0

Wiem ... przesadziłem dlatego skasowałem - emocje ;). Chciałbym wierzyć że zostanie ale wiem że światem rządzi kasa a Messih (z charakteru) jest jak na lekarstwo ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Musi to na rusi. Zrobi co zechce jak szejk wpłaci kapustę ... oby został z nami.

0

dokładnie ... ja mam problem

0

... o jesu .....

0

Neymar szczelił .. nie wiem czy się śmiać (cieszyć) czy płakać ....

0

Dla mnie Juve jest zaraz po Barcelonie - uwielbiam ich :)

1

Za słabo.

0

Kolego pozegnaj sie juz z nim ten koles juz u nas nie gra. Wszyscy juz o tym trąbia. Niech on sie do herbu lepiej nie dotyka.

5

Jesli Neymar faktycznie juz podjąl decyzje - nie powinien ani jednego meczu wiecej u nasvzagrac. Szkoda czasu na promowanie tego goscia. Musimu zgrywac zespól a on juz w nim byc podobno nie chce. Douglasa wole wpuscic niz Neymara.

2

W zespole gwiazda moze byc tylko jedna a ten dzieciak do tej rangi mentalnie nie dorósl. W PSG to dostanie bo tam po prostu nie ma nikogo tak wielkiego jak Messi. Zobaczymy jak mu sie kariera ulozy i czy czasami Draxler go na ławce nie posadzi. Za takie zachowanie nalezy mu sie utarcie noska.

1

Neymar dostał podwyżke rok temu. Ale z transferami masz racje. Przyszedł grać z gwiazdami a kupowaliśmy półśrodki.

0

Moze Messi mu powie ze da mu lekkie fory XP ... Slaby ten placz Neymara jest ze niby w cieniu Messiego oj slaby.

1

Tego nie wiesz ... ja akurat bym się wk ...ił jakby jakiś lekkoduch pobawił mnie samochodu na jakiś czas. Jeszcze gdyby powód był powodem. Jakaś śmierc rozwód lub inne nieszczęście ale bez przesady. Gwiazdorek zmienia barwy i tyle. Raczej nie świadczy to o nim że jakoś szczególnie kocha klub któremu kibicujemy.

1

Tak myśli że powoduje wypadki na drodze. Sorki ale to nie świadczy o nim dobrze. Powiedz to tej kobiecie że ma rozwalony samochód bo jakiś maniak cały dzień myśli o jakimś gwiazdorze że odejdzie z jego ukochanej Barcelony. ale ale .... ale Barcelona przecież nigdzie się nie wybiera :). Komu my kibicujemy ?

9

Ludzie czy was pogniotło ? To tylko piłkarz zacznijcie żyć swoim życiem - on to obi i zarabia miliony. Kibicujemy Barcelonie nie Neymarowi.

1

TO przedstawia i politykę klubu i podejscie graczy. Niestety blado wypadamy. Piłkarz idący do Realu godzi się na taką klauzulę bo uważa ten zespół za szczyt możliwości sportowych. U nas klauzule są mniejsze bo piłkarze zostawiają sobie furtki na wypadek odejścia. Nawet Messi jest do wyciągnięcia gdyby miał taką wolę.

0

Chyba na Draxlera padnie - to jego pozycja. Niemiec w sumie dobry grajek moglibyśmy pójść na wymianę z dopłatą

0

Po transferze Neymara to na pewno będzie grał ; )

1

Mógłby spiąć tyłek i przyćmić Messiego statami u nas jakby był ambitny. To by udowodniło wiele co do tego do czego on aspiruje w życiu. W PSG będzie miał hajs ale raczej pucharu LM nie powącha.

0

A za co innego ?

3

Dziwne że do Chin się nie przeniósł tam dostałby może nawet większy hajs.

0

Trochę bałbym się afer ;P lecz jakiś czas kasa pewnie by się zgadzała.

0

Dembele, Isco ....

6

Neyowi to powinnismy kazac zmienic agenta jak PSG Verrattiemu ;)

0

tyle w temacie ;)


0

jakby nie patrzeć ... ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja podejrzewam że nie dali mu takiej kwoty bo sam Neymar nie godził się na takie "przywiązanie" do zespołu.

0

No i mit o wspaniałej przyjaźni MSN prysł jak bańka mydlana. Okazuje się że Ney jest nieszczęśliwy bo wszyscy bardziej kochają Messiego. biedaczek. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?