sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
51
Przykrywa czapką Bellerina ... doświadczenie ma o wiele większe i umiejętności też. Tylko wiek nie po jego stronie ale bez tragedii
0
Ludzie przestańcie klepać pierdoły o zarządzie. Przecież to trener zapewne chciał go w składzie. Zobaczymy co kombinuje Valverde może być jeszcze tak że i jednego i drugiego na rękach po sezonie będziecie nosić.
1
A ile lajków dostał, sami wczorajsi chyba tu wylewają żale.
2
Neymar.
0
Jak Var zainstalują to i 5 lat mało ;)
1
I tak go kupią (Paulinho). Podejrzewam ze chce go Valverde. Oceniac bedziemy po sezonie czy trafił.
0
Beda czekac do 31 sierpnia na Verrattiego i beda bali sie ruszac hajs bo byc moze szejk zmieknie - gorzej jesli nie ;). Powinni chyba olac wlocha i kombinowac z Coutiniem i Eriksenem. Bo zostaniemy z reka w nocniku.
0
Czekam na podobne video że jego celem jest przejście do Barcelony - VIDEO !!
0
Czyli kto tu nas wszystkich okłamywał ? Marco ? Menager ? Czy może po prostu media ?
0
Latwiej bylo by do pc ze wzgledu na podpiecie do zasilania.
0
Za Neymata by oddali ;)
0
Jak zagra dobty sezon to bedzie podstawowym zawodnikiem pomocy
0
Wyjmij dysk zobacz jakie ma wejscie na transfer danych. Podbij do kogos z pecetem kup ewentualnie jakas przejsciiwke jesli nie masz w pececie kompatybilnych na dyski od lapkow. Podlacz do zasilanis tez w pececie. Odpal pcta poszukaj swojego dysku i skopiuj na duzego pena lub inny nosnik
0
Robią wszystko aby ty się ludziska pieklili ;)
0
Niech od razu z herą popłynie ... w końcu wakacje.
0
Martwi się bo pewnie ma z nimi układy finansowe oparte o klub.
1
Wybieram wygraną Realu - raz że to Hiszpański zespół dwa że ważniejsze dla mnie są wzmocnienia i budowanie silnej Barcelony niż niechęć do lokalnego rywala.
0
Jeśli posadzili by Marco do końca kontraktu na ławie to zmarnowali by mu kariere - to byłby medialny koniec PSG.
0
To żaden problem - furtkę na taki ruch w kontrakcie by wymusił bez problemu jakby zadeklarował że pod tym warunkiem przejdzie. Jednak ciekawie się robi czy Mbappe wybierze miliony szejka i pewną gra w 1 składzie czy o wiele mniejsze zarobki i 50 % szans na grę w podstawie Realu. W PSG myślę że z miejsca by miał status - level Zlatan.
0
Szkoda włocha. z jednej strony fakt podpisał kontrakt rok temu i nie zostawił sobie furtki. Z drugiej strony będzie się teraz czuł faktycznie jak więzień na czym ucierpi i PSG i Verratti i to zapewne bardzo mocno odbije się na ich trofeach w przyszłości i ewentualnych transferach które PSG chciałoby wdrożyć. Rządzić tak wielkim klubem trzeba umieć i honor trzeba trochę schować do kieszeni w tak trudnych sytuacjach - mówię tu o szejku oczywiście. Pytanie czy jego mentalność pozwala mu na takie spojrzenie na sprawę - u nich honor jest "level hard" zazwyczaj.
0
Wszystko jest do dogadania bonus przy podpisie też, to tylko biznes - natomiast chęci i wysokiego morale do gry nikt mu do głowy na siłę nie naleje łyżką.
0
A mi się wydaję że jak po takim sezonie jaki miał Gomes u nas chcą go takie tuzy jak Juventus i wykładają kasę rzędu 45 baniek to coś jest na rzeczy z tym chłopakiem i hejty są wynikiem po prostu nie wiedzy odbiorców jeśli chodzi o sztukę piłkarską - co w sumie jest normalne nikt przecież nie rodzi się Guardiolą ;)
0
Ja wiem że nie zaprzeczyłeś ale jednocześnie napisałeś że może to być przypadek genialnego piłkarza lecz tylko na treningach ;)
1
Nie bawmy się w czarnowidztwo. Dużo piłkarzy miało słabe pierwsze sezony w swoich klubach. Dla przykładu - Modric który później był kręgosłupem Realu.
23
Bo są ludzie którzy się znają bardziej na piłkarzach niż dzieciaki z La-Rambli ;)
0
Ale gadania by troche bylo ;)
0
Tylko tobie XD.
2
Stereotypy panie. Jak nie ocieka medialnoscia to lipa ;) wydaje mi sie jednak ze brazylijczyk lepiej wpasowalby sie do nas niz Seri czy Eriksen.
0
A moze tego Rabiota od nich wyjac. Talent i to mlody w dodatku.
1
Skąd wiesz ze tego nie zrobili?