednego meczu czy z kilku.

0

Ja mysle ze bedzie to cos zaliczal do swojego ostatniego aktywnego sezonu

1

dokładnie nie wiem kto robiła kompilacje ale niezbyt korzystna

0

Naprawde nie widzisz w tym zestawieniu troszke wyzej Busquetsa ?

0

Mógł cholera przynajmniej przykryć blondasa który biegł za jego plecami. Szkoda słów on nie powinien teraz grać

0

Gościu ja nie mówię o wygraniu 3:0 czy 5:0 ba ja nawet nie mówię że oni musieli ten mecz wygrać. Ja mówię o tym że nie włożyli w ten mecz serca dali się zdominować i nie było nikogo kto by się starał ten stan odwrócić. Oni po prostu zlekceważyli Betis jeszcze zanim mecz się zaczął. 1 połowa cała była masakryczna. Ale to co zagrali w 30 minutach 2 połowy to już była żenada. Obejrzyj raz jeszcze - nasi nie wyszli prawie ze swojej połowy. Ratuje ich trochę ostatnie 15 minut. Jeśli ty widziałeś że próbowali to pogratulować fantazji. Rozmowy o żenującej postawie naszych graczy powinny być tematem 1 w mediach a nie tylko o sędziach, bo przyjdzie następny mecz i nastawienie się nie zmieni.

0

A tobie się podobał ? Nie neguje tego że sędzia nas okradł. Jedynie irytuje wasza ślepota na to co jest w tym momencie faktycznym problemem zespołu. No chyba że odpuszczamy ligę - może Lucho coś powie na jakiejś konferencji.

0

Ile ty masz lat ? 10 ? Czego nie rozumiesz ? Co do Ciebie nie trafia ? Idź do szkoły i pokłuć się z kolegami - kibicami realu że "sędzia nas okrada" i żyj w tym przeświadczeniu jeśli lubisz. Ja wolę skupić się na tym co prezentuje nam nasza drużyna. Możesz sobie zlewać to że nie walczą o ligę i płakać na sędziów - twój wybór. Ale być aż tak ślepym by nie zauważać że Betis zdominował Barcelone to już jest gimbaza.

0

W końcu bardziej logiczna wypowiedź. Oczywiste jest że nas okradli ale teraz to my musimy się skupić na postwie zespołu. Bardziej zawiodłem się na naszych chłopakach niż na sędziowaniu - tu jestem przyzwyczajony do oszustw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?