0

Obawiam się że na ten moment Paulihnio może okazać się lepszy od całej linii pomocy XD

2

Zobaczymy. Obawiam się jednak że może zszokować co poniektórych tutaj hejterów i okazać się o klasę lepszy od całej naszej linii pomocy. Ale nie czekaj to nie ten poziom podobno. W dniu dzisiejszym cała nasza pomoc to nie ten poziom więc raczej go nie zaniży.

13

Alena jakby dostał szanse to by był drugim Asensio.

0

Zobaczymy ale moze tak byc.

0

Poxniej sie dziwimy ze oddajemy pilkarzy za grosze ... a kto kupi taki szrot. Caly swiat widzi co oni zaczeli grac.

0

Suarez Messi Umtiti Pique może Alba

0

Ale Busi to klocek dzisiaj jest

0

No ale po co wam Cou jak on powiedzial ze ani jednego meczu juz u was nie zagra.

0

Czyli piszesz o wyszukiwaniu nieznanych talentów tak ? Problem z takimi zawodnikami jest taki że zazwyczaj odpalają z miejsca może w skali 0.5% w tak wielkim klubie jak Barcelona. My potrzebujemy klasowych graczy których nie zeżre presja i którzy byli obserwowani już dość długo (nie tylko przez barcelone) co jest najbezpieczniejszym wyjściem i niestety najbardziej kosztownym. Jednym słowem potrzebujemy gwiazdy która będzie zobowiązana dotrzymać kroku drużynie. Nie możemy w tym momencie liczyć że kupimy ekstra młody talent bo nie wiemy czy presja nie wgniecie go w ziemie tak mocno że nigdy już się nie podniesie. Wydatek na nieznanych graczy praktycznie byłby samobójstwem dla klubu i zarządu.

0

Skoro sam przyznajesz ze nie za bardzo znasz sie na rynku piłkarskim nie wydawaj takich osądów - to w tym momencie najlepsze z możliwych wzmocnień - osobiście lepszymi grajkami być może byli by tylko Griezmann, Verratti, Hazard i być może Dybala. Grizmann odpadł bo jest lojalny (może za rok go kupimy). Historię Verattiego chyba wszyscy znamy. Hazard i Dybala jedynie (być może) lepsi od naszej dwójki. Jeśli kupimy Dembele i Coutinho to będzie faktycznie bardzo mocne wzmocnienie.

0

To kto wedlug ciebie ?

13

Dokladnie. Jak np mozna nie zauwazyc bramki metr za linia, albo jak obronca rzuca sie jak bramkarz w polu karnym i paruje lapami na rzut rozny i tez nic ... ba nawet chyba rogu nie bylo. Czekam tylko jeszcze na stekanie Ramosa. Sedziowie dali wam mistrza w poprzednim sezonie - teraz to winniscie ich za to na rekach nosic..

0

Kibicuje białym? Dziwne pytanie.

2

A jaka byla za przekrecenie calego poprzedniego sezonu ? Odpowiedz sobie sam ;) Was na razie na jeden mecz trafili. Nam zabrali mistrza w poprzednim sezonie.

0

Dalem ci polecenie bo sie z toba zgadzam ale obiektywnie trzebz mu przyznac duzo racji w tym wywiadzie.

1

Znaczy sie już blisko jak rodchildowie zamontują swój bank w korei. XD

0

Beda jaja jak zacznie rzadzic w pomocy ;)

3

ha ha ... Jeszcze nie tak dawno. "Praca sędziego jest trudna, nie skarżymy się nie jesteśmy od tego. Naszym zadaniem jest gra w piłkę. Sędziowie mylą się w obie strony" Cholerni hipokryci.

0

Ha ... Deco dziś by Real pozamiatał. ;)

0

Dziś to Shakira nawaliła ... tyle.

0

w pierwszej połowie zamiatali ..fakt raz na 20 minut

3

Nie pitol pierwsza połowa dominowaliśmy - samobój niestety ustwił mecz

0

sorry ;)

0

Nie gadaj głupot, z francuzem nie jest aż tak źle. A Paulinho może jeszcze wszystkich zaskoczyć/

0

!00% racji Rakieta się chyba odbudowała tym słabszym sezonem ;) Tym razem na odpowiednim paliwie ... rakietowym ;)

0

Powinien pociągnąc i strzelać jak wychodził w tej szybkiej akcji. Niepotrzebnie podawał on ma ogień w nogach mógł wrzucić 7 bieg ;)

0

Semedo powinien dostać szanse Vidal trochę pod grą jest.

1

Rakieta dziś wymiata. Vidal być może

1

Tak żem coś czuł że takowoj sie dzieje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?