sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli jednak ludzie z platformy gamingowej sie zorientuja ze korzysta z tego konta wiele graczy(po logowaniach z numerow ip) bo nie ludz sie ze jestes jedynym uzytkownikiem ;)to banuja je dozywotnio. Osobiscie odradzam.
1
Zabijał czymś innym. Nie chodzi mi o fizyczną walkę. Miał silny charakter i grał fair. Chodzi mi bardziej o tego Puyola chwile później który powstrzymał zdaje się Ronaldinho który chciał wymierzyć sprawiedliwość na Ramosie a Puyol go powstrzymał. To taka cecha "skały" w psychice człowieka. Nie trzeba walczyć by być silnym. Ibra też to ma. Ktoś fika ten spojrzy i już się boi. U Puyola ta cecha była bardziej szlachetna.
5
Mi tam najbardziej podobają się takie gesty jak oczko Messiego do sędziego. Typu spoko spoko gościu ... ;). Reakcja LE też piękna ten moment (ta sekunda) jak sobie to uzmysłowił XD.
1
Nie mówię o chamach tylko o gościach którzy są silni psychicznie i to wykorzystują w życiu. Mieliśmy kiedyś Puyola.
1
Szkoda że nie ma u nas troszkę mocniejszych charakterów. Taki Ibra spojrzeniem by go zgasił
1
menda
https://www.trollfootball.me/videos/view/carvajal-showing-middle-finger-to-camp-nou
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Bo to sa zaszlosci jeszcze galacticos. Dalej wydaje im sie ze musza miec wszystkich najlepszych. Niestety juz dosc dawno sie to zmienilo. Ronnie tez ich zapewne bolał.
0
Ja myślę że jakiś piłkarz z drużyny która wygra LM będzie mieć największe szanse.
0
Pepe chyba nigdy nikogo nie połamał ale trzeba przyznać że niezłomnie próbował ;)
0
Nie oglądam meczów na powtórkach. Staram się być obiektywny. Oglądam Barcelone już baaaaardzo długo i zawsze byłem fanem Rakitica (nawet teraz jestem). On jednak nawala już bardzo długo praktycznie cały sezon jest bez formy. Bramka piękna ale jakby nie było wyniku pewnie sam byś po nim jechał Panie zgryźliwy kibicu sukcesu. Mam prawo Ci tak napisać chociaż prawdy nie znam - a wiesz dlaczego ? Bo ty też nie znasz prawdy a komentujesz tylko aby komuś przywalić. Rakitic nawalał w tym El classico skoro tego nie widziałeś to znaczy że tak oglądasz mecze ... być może na powtórkach.
0
Obawiam się że się nie zmieni jednak chociaż podobno zapisał się do psychologa ;)
0
Co do Neymara ... nie każdy jest Messim ludzie są różni. Ja uwielbiam Brazylijczyka pomimo jego wad. On i tak nigdy Messim nie będzie - jest Neymarem.
0
No ok ale w takim razie dość częstą po nas jadą ;)
0
Tylko ze Chorwat wczoraj zagral slabo (to juz standars ostatnio). Chyba najgorzej z calego zespolu. Sporo strat inieporozumien z kolegami. Bramka tylko ratuje jego wizerunek. To moja ocena oczywiscie.
1
Oni sobie z niczym nie radza
4
Dzisiaj madryckie gazety z klasa ... trzeba przyznac ;)
0
Ty za to wieśniaku tak rozumujesz futbol:
Szkoda słów bo bym bana dostał jakbym się wypowiedział co myślę o tym snopku siana.
1
Dokładnie. Głodne tekściki ja dobrze idzie gładko mu wychodzą ale jak umiejętności braknie to powiewa sianem ;)
0
Nie no na zdjeciu widac ze do Piketa nadaje
0
Ivan, Ivan gdyby nie twoja bramka to hejtowałbym Cie pierwszy. Ale tak to jesteś na panteonie. chapeau bas. (przydałaby sie lepsza forma) ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ronaldo grał .... dla nas XD
0
Oczywiście że by nie było. Ja jednak uważam że takie gesty to są nieistotne głupoty. O wiele bardziej nie lubię gdy wyzywają sędziów lub ich obskakują i popychają. W takich przypadkach rozumiem kary ale klaskanie ? Dla mnie kpina zakrawająca o korupcję (bo właśnie przed klasykiem). Oczywiście wiem że to może być czysty przypadek ale kara z kosmosu, niesprawiedliwa i wywołująca u kibiców niepotrzebne napięcia. Neymara nie winie za to klaskanie wcale. To naprawdę delikatny przejaw irytacji a w meczach emocje będą zawsze.
0
Oby z tego jakiegos gorszego syfu nie bylo.
0
Masz racje w kilku kwestiach. Zostaje jednak przy swoim decyzja jak dla mnie abstrakcyjna. "Ostentacyjne oklaskiwanie sedziego" no po prostu skrzywdzil mu psychike na reszte zycia ;)
1
Oczywiście że mnie irytuje ale jeszcze bardziej irytuja mnie takie decyzje. Sędziowie popełniają koszmarne błędy w lidze hiszpańskiej, takie zachowania więc powinny być wliczone w ich zawód. Neymara wycinają w tym sezonie jak PIS drzewa w Polsce. Oni powinni wiedzieć że taki piłkarz jest na krawędzi nerwów. Nie mówię że mają go chronić specjalnie ale kara 2 meczy za klaskanie to jest kpina. Co mecz jest kilkadziesiąt gorszych zachowań w kierunku sędziów i nikt nie zbiera komitetów i nie robi takich świństw graczom. Ta kara tylko rodzi chore spekulacje i jest bardzo niesprawiedliwa bo zwiecha jest akurat na najważniejszy mecz w sezonie decydujący o majstrze ligi hiszpańskiej i dotyczy gracza kluczowego. Tak btw czy Neymar pyskował sędziemu ? dawał mu dobre rady ? dotykał go ? szturchał ? Są tysiące przypadków gdy gracze to właśnie robią i nie ma z tego żadnych konsekwencji. Suarez praktycznie przy każdym swoim spalonym macha wymownie łapką insynuując koszmarną pomyłke sedziego i co ? i nic. To jest identyczna sytuacja. Gdyby sędziowie byli skrupulatni we wszystkich przypadkach to piłka zamieniła by się w szachy lub warcaby. Nie dziwie się kibicom że dodają 2+2 i insynuują korupcję ze strony Realu. Toż to kurna zbieg okoliczności jak wygrana w totka ... dla Realu oczywiście :)
0
Gomes to był ich diament i oni zdawali sobie z tego sprawę. I to nie jest sarkazm ;)
0
Komentarz usunięty
1
Brak trenera a brak glownego napastnika w klasyku to dwie rozne rzeczy. Trener moze kierowac z trybun zespolem. Nayomiast sprecyzyuj te brzydkie gesty ronaldo bo roznica moze byc kolosalna. Wazny jest tez kontekst czyli zawieszenie na najwazniejszy mecz ligowy w sezonie. Poza tym niewazne czy real czy barca zawieszanie za cos takiego jest smieszne. Ironiczne klaskanie (lub podobne gesty) trenerow czy zawodnikow w kierunku sędziów jest praktycznie w kazdym meczu. Nikt w 99,9% nie robi z tego afer. No ale jak jest okszja przed klasykiem. ;) Niestety ale ta sytuacja az sie prosi o taka interpretacje.