sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolego. Tak to jest ocenianie w czystej postaci. BTW ocenianie to nie to samo co obraza. Ja sobie przynajmniej z tego jaja robie ale ty masz chyba rozdwojenie jazni. Najpierw piszesz ze wedlug coebie jest gejem (twoja osobista ocena jego orientacji seksualnej) pozniej walisz jakies dziwne umoralniajace teksty. :) Jeszcze mu na dzieci wbiles ze matki nie beda mialy no zaklamanie to kwadratu.
0
"Coraz bardziej prawdopodobne jes ze jest on gejem" no taaaak nie oceniaj go. To nie na miejscu XD. Najfajniej jak ktos pdzeczy sobie w jednym watku.
0
Wszyscy zachwycamy sie Verattim ale on mnie troche zdziwil wypowiedzia po meczu u nas. Powiedzial ze "wszyscy zawodnicy Barcy sa lepsi od nas" Dla mnie dziwnie to zabrzmialo. Mam nadzieje ze chlopak ma mocna psychike bo w Barcelonie to szalenie istotne zeby sie nie spalic juz napoczatku i nie zaciac - oczywiscie jakby doszlo do tego transferu.
0
Naprawde nie zalapales o kogo mi chodzi ? XD
0
No wlasnie matke to one beda mialy ;)
0
Gomes to bardzo dobry pilkarz. Byc moze po prostu nie pasuje do naszego zespolu. Cena nie byla z ksiezyca. Byl tu wywiad z kibicem Valencji o nim. Koles byl zalamany ze od nich odszedl. Ja licze ze on odpali i trzymam za nigo kciuki. Z calym szacunkiem dla naszego Messiego ale Leo bardziej mnie czasami irytuje brakiem zaangazowanie niz Gomes brakiem zgrania ;)
1
Teraz w modzie jest hejt na Gomesa. To sie nie skonczy dopuki nie strzeli czegos. Jak dla mnie masz racje Denis gra slabo jest takim pracusiem ale bez warunkow fizycznych i polotu. Natomiast Gomesowi nie idzie ale czasami widac u niego genialne zagrania dobre ustawianie sie tez przebojowosc i nadrabia fizycznoscia. Jesli przelamie ten hejt to czy ludzie tego chca czy nie bedzie ogarnial pierwszy sklad w tym zespole
0
Co za dziubek ;)
https://www.google.pl/search?q=jupp+heynckes+real+madrid&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiB0MD60dPSAhVMiywKHRcVB5gQsAQIJQ&biw=1920&bih=945#imgrc=P1iTmzKnots9vM:
0
Ejj no w całej historii to na pewno jakiś obrońca był ;)
1
W LM też raczej nie wieżę ale w La lidze to mam już wątpliwości. Tutaj jest niezły syf. I nie pisze akurat że tylko Real kupuje. Ogólnie wydaje mi się że naszą ligę trawi korupcja
2
Panowie moraliści kibiców Barcy. Proponuje wejdźcie na swoją stronę i napiszcie taką oto prawdę. 90% kibiców Realu oskarża Barcelone o kupienie meczu z PSG a jest ślepe na przynajmniej 6-7 meczów w tym sezonie które były naciągnięte przez sędziów na naszą korzyść i pozwoliły nam uzyskać przez to kilkanaście punktów extra ;)
3
Kolego Kapitan Hawk ma tu akurat rację. komentarz wyżej.
0
Przecież napisałem to kilka komentarzy powyżej:
" Zdaje sobie sprawę że "negatywni" kibice są i u nas i u was lecz tam admini dopuszczają do baaaardzo śmierdzącego szamba słownego może dlatego to tak razi po oczach."
3
Do którego też mam prawo ;). W notatniku kibiców Barcy za udzielanie się (takiej jak twoje) traktuje się mniej więcej słowami: "wy.....aj stąd". Ja naprawdę odpisałem Ci kulturalnie ;)
2
Skoro tam nie walczysz o sprawiedliwość to proszę Cie u nas tym bardziej ... w końcu kibicujesz Realowi prawda ? Zacznij od siebie.
7
Kolego. Ale wiesz .... umoralniasz nas na tej stronie. Proponuje zacząć od własnego podwórka. Wejdź na przegląd prasy na waszym notatniku. Takich głupot jakie wypisują tam wasi kibice pod naszym adresem to ja w życiu nie widziałem. Zdaje sobie sprawę że "negatywni" kibice są i u nas i u was lecz tam admini dopuszczają do baaaardzo śmierdzącego szamba słownego może dlatego to tak razi po oczach. Może najpierw więc postaraj się posprzątać u siebie ok ? Idealnym przykładem było chyba z 3 przeglądy prasy po naszej remontadzie z PSG. Cały czas był wysyp epitetów i waszych mądrości pod naszym adresem. Czułem się tak jakbyśmy LM wygrali normalnie. Proponuje dystans albo sprzątanie swojego podwórka.
0
Wedlug mnie od kilku juz spotkan miano to dzierzy Rakieta. Chciaz ostaynio sa przeblyski.
0
Przyjdzie nowy trener i może coś z tego będzie. Ja mam nadzieje że nie Unzue. Potrzebna jest zmiana. Faktycznie jesteśmy przewidywalni ostatnio.
0
OK, ja też uważam że jego czas minął ale one nie jest słabym trenerem. On chyba w statach jest nawet lepszy od Guardioli ... czyli najlepszy w Historii Barcy więc .... ;)
0
Jak i całej reszcie ...
0
Przeszkadza ale nie obwiniam za to trenera.
2
przesadzasz ... grubo przesadzasz ;)
0
No fakt przesada. Komentarz ode mnie: dali ciała po całości ;)
0
Oczywiście ale zaopiniować ich chyba można prawda ? Od tego jest to forum.
0
NIe o to chodzi. Wszyscy myślę wierzą. Ale tak jak należały im się pokłony za PSG. Tak teraz należy się bura i tyle.
0
Pomijając wspaniałą historyczną remontade co było piękne i w ogóle wiesz ... nadszedł czas by zapierdzielać i ratować sezon. Trochę dali ciała w dzisiejszym meczu nie sądzisz ?
0
Nie wiem :) Myślałem że gadamy o ostatnim :)
0
Po którym ? :)
0
omg znów ból dupy :(
4
Ta szczególnie przez Tebasa XD