3

Jeszcze tylko coutinho. Później wywalamy z hukiem psg z LM i za rok verrati z płaczem uderza do Araba że chce do nas :P

0

No napisane jest w newsie

0

Niech dopna Francuza dzisiaj. Od jutra będą atakować klopów.

1

10 krotnie pensji brzmi dobrze.

2

Oby halucynacji dostawali przeciwnicy ;)

2

Klauzula to powinien być opór - 1 miliard. W razie co zawsze można opuścić. Jak w Realu. Sprawa Neymara chyba wystarczająco nas nauczyła że to ważna kwestia

0

Spoko. Ciekawe tylko za co te zmienne. Jeśli za złotą piłę to może być ;)

1

kwestia godzin XD

3

PSG to będzie miał dopiero kompleks jak wywalimy ich z LM z Neymarem za 222 baniek od nas w składzie. Czego nam wszystkim życzę.

0

Może jego przyjście spowoduje że Rakitić zacznie grać bardziej ofensywnie.

0

Tak ale pytanie było jak się gra z Messim. Mógł to po prostu opisać.

0

Chyba nie było jeszcze przychodzącego piłkarza który by nie wspomniał że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. Kurde mają to zapisane w kontrakcie czy jak? Wszyscy niby wiemy że jest ale to trochę sztucznie wygląda.

1

Dla poprawy humoru tego czarnego okienka:

https://www.facebook.com/EurosportPL/videos/863770060420638/

Jak widzę tego gościa to zawsze mi się poprawia nastrój ;)

0

Apteka - menda

0

Tak. myślę tak specjalnie dla Ciebie XD

4

Jakby Messi ogłosił publicznie że nie podpisze kontraktu z Barceloną jak nie zmieni się zarząd to byłby dopiero cyrk :)

1

Abyś się mylił z tym Dembele ja na niego liczę jednak. Pozdrawiam ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Info... Hakerzy ;)

0

No i dogadali się z liv i bvb aby ci zaporowe ceny walili. W razie co będzie że byli za drodzy. A biedny Dembele nie ogarnia ;)

1

ha ha ha ... grubo XD

2

Jednymi w z wielu którzy się nabrali byli zapewne redaktorzy "Sportu" XP

0

Zdanie dość klarowne "Mi też się nie podoba zachowanie FRANCUZA ale to nie nasz klub nim kala (tenże francuz)" może zbyt mało znaków interpunkcyjnych - sorki za to ;). Nie napisałem że popieram jego zachowanie w stosunku do BVB (wręcz przeciwnie - to już było raczej klarowne) więc gdzie tu jest twoje miejsce na przypinkę że według mnie może innych robić w balona ? hmm ? Może inaczej to ujmę - teraz nie wgłębiam się za bardzo w relacje między nim a BVB chociaż z tego co podaje prasa to zachowuje się nie far w stosunku do nich. Będę natomiast bardziej się nim interesował jak już będzie naszym graczem co jest chyba oczywiste. Może być tak że stawia wszystko na jedną kartę z miłości do Barcy czyż nie ? :D ... czas pokażę.

0

Mi też sienie podoba zachowanie Francuza ale to nie nasz klub nim kala w tym momencie. Będę go oceniał (tak jak oceniam teraz bardzo negatywnie Neymara) po jego zachowaniu w stosunku do Barcelony.

0

Odpowiedziałeś mi nie moim cytatem ogarnij trochę logikę.
Różnica między Neymarem a naszym kijowym zarządem jest taka że Neymar odszedł za kasą bojąc się rywalizować z Messim i chcąc być najlepszym na świecie najłatwiejszą do tego drogą. a zarząd próbuje działać na korzyść klubu - baaaaaaaaaardzo słabo ale jednak to robi.

13

Nie mogę już na niego patrzeć - zdjęcia z zespołem - Messim czy Suarezem jakoś nie zmieniają u mnie tego odczucia. Wręcz przeciwnie - zmieniają moje odczucia (na mniej pozytywne) do jego starych przyjaciół. Barcelona i jej oszukiwanie przez szczeniaka - jak bardzo by się nie kochał z Messim - jest o wiele bardziej obrzydliwe niż sympatie do jakiegokolwiek grajka. ... A zarząd do wymiany.

1

Przestańcie proszę o wszystko obwiniać zarząd - Jest nieudolny to fakt ale Naymar pograł nami jak z prostytutką - z nami kibicami szczególnie. Podpisując kontrakt wszystkich nas ucieszył - nikt nie podejrzewał go że za chwile się na nas wypnie (tu jest mowa o kilku miesiącach) a być może chodziło mu tylko o hajs za podpis. Może już nawet wtedy wiedział że przechodzi do PSG.

0

Miał prawo czy nie miał prawa - lecz jeśli ciebie nie boli takie potraktowanie naszego klubu przez tego szczeniaka to żal chłopie. Są pewne moralne standardy. Ludzie tu go kochali do jasnej .... . kilkanaście czy kilkadziesiąt baniek za podpis działający 2 miesiące ? Nie widzisz że to świństwo czy jak ?

0

Nikogo nie porównuje - to było cyniczne wyliczenie grajków którzy się przewijali. Cyniczne nie pod kątem ich umiejętności tylko pod kątem kiedy zaczniemy z nimi działać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?