sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Się nie znam ale miło poczytać. ;)
0
Ramos, Carvajal oni najbardziej mnie irytują.
2
Dokładnie. Robienie niepotrzebnej spiny. To pytający cisnął w tym kierunku. Może redakcja chce parę banów nałożyć.
0
Aha. No dobra skoro tak piszesz :)
0
Golą nie golą ale jak taka infekcja może przeszkadzać w grze ? Trądu od niej dostał i skóra odchodziła ? XD
1
Tak a włosami na nogach to pewnie tą piłę podkręca ;P
0
Dobra karta ;)
1
Dokładnie - musimy zacząć sami o siebie dbać a nie jakieś UE które chce z nas zrobić swojego posłusznego pieska., Stany mamią nas jakimiś obietnicami bo chcą mieć bliżej przyczułek z Rosją na wypadek wojny a Rosja ... no cóż przygląda się z politowaniem bo wie że nic nie znaczymy. Piardną i nas nie ma a Amerykańce przeniosą wojaczkę troszkę w lewo na mapie.
Podobno to jest Polskie i dobre:
0
Daj spokój jeśli coś się będzie działo to amerykańce tak samo się na nas wypną jak ruskie. Te dwie nacje stawiam na równi jeśli chodzi o sk ..... o względem świata. To że na nich ktoś liczy jest tylko wytworzone mediami które prowadzą taką narracje. Nie ma co się łudzić ten kraj potrafił zafundować swoim obywatelom WTC dla celów "ogólnego rozwoju" to wyobraź sobie co może zafundować nam. Z ruskimi to przynajmniej napić się można - chociaż jak dojdzie co do czego to tak samo nas wyrżną - nie mam co do tego złudzeń ;). Ale czołgi mają świetne ;)
1
Czemu na szczęście ? ;)
PS. fajny czołg - Ruskie zawsze mieli fajowe czołgi - Niemcy też. (mówię tu o 2 WŚ)
0
On chyba dostał 5 meczów więc nie wiem czy tylko jeden jeszcze.
2
Jaaaaasne. Jakby dostał prowizji 10% to sam by go zamknął na kłódke w hotelu i nie puszczał na treningi. Reputacja agentów ... śmiechu warte.
0
fakt ale na razie niech się skupi przynajmniej na współpracy z Dembele - bo wczoraj troszkę to szwankowało (raczej z winy Dembele)
0
Wiele mu nie brakuje ;)
0
Widzieli ?
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/messi-gra-hymn-ligi-mistrzow-maestro,772017.html
4
Troch dziwne że za winowajce dają Dauglasa Coste - on akurat ładnie tam walczył z Semedo na flance - podobał mi się i trochę żal że go jednak nie ściągneliśmy.
0
Widzę jak gra u nas i gdzie jest najbardziej efektowny. Co mi z tego że kiedyś dawał rade w innych klubach na innych pozycjach.
1
Tak chodzi mi o to że transfer trafiony w 10siątke. Pomyśl - mógł być np Bellerin o wiele droższy który moim zdaniem biłby się o ławę z Vidalem.
1
Fakt ja też widziałem te straty i mocno irytowały ale .... ktoś musiał zaryzykować indywidualne akcje bo mecz z naszej strony był statyczny. Juve bronił się tak jak umie czyli wyśmienicie. Nie mamy juz Neymara który zazwyczaj brał to ryzyko na swoje barki i irytował stratami. Ktoś musi ryzykować by przełamać takie spotkania. Kto miał to zrobić jak nie Messi? gdybyśmy nie strzelili pierwszego gola mecz by się nie otworzył.
4
Semedo wyrasta nam na Umtitiego 2. Strasznie mi się jego gra podoba. Koleś przede wszystkim zachowuje się bardzo pewnie na boisku i wykorzystuje swoje umiejętności których mu nie brakuje.
0
Racja - Suarez na skrzydle to padaka. On się nadaje tylko na środek ataku i tam jest najbardziej wartościowy.
0
A Isco to czasami nie przedłużył w tym okienku ?
0
Już raz to zrobił pewnie ma jakieś powody kurde słabo jak będzie go tam upychał.
0
Digne najlepszy - jest wszędzie ;)
0
Nie no ja też trzymam za niego kciuki ;)
2
Pozycja Alby i Semedo to cholernie istotne pola w układanie Barcelony. Widać że jak ci panowie dobrze pracują to drużyna gra o niebo lepiej nawet jak pomoc troszkę szwankuje.
0
Z tym Paulinho to ma racje on faktycznie do Atletico by lepiej pasowal.
0
Daj spokój. Gorzej jak faceci stekają. U Lasek to jeszcze idzie sobie coś wyobrazić ;)
1
Tak wcześnie walić wódę? Chcą nas pozabiac?
20
Rezerwowym bedzie. Zawsze byl troszkę za słaby jak na nasze potrzeby. Semedo jest super grajek.