0

Ja tam ich lubię wszystkich :)

0

Przyjdzie mecz z Eibarem - wróci stary Messi - zobaczysz. Lecz dalej uważam że potrzebna taka postawa + oczywiście gra w piłkę na poziomie. Nie uważam tez jednak jej jako szczególnie prowokującej. Po prostu nie dał sobie w kasze dmuchać i się postawił. Myślę też że dużo do oceniania go w ten sposób dołożył jeden z komentatorów którego ewidentnie bolało to zachowanie i pomagał swoimi komentarzami oceniać Messiego tak a nie inaczej. Przykład: nie skomentował mocnego strzału (na 100% specjalnego) w plecy Messiego po gwizdu sędziego, natomiast zaczął się rozwodzić dość długo o tym że Messi miał czelność coś mu powiedzieć na ten temat.

1

Nie chcę tego oceniać. Natomiast ciesze się że Messi był nakręcony że było widać u niego tą zajadłość (oczywiście niektórzy inaczej to widzą). Nam zawsze brakowało prawdziwych liderów, którzy dadzą się pokroić za zespół pokroju np Roy Keane. Z takimi ludźmi zespół inaczej się czuje psychicznie. Zresztą to naturalne jak jest prawdziwy twardziel w grupie to roztacza swoją postawą pewność siebie na innych graczy. Ostatni taki grajek to był Puyol - ale on to był ideałem miał zadziorność i nie upuszczał nigdy żółci. Wczoraj Messi zagrał jak na lidera przystało (oczywiście zabrakło treści piłkarskiej ale moim zdaniem dał zespołowi pewność siebie). oprócz jego zadziornej postawy widać było jego wsparcie do wszystkich piłkarzy Barcelony. Cieszę się że tak zagrał w tym meczu. Podejrzewam że jakby grał tak jak zwykle dalej byśmy mówili że klątwa Anoeta trwa dalej.

1

Nie odbieram ich tak. Nie uważam też że Messi był święty w tym meczu. Uważam jednak że jego poziom emocjonalnych zachowań w tym meczu dorównał poziomowi większości graczy w La-lidze a większość ludzi robi z niego teraz diabła ostatniego. Powtórzy raz jeszcze w przypadku innych graczy nawet by ci się to zapewne w oczy nie rzuciło. Messi szokuje nie tyle swoim zachowaniem co zmianą.

2

Podejrzewam że większość użytkowników tutaj gra w piłkę więc to żaden argument. Natomiast możesz takiego zachowania oczywiście nie lubić - pytanie tylko jak trawisz całą La Ligę ? Bo w zasadzie większość to robi. To że Messi nigdy tak się nie zachowywał wcześniej nie zmieni faktu że większość graczy tak się zachowuje. Wczoraj całe Sociedad co chwila prowokowało naszych graczy (i nasi oczywiście też). Machali rączkami co chwile wywołując napinkę i co ? Mogłeś na to patrzeć ?

0

Oglądałem widziałem jeden ... może dwa. Pytanie czy ty widziałeś mecz ?

3

Z czym zachował się chamsko ? Tym że powiedział kilka mocniejszych słów przeciwnikowi jak mu przy....ł piłka po gwizdku? Według Ciebie powinien jak zwykle spuścić łeb i pomachać rączką prosząc sędziego o kartke ? Tym że rozmawiał z sędzią - ROZMAWIAŁ - bo nie zgadzał się z żółtą kartką ? Boże takich zachowań nawet nie zauważacie u innych. Nie bronie go - zagrał słabo - ale pokazał jaja jak facet - tyle ze to Messi ma tylko grać w piłkę i być grzeczny XD i wszystkie dzieci mają wtedy piękne sny.

3

Bo Messi przyzwyczaił wszystkich że jest grzecznym chłopcem. Wczoraj zochowywał się jak 80% piłkarzy - czyli miał poziom tolerancji na chamstwo i niesprawiedliwość jak większość ludzi, no ale zaraz przecież Messi całe życie tylko głowę spuszczał i olewał jak coś się działo no to teraz trzeba go utemperować że śmie świecić jakimś swoim mocniejszym ego. Ludzie się zmieniają a jak Messi będzie się tak od teraz zachowywać to rozumiem że połowie jego fanów świat się zawali na głowę - bo on musi być takim jakim go sobie wyobrażamy żebyśmy się czuli pewniej że świat jest poukładany wokół nas i naszych wyobrażeń o nim ?

31

Mieszkańcy tego bloku to normalnie mogą sobie chyba dorabiać na wynajmowaniu balkonów. Prawie jak loża honorowa + piwko + słoneczko. Nikt nie zasłania. Extra

4

Postawa Messiego jakże tutaj przez wielu krytykowna też miała pozytywny wpływ na postawę całego zespołu. Jak dla mnie to fajnie że pokazał charakter bo u niego to często nie występuję. A nadszedł chyba czas że powinien to robić coraz częściej. Messi wczoraj ładnie wspierał wszystkich kolegów nie tylko sportowo ale też gestami i zachowaniem. Widzieliśmy jak oddał karnego Neymarowi ale też widziałem jak poczochrał fryzure zajechanego Rakiety gdy ten po mocnej walce podnosił się z murawy. Ogólnie był liderem mentalnym to u niego rzadkość.

2

Wiekszosc ? Czyli jeden? XD aha

3

Od razu by w nich odwiedzil Maroko XD

0

Troche tak ale dobrze dzialaja jak przeciwnik zaczyna ostro tanczyc ;). Neymar wtedy pada jak tylko poczuje rywala i ten pozniej zaczyna grac ostrozniej co by sie nie wykartkowac. Nie pochwalam udawania ale jaki on ma wybor? Albo go skopia albo ich tym ukruci. Sama technika na ostre granie rsczej niewystarczy a Neymar to jednak chucherko.

0

Spiął sie chlopak bo ciage baty dostawalismy na tym stadionie. Widac bylo ze mu zalerzy kilka lat probowal samymi umiejetnosciami pilkarskimi i nic. Jak widac czasami wystarczy troche wiecej agresji i klatwy znikaja ;)

4

Co oni sie tak rzucają ostatnio ? X)

1

Czepiasz sie wiesz ?

0

Oho jakie oburzenie ;P

4

Jak juz w tej tematyce jestesmy to niech ma - bedzie Robinem ;)

2

Nic dodać nić ująć - tak to wyglądało. Messi mnie wcale nie wkurzał ale mi nawet imponował - chociaż w sumie nie lubię takich zachowań u piłkarzy to jemu to było nawet wskazane ;)

0

Ta rozmowa z twojej strony jest tak samo głupia jak z mojej. Mówiłem to ironicznie co zapewne skumałeś po drugim wpisie. Co do racji - ja mam swoją - nie przybliżyły Realu do pucharów no chyba że się mylę. ;) Mylę się ? XD Wątpię. Zastanawiam się czemu więc piszesz że nie mam racji jak to jest oczywista oczywistość - przegrane mecze nie przybliżają do trofeów. Oczywiście wiem też że nie przesądziły o końcowych wynikach. Ale milo jak białe trolle się tutaj prują z bólem siedzenia. Teraz bez odbioru XD

1

I na pewno zbliżyły :). Kontynuujemy ? :P

1

Widzieliście ? :)

0

Juz ci wywalilo szambo ? XD

2

Tez licze na to licze ;)

1

Na pewno zblizyly Real do pucharów XD

0

I Czeryszewa wcale nie potrzeba XD

0

O prosze nic o kontrakcie Messiego XD

1

aaaa ha ha ha Real idzie za ciosem XD

1

Czego ty nie możesz chłopaku zrozumieć ? Troll z ciebie czy co ?
Powiedziałem w luźnej rozmowie że przez ostatnie 5 lat mieliście posuchę i macie ciśnienie na lige. A ty mi tu z liczeniem pucharów wyskakujesz i wywołujesz gównoburze. Niedowartościowany jakiś jestes ? Później Ci też napisałem że ogólnie macie więcej pucharów i nie mam z tym problemu. Ale ty mi dalej swoje mądrości że licze po swojemu. Ile ty masz lat ? 5 ? Nie umiesz czytać tego co piszę ?
Boże jak mnie irytują takie tępe odpowiedzi byle tylko shejtować i się wykłócać. Sezon się jeszcze nie skończył wiec zobaczymy kto zdobędzie jakieś trofea. Więcej dystansu bo spinasz się o byle słowo. Sorki ale banuje zbanuje Cie bo już nie chce mi się słuchać głupot. Na szczęście nie wszyscy kibice Realu są tacy jak ty i zinnymi można normalnie pogadać. Spadaj na swój notatnik ta strona za wysoki poziom merytoryczny na Ciebie prezentuje.

0

Aha to chyba coś przeoczyłem. Nie wiedziałem że Lucho tak ustalił. Wydawało mi się że Cilessen jest typowym rezerwowym i Niemiec ma wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?