sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Paulihno jest dobry. Co wy chcecie. :)
0
niezły cyrk
0
Ciekawe kskich mistrzow moze sprowadzic psg. Najwieksi sa raczej zajeci ;)
0
jeśli go puszczą
2
dwa odwierty więcej ;)
1
A co bybylo jakby veratti zerwal kontrakt ? Jaka kara ? Moze barca by mu oplacila ;P
0
Racja ale jak bedzie uparty to odejdzie
0
Nie jestem pewien czy powstałby czarny rynek. Jest wiele klubów bogatych ale nie mających kasy od arabów i na pewno ostro by działali by tropić tego typu przekręty. A potężne kary (właśnie przez degradację) powodowały by że to się nie opłaca. Co to kurka ma być 140 baniek za młokosa + jeszcze inny grajek. Nie może być tak że przyjdzie szejk i robi co chce bo następnymi ruchami będą wykupowanie lokalnych rywali no bo co ? Można to można ? wydadzą pół miliarda wykupią Monaco i jeszcze drugie pół - następny mocny zespół z Francji i jedziemy. Kto bogatemu zabroni ? Młodzi goście dowiedzą się że mogą nie pracować i do końca życia opływać w luksusach bo jeden z najboatrzych ludzi świata właśnie im to funduje dla zabawy i się zastanowią czy jeszcze chce im się biegać po boiskach. To zabijanie piłki i powinno się coś z tym robić. Zastanówmy się - kiedyś było wielu dobrych graczy (wspaniałych sportowców czystej krwi) praktycznie w każdej lepszej drużynie. Teraz tworzymy marketingowych bogów.
1
No właśnie niekoniecznie jeśli kary za łamanie takowych byłby tak dokliwe jak np spadek o 3 klasy rozgrywkowe poniżej. Odstraszyłoby to "inwestorów" do robienia kasy na emocjach.
2
Federacja powinna wziąść się na poważnie za unormowanie wolnej amerykanki w wysokościach transferów. To w przeciągu kilku lat zabije futbol jak już tego nie zrobiło. Irytujące zaczyna być że szejki lub inni rosyjscy magnaci mający 80% kasy świata ustawiąją sobie pod siebie coś tak pięknego jak piłka nożna która należy do wszystkich. Skończy się tak że np takie PSG nie będzie klubem tylko firmą do reklam marketingowych właścicieli.
0
Tez dobre. I bez leczenia ani takich. Warunki jak w obozie koncentracyjnym. Jak juz nie daje rady to do gazu.
0
Na sadystów z udowodniona wina tylko kara smierci. Nastepny sie duzo bardziej zastanowi zanim popelni zbrodnie. Prewencja.
0
ten przypadek to nie było by nawet pół ...
1
Dokładnie jego zachowanie jest .... mało ambitne. Poza tym ten koleś jest troszkę chyba rozchwiany emocjonalnie takie odnoszę wrażenie. Jakieś duszenie dziennikarzy, Odchodzenie z kadry, tracenie kasy w kasynach. Trochę Arda nam się barwny zrobił ostatnio
0
"(omujborzeXD)" :). Ale tak poza tym to się zgadzam ;)
1
Kolego ja się z tobą nie kłócę. James nie jest "mój" ale obiektywnie staram się ocenić młodych zdolnych graczy (główny temat to chyba Dembele). James był bardzo bramkostrzelny - jakby grał więcej w Realu to obawiam się że mielibyśmy nie 3 oczka straty ale z 9. ;). Nie wiem czemu wbijasz szpile. Ja liczę na Dembele i tyle. Uważam że wypaliłby w Barcelonie.
0
Tak ale gdyby nie nakupowali kolesi którzy byli o kilka centymetrów od niego lepsi on by grał tam pierwsze skrzypce w pomocy. Nie każ mi oceniać polityki transferowej Realu ;) Kto bogatemu zabroni ? Dostał by cały sezon od dechy do dechy to miałby zapewne tych bramek ze 20 scia. Aha spójrz proszę jeszcze na jego asysty z tego sezony. Jak na rezerwowego Realu to czapki z głów. Tak jak pisałem wcześniej też śmiałem się że kupili dzieciaka za 80 baniek ale obiektywnie muszę przyznać że to top pomocnik i trafili. A to że go nie wykorzystywali ... no cóż.
0
On był tam rezerwowym a w Barcelonie z tego sezonu byłby w stanie wygryźć nawet Inieste ;). Był rezerwowym w Realu bo mieli niesamowicie mocną pomoc. zobacz jak grał jak wchodził z ławy lub dostawał szansę od pierwszej minuty. Kilka meczów przesądził właśnie James na korzyć Realu swoimi bramkami.
https://www.transfermarkt.pl/james-rodriguez/leistungsdaten/spieler/88103/saison/2016/plus/1#gesamt
Porównaj jego staty z kimkolwiek z naszej pomocy z tego sezonu ;) Jak na rezerwowego pomocnika chyba nieźle - strzelił 8 bramek - nikt z podstawowego składu w pomocy w Barcelonie nie strzelił tyle w tym sezonie a mieli o wiele więcej minut.
1
Osobiście najbardziej mi się podoba właśnie Dembele z całej 3 cracków jakie mają niby przyjść. On ma 20 lat i trzeba ryzykować z takimi transferami by być na topie. Oczywiście że istnieje ryzyko że nie wypali. Ale ... powiem tak - jak Real kupował Jamesa śmiałem z nich się z powodów takie jak wymieniłeś. Później im go zazdrościłem ;).
0
No tak ale w przypadku gazet z innych krajów zapewne temat Barcelony jast bardzo okazjonalny. To w katalonii sie naszymi transferami jarają.
0
A widziales jak gra ?
2
Prwdziwy mistrz raczej z mistrzostwa sie nie tlumaczy ;)
7
Z Arsenalu to nie bedzie crack moim zdaniem wiec oby Wenger byl twardy ;)
13
Jest jeszcze wartosc marketingowa.
0
a ha ha ha ha you make my day. :)
0
uuu jak delikatnie :P he he
0
ha ha widzę że hamulec się włączył. no wiadomo jeśli ktoś obserwuje tą rozmowę XD
0
Jak widać redakcja podzieliła moje zdanie skończ już kolego ponieważ napisałeś że "jeśli słuchasz zmyślonych plot to jesteś debilem". I nie przesadzaj z emotami których tak nie lubisz. użyłes ich aż 5 razy. Przestań też kisnąć bo już trochę zaczynasz śmierdzieć :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mogę to odebrać tak samo przebarwione jak ty odbierasz moje słowa czyli: "że jestem debilem bo słucham zmyślonych plot o hazardzie" O proszę użyłeś emoikony - po co ? Oczywiście tego tak nie odbieram - bo podejściem do sprawy się różnimy.