sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mysle ze nawet 32 letni Ronaldo w tym momencie bylby drozszy niz te 135 baniek. Nie mowiac o Neyu czy Messim. Ceny ida w gore non stop. A placi sie nie tylko za umiejetnosci ale i wartosc marketongowa pilkarza.
1
Sportowcy dostaja zawalów czesto z braku elektrolitow. Powinno sie pic duzo wody z sola chociaz jest ochydna. Sama woda tylko uzupelnia plyny ale nie "laduje akumulatorków"
0
Jeśli by przyszedł dostał u nas kilkanaście meczy i wypalił to + zgarnelibyśmy jakieś trofea to za rok jego cena aktualna *2 przynajmniej
0
Nie znam aż tak charakterystyki Dembele. Jeśli nie walczy i nie wraca to masz racje. Uważam jednak że nei można do tego tak podchodzić. Tzn. trzeba odpowiedniego przygotowania fizycznego i twardej ręki trenera. Jak ktoś ma walczyć to ma to robić i koniec tematu niezależnie jakie ma nazwisko. Zmiana trenera była - zobaczymy jak to wpłynie na piłkarzy. Może Valverde sobie poradzi z problemem "człapania" co poniektórych graczy ;)
2
Napisałem że Messiego MOŻNA cofnąć do pomocy bo i tak w praktyce to on rozgrywa. Uważam że mamy najlepszego piłkarza na świecie który już niestety nie ma tej dynamiki jaką miał 5-7 lat temu. Wtedy to był dopiero kozakiem i wtedy nigdy bym nie chciał go przesuwać na pomocnika. Teraz niestety trochę jednak tego ognia stracił. Nadal jednak ma chyba najlepszy przegląd boiska ze wszystkich graczy jakich widziałem. Potrafi ściągnąć na siebie pół ekipy przeciwnika - piłka klei mu się do nogi tak jak kiedyś poza tym umie oddać strzał z dystansu zazwyczaj celny i kąśliwy. Jak dla mnie jest idealny na naszą ofensywną pomoc. Nie trzeba wydawać milionów na Verattiggo bo w ekipie mamy gościa 3* od niego lepszego. Wystarczy go przesunąć delikatnie a Dembele według mnie byłby idealny na pozycji Messiego. Poza tym nawet jeśli by przyjąć że się mylę to i tak Dembele na zmiany (na razie) byłby perełką. Jaką ławkę ma Real ? ... no właśnie. W tym roku dzięki graczom z ławki zdobyli to co zdobyli. Bo tam niejeden pomocnik siedzący na ławie u nas grałby w podstawowym składzie. Jak dla mnie Dembele jest perłą która za 2-3 lata będzie kosztować 3* tyle co teraz. Głupotą było by nie starać się go ściągnąć. Obejrzyj sobie proszę skróty na YT jak on prowadzi piłę jaką ma dynamikę. Ja wiem że takie źródła są kontrowersyjne bo trzeba oglądać całe mecze z zawodnikiem ale i tak dają przekrój jego cech w pigułce. Uważam że należy korzystać z okazji a możliwość zakontraktowania Dembele za niedużą kasę to okazja. Uważam też że nowy pomocnik (oprócz Dembele) i tak jest potrzebny i to najlepszy z możliwych na rynku.
0
Jedno nie wyklucza drugiego. Przecież nie napisałem nic że albo Dembele albo typowy pomocnik. Poza tym uważam że Dembele nada się do systemu Valverde.
0
Ja tam będę się cieszył jeśli go zakontraktują. Uważam że to bardzo dobry transfer.
1
Messi praktycznie i tak ponad połowę czasu spędza rozgrywając bo pomoc nawal więc różnicy by nie było ;)
1
Przecież on gra też na ofensywnej pomocy. Messiego można też cofnąć do pomocy do rozgrywania.
5
Ale akurat Dembele to prawdziwy kozak i on już jest crackiem. Jeśli można wyciągnąć to brać. Ten koleś jest przebojowy ma wszystko co potrzeba ... i tylko 20 lat. Kurna tu sie nei ma co zastanawiać. Delafeu przy nim to cienias.
0
Bezapelacyjnie blyszczal w waznych meczach a to jest najwazniejsze. Ale bufon z niego i tak jest ;)
0
Ja wiem ... ? W finale jednak lepsi od juve byli.
0
nie do końca na pewno ... ale jedna nazbyt często się zdarza.
0
Zapewne tak bedzie ale to normalne se zqcznie blyszvzec w slabszych teamach. Dla nas za slaby dla innych gwiazda.
0
Ja napisalbym "powtarzalne szczescie ..... " ;)
14
Laska ma za dużo testosteronu chyba. Boniek by ją jeszcze w tym wieku zapewne objechał na boisku ;). Ładna ... szkoda że głupia ;)
3
Niby tak. Ale on miał sporo czasu by sie przebić do pierwszego składu. To nie jest młodzik. Dobry mecz trafi mu się 1 n 5. To już trwa baardzo długo. Nie mozna zacząć stawiac na takiego zawodnika i liczyć że złapie wiatr. Bo jeśli go złapie to po 15 stu meczach. Poza tym zazwyczaj predzej łapie kontuzje na dwa miechy niż stałą dobrą formę. Jeśli chodzi o Gomesa to jemu 2 sezon należy się jak psu buda i tyle. Później można go sprzedawać jak dalej będzie miał nogi z waty. Bo on grać umie problem leży w hejcie i jego psychice to widać jeśli ktoś stara się obiektywnie go ocenić.
0
Kto wie moze to fani tej organizacji .... ;)
0
Kurcze grales w niego 9 razy. To jestes mistrzem. Powiedz mi jak najlepiej rozwinac wiedzmaka. W co pojsc. Gralem raz i w sumie to wojownika z niego robilem ale moze jest lepsza opcja ? Przymierzsm sie zagrac po raz kolejny
1
Watpie ze Gomes.Predzej Rafinia
0
"w tej sprawie ufam sztabowi technicznemu. Barça ma obecnie bardzo dobry skład." ta wypowiedź nie rokuje zbyt dobrze.
0
On się dowiedział dopiero pod koniec zeszłego tygodnia ? :O
0
Myślisz że Messi by nie podołał w pomocy ? ;)
2
Griezmann podobno poprosił klub o możliwość odejścia. Kurde chciałbym Messiego przesunąć do pomocy i kupić Francuza. To byłaby mega paka.
0
Real rządzi w tym zestawieniu ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chyba Dorocinski cos robil.
1
Luknij na CV LE przed przyjściem do nas i zobacz co osiągnął z Barceloną. Jak Valverde się nie spali to będzie bardzo dobry trener. Z taką ekipą jak nasza to trzeba być chyba jakimś Moyes'em aby dać ciała
2
W tym momencie Messi da więcej drużynie w pomocy niż w ataku. Jak będzie okazja to i tak zrobi rajd a jego podania i wizja to jak Iniesta i Xavi za najlepszych lat. Ja podzielam zdanie kolegi.
1
Szkoda tylko zwyklych ludzi :(.