0

Finalnie po sezonie mozna powiedziec ze lepiej sie sprawdzil niz Munir i Sandro. Czy to jest wystarczajacy poziom ? Jesli lepiej sie zgra z zespolem to mysle ze styka w zupelnosci.

0

Ale ze Busquetsa docenili ....

2

Erni ? To juz lata zdrobnienie ? :)

0

To prawda niestety :(

0

Ale Morata im sporo meczy wygrał i to wchodząc z ławki. Ja tam zawsze miałem nadzieje że Benzyna będzie grał non stop ;)

0

Zobaczymy czy to nie fake ale na ich stronie jest to info. Tzn na stronie tej gazety.

0

Ale ZZ lubi rodaków ;). Real nie jeden raz wykonywał ruchy które nam wydawały się bez sensu. A i tak sobie radził :(. Mam na myśli Di Marie czy Ozila.

2

Podobno Alvaro Morata dogadał się z AC Milanem. Przechodzi tam za 60 baniek, podaje "La Gazetta dello Sport". Dla nas to dobrze bo Benzema to ma dobre 3 mecze na sezon ;)

0

Jesli on fajtycznie przyjdzie to zasugeruje zapewne jakies wzmocnienia. Poczekamy zobaczymy
Oby tylko nie ukladal sie pod zespol tylko mial swoja wizje.

1

Czasami myslenie lewaków poraza. Polska prowadzi dobra polityke w tej kwestii i nic dodac nic ujac. Kto w imie wlazenia w tylek UE chce tu muslimow powinien sam zostac deportowany za poglady zagrazajace bezpieczenstwu kraju ;)

0

Inter go chcial zdaje sie

1

ZZ też dobry jest w rozrywaniu spodni w sumie ...

15

Ja myślę że Valverde to taktycznie zeżre Zidana i wydali zaraz po konsumpcji, oby tylko piłkarze nie gwiazdorzyli a będzie gitara.

1

AA ha ha źle cię zrozumiałem - myślałem że napisałeś że liczysz na zdobycie LM w pierwszym sezonie ;)

1

Ja tam liczę na tryplet :P

2

Da radę. Pamiętacie jakie szanse dawaliśmy LE po jego trenerce w poprzednich drużynach a jakie były jego 3 ostatnie lata ? .... no właśnie. Valverde prezentuje się o wiele bardziej obiecująco.

0

Według mnie powinien zostać i dostawać minuty. Jestem pewien że spokojnie da radę z zespołami z dołu tabeli. Granie w zespole z wirtuozami a wyrobnikami to olbrzymia różnica w nabywaniu doświadczenia. Jeden, dwa takie sezony w Barcelonie i koleś będzie z Samuelem murem nie do przejścia dla całej Europy.

0

Przyjacielu - w co drugim poście odpowiadasz: "ciekawa logika". Zmień może płytę ;). Nie zamierzam Ci udowadniać że zasługuje bo to zapewne strata mojego czasu. Powiedz mi jednak proszę kto według Ciebie w tym roku zasługuje, biorąc pod uwagę zwycięstwo Realu bądź Juvntusu w LM. Aby pominąć ewentualne odpowiedzi dotyczące logiki - uspójnie: 1 przypadek gdy wygra Real. 2 Przypadek gdy Juventus. Pozdrawiam.

0

Wiesz kolego bycie wielkim to nie tylko trofea. On jest wielkim człowiekiem co widać prawie na każdym kroku - dodać do tego wspaniałą forme obecnie i całokształt kariery. Naprawdę trzeba być bardzo uprzedzonym aby nie widzieć go jako zdobywcy tej nagrody.

0

Nie wiem skąd u ciebie niechęć do tak wielkiego piłkarza. Podejrzewam że nawet wielu kibiców Realu bardziej Buffonowi życzy tej nagrody niż krystynie.

2

Nie zdziwię się gdy nawet jak Juve ogra białych w finale to i tak Krystyna zgarnie złotą piłkę ... niestety.

0

Paco i Gomes zostana i beda coraz lepsi.

0

Ta i jeszcze chwilkę po upadku miał pretensjonalne spojrzenie do rywala. Ciekawe czemu. Pewnie myślał że chwile wcześniej przeciwnik zrobił specjalnie dziurę w murawie w którą zarył XD

4

"Fakt" nie jest polski ;)

1

Jakby u muslimow zebrala sie grupka chrzescijan protestujaca przeciw ich symbolom na jakiejs budowli to z miejsxa by ich ukamienowali lub scieli co by sie nue przemeczac. ;)

0

To wtedy by były jakieś rekordy bite jeśli chodzi o obrone ;)

1

Ja tam będę tęsknić. Lubię gościa. Fajny był to okres jak prowadził Barcę

3

No koleś miał charakter - trzeba przyznać :). Ja tam zapamiętam go baaardzo pozytywnie. I nie chodzi mi wcale o wyniki które ma imponujące ;)

2

Olej to skończ jointa ;P

0

Daj spokój taka rola takich stron. to zrozumiałe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?