sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obawiam się że na ten moment Paulihnio może okazać się lepszy od całej linii pomocy XD
2
Zobaczymy. Obawiam się jednak że może zszokować co poniektórych tutaj hejterów i okazać się o klasę lepszy od całej naszej linii pomocy. Ale nie czekaj to nie ten poziom podobno. W dniu dzisiejszym cała nasza pomoc to nie ten poziom więc raczej go nie zaniży.
13
Alena jakby dostał szanse to by był drugim Asensio.
0
Zobaczymy ale moze tak byc.
0
Poxniej sie dziwimy ze oddajemy pilkarzy za grosze ... a kto kupi taki szrot. Caly swiat widzi co oni zaczeli grac.
0
Suarez Messi Umtiti Pique może Alba
5
http://demotywatory.pl/4733345/To-ze-jestesmy
0
Ale Busi to klocek dzisiaj jest
0
No ale po co wam Cou jak on powiedzial ze ani jednego meczu juz u was nie zagra.
0
Czyli piszesz o wyszukiwaniu nieznanych talentów tak ? Problem z takimi zawodnikami jest taki że zazwyczaj odpalają z miejsca może w skali 0.5% w tak wielkim klubie jak Barcelona. My potrzebujemy klasowych graczy których nie zeżre presja i którzy byli obserwowani już dość długo (nie tylko przez barcelone) co jest najbezpieczniejszym wyjściem i niestety najbardziej kosztownym. Jednym słowem potrzebujemy gwiazdy która będzie zobowiązana dotrzymać kroku drużynie. Nie możemy w tym momencie liczyć że kupimy ekstra młody talent bo nie wiemy czy presja nie wgniecie go w ziemie tak mocno że nigdy już się nie podniesie. Wydatek na nieznanych graczy praktycznie byłby samobójstwem dla klubu i zarządu.
0
Skoro sam przyznajesz ze nie za bardzo znasz sie na rynku piłkarskim nie wydawaj takich osądów - to w tym momencie najlepsze z możliwych wzmocnień - osobiście lepszymi grajkami być może byli by tylko Griezmann, Verratti, Hazard i być może Dybala. Grizmann odpadł bo jest lojalny (może za rok go kupimy). Historię Verattiego chyba wszyscy znamy. Hazard i Dybala jedynie (być może) lepsi od naszej dwójki. Jeśli kupimy Dembele i Coutinho to będzie faktycznie bardzo mocne wzmocnienie.
0
To kto wedlug ciebie ?
13
Dokladnie. Jak np mozna nie zauwazyc bramki metr za linia, albo jak obronca rzuca sie jak bramkarz w polu karnym i paruje lapami na rzut rozny i tez nic ... ba nawet chyba rogu nie bylo. Czekam tylko jeszcze na stekanie Ramosa. Sedziowie dali wam mistrza w poprzednim sezonie - teraz to winniscie ich za to na rekach nosic..
0
Kibicuje białym? Dziwne pytanie.
2
A jaka byla za przekrecenie calego poprzedniego sezonu ? Odpowiedz sobie sam ;) Was na razie na jeden mecz trafili. Nam zabrali mistrza w poprzednim sezonie.
0
Dalem ci polecenie bo sie z toba zgadzam ale obiektywnie trzebz mu przyznac duzo racji w tym wywiadzie.
1
Znaczy sie już blisko jak rodchildowie zamontują swój bank w korei. XD
0
Beda jaja jak zacznie rzadzic w pomocy ;)
3
ha ha ... Jeszcze nie tak dawno. "Praca sędziego jest trudna, nie skarżymy się nie jesteśmy od tego. Naszym zadaniem jest gra w piłkę. Sędziowie mylą się w obie strony" Cholerni hipokryci.
0
Ha ... Deco dziś by Real pozamiatał. ;)
0
Dziś to Shakira nawaliła ... tyle.
0
w pierwszej połowie zamiatali ..fakt raz na 20 minut
3
Nie pitol pierwsza połowa dominowaliśmy - samobój niestety ustwił mecz
0
sorry ;)
0
Nie gadaj głupot, z francuzem nie jest aż tak źle. A Paulinho może jeszcze wszystkich zaskoczyć/
0
!00% racji Rakieta się chyba odbudowała tym słabszym sezonem ;) Tym razem na odpowiednim paliwie ... rakietowym ;)
0
Powinien pociągnąc i strzelać jak wychodził w tej szybkiej akcji. Niepotrzebnie podawał on ma ogień w nogach mógł wrzucić 7 bieg ;)
0
Semedo powinien dostać szanse Vidal trochę pod grą jest.
1
Rakieta dziś wymiata. Vidal być może
1
Tak żem coś czuł że takowoj sie dzieje :)