sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może odważy się u nas po tym co było. I ... będzie zaskoczenie ;P hehe
0
Poza tym zamienil stryjek (thiago) siekierke na kijek. Z tego co pamietam poszedl do Bayernu i dalej grzal lawe. Ten koles jest slabszy od Xaviego i mowienie ze bylby drugim generalem w srodku jest smieszne. Nie wspomne juz o przywiazaniu do klubu. W tej kwesti np taki Vidal bije go o kilka okrazen. Nie placze za nim a i jego brata z checia bym Bawarczykom dolozyl ;)
0
Z Gomesem to jest tak że leci na hejcie ;).
0
A kto w pomocy zagral lepiej ?
0
Cisnienie to bedzie jak pojawi sie realna szansa np 2:0 dla nas po pierwszej polowie.
2
Moze i tak ale widzialem juz ten cytat tutaj kilka razy z jakimis glupimi dopiskami typu szacun itd. Ok powiedzia to powiedzial. Ale szacunek to jednak za caloksztal a nie za ckliwe teksciki. Raul ma moj szacunek. Casilas tez. Ramos nie bedzie mial nigdy.
1
Przede wszystkim PSG wyjdzie zapewne na nas schowane za potrojna garda. Nie ma co porownywac.
0
:). Śmiem wątpić no ale fajnie by było jakby podołali.
0
Nie da się wprowadzić wszystkich. Jest jeszcze Pique i jedno pewne pytanie ilu z nich zmarnujemy.
0
Tylko kogo ? Nie ma nikogo na rynku do wyjęcia. Marco Verratti podobno nie do ruszenia.
10
Dobrze że się przejęli. To dobrze rokuje w tym beznadziejnym okresie.
2
Doskonale wie. Myślę że trenera nawet już mają wybranego ;). To co podają do publicznej wiadomości to jedno a co robią to drugie.
3
Ależ rubaszny ten Ramos. A jak lubi Messiego :)
Nie ma to jak próba złamania nogi przyjacielowi :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Prawde powiedzial. Nie sadze ze chcial szpile wbic.
11
"LE by chciał by być zastąpiony przez Unzue". A co go to interesuje kogo wybierze klub jak go już nie będzie. Chcieć to sobie może. Albo niefortunnie powiedziane przez dziennikarzy albo z LE jest coś nie tak.
0
Zmień chociaż konto jak bawisz się w trolla :). Bez urazy - tylko żarcik ;)
0
Przy takim ogniu jakie prezentowało PSG to ustawienie 4-5-1 (4-2-3-1) było by w sam raz
0
"Trzęsienia" ;). Z resztą się zgadzam :)
1
Neymar był jedyny wczoraj z ambicją. Nie neguje Ter Stegena ale nie doklejałbym go do Neya. Na miłość on puścił 4 bramy.
0
Draxler tez niezly dzik. Wczoraj to balem sie ze Roberto z urazem blednika zejdzie.
0
Real radzi sobie ze slabszymi a my mamy z nimi problemy. Przez to vo napisalem wlasnie. Ostry presing i juz nie istniejemy. Kiedys w takich przypadkach szlismy na wymiane ciosow i przeciwnicy schodzili po meczu ze wstydem w oczach. Teraz tylko sie bronimy niestety i nie umiemy juz na to reagowac.
0
Przeciwnicy juz dawno nauczyli sie z nami grac. Sposob jest dosc prosty i barca sobie z nim nie radzi. Wczoraj PSG wyciagnelo lekcje z naszego meczu z Betisem. A Betis z jeszcze poprzednich meczow. Ostry presing na poczatku meczu. Nie umiemy go przelamywac. I czesto jest tak ze rozwala nas psychicznie. Po prostu przeciwnik lapie mentalne propsy a my systematycznie przestajemy w meczu istniec. Naprawde nie ma na to sposobu ? To jest irytujace bo Psg to jeszcze psg ale przyjdzie nastepny mecz z maluczkimi ktorych real wciaga nosem i jak maja madrego trenera zagraja w podobny sposob i znow bedzie wstyd. To widac jak na dloni. Kto chce stawic nam czola gra w ten sposob i niestety to dziala :(
0
Kurde też tak właśnie czuje. Oni już wygrali wszystko tzn mówię o Busim, Pique, Iniescie, Messim a to trzon naszego zespołu. Szczerze ? W zasadzie to rozumiem nawet to ich rozluźnienie. Kurde nie można non stop zapierdzielać na hat-trica w trofeach i mieć cały czas ten sam wilczy głód. MUSI przyjść sezon delikatnie gorszy. Mamy 98% szans na puchar króla i to też będzie moim zdaniem ok. O lige też można walczyć - nie spodziewajmy się jednak cudów. Gołym okiem widać że chłopaki stracili ogień. Co drugi mecz grają bez ikry. Wszyscy lecą na doświadczeniu a nikt nie zapierdziela - to przecież podstawa. Uważam t powinien być zalążek większych zmian które muszą nadejść. Mam nadzieje że zarząd to widzi. Czasz na nową Barcelonę, nie można dłużej żyć bohaterami z przeszłości. Zespół musi być głodny trofeów inaczej to lipa jest.
0
No zagrali tak jakby ich nie było więc w zasadzie nie ma różnicy. A przegrywać trzeba umieć masz rację. Jak się walczy i przegrywa to można polec i z 10:0 i jest ok. Lecz bez walki to już lepiej nawet nie wychodzić na boisko bo nie ma różnicy.
0
po co to grać w ogóle
0
Ile to osób pisało że czuje łatwy dwu-mecz z nimi ? :) CO tu wchodziłem to przynajmniej jeden taki mądry komentarz widziałem.
0
Z Bayernem już by było z 6:0
0
Jak się nic nie zmieni to bedzie ze 4:0
0
A co ty muzulmanin jestes ? Dzisiaj czytalem ze w Pakistane protestuja przeciw temu swietu bo nie zgodne z ich kultura. ;)