sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Odszedł z klubu pół roku po podpisaniu kontraktu na następne 5 lat przytulając na rzecz tego kontraktu powyższe premie. Nie zachował się fer bo grał na dwa fronty i Barcelona nie wiedziała na czym stoi .... kolego ;). Nie mówiąc już o fakcie że dosłownie parę miesięcy wcześniej uspokajał wszystkich że kocha Barcelone jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Mógł pójść do odpowiednich osób i powiedzieć co zamierza. Nie było by cyrku. Być może wcześniej byśmy kupili kogoś w normalnych cenach. Odszedł by z twarzą.
0
Można nie lubić zarządu ale kasa jest klubowa - ja się z tego nie cieszę tym bardziej że zachował sie tak jak się zachował.
2
Skoro jesteśmy przy "psiejskich" powiedzonkach, powiem tak ... nie dla psa kiełbasa XD.
15
Ty na pewno to wiesz czy robi to szczerze czy pod publiczkę :). W ostatnim wywiadzie łzy sobie zapewne chwile przed nim jakąś strzykawką zaaplikował co by lepiej wypaść. ... na pewno tak było :)
4
Słowa wsparcia płyną z ust wielkich sportowców. W Madrycie ich nie brakuje, jednak ja nie słyszałem jakiegoś wywiadu dla przykładu z Ramosem (bądź co bądź autorytetem dla co poniektórych fanów zza barykady) który by krytykował poczynania policji i rządu. Czy naprawdę trudno się opowiedzieć po właściwej stronie ? Przemoc to przemoc -powinna być piętnowana tym bardziej przemoc użyta na zwykłych cywilach. Widziałem film na którym katalońscy policjanci płakali i odmawiali udziału w tym cyrku - wiadomo co im za to grozi. To dla nich też musiało być ciężkie przeżycie dostać rozkaz pałowania swoich sąsiadów i bliskich. UE oczywiście ślepa w tym aspekcie - ważne jest "łamanie demokracji" w Polsce XP
1
Katalonia raczej nie ogłosi niepodległości od tak. Przecież nawet do referendum ich nie dopuścili. Może za to dojść do eskalacji przemocy - to będzie o wiele gorsze jak zaczną się tłuc na ulicach z psami.
0
Następne wyzwanie ;)
0
PrinceDamon na pewno jest ;)
4
Którego ? :)
0
Swoją drogą ciekawe czy jakby nastąpiła taka sytuacja to czy tacy piłkarze jak Gerard mogliby w niej grać. Wiadome jest że jeśli ktoś rozegrał jakieś mecze w dorosłej reprezentacji innego kraju to już nie może przejść do innej :).
23
Spróbuj po jajach się podrapać :P
0
Biją w oczy te klapy :). Mógł korki założyć bo fota extra.
5
Mi się dzisiaj podobał Iniesta. Grał dobre zawody.
2
Myślę że dobrze że go trener zdjął. Pozycja pozycją ale koleś za 80 baniek jeśli jest wystawiany z przodu to raczej powinien się odnaleźć. Suarez chyba trochę jedzie na fejmie z poprzedniego sezonu i tym że na wakacje z Leo jeździ ;). Szkoda że nie mamy kota na jego pozycje bo zluzował cugle i nie czuje się zagrożony.
1
Karma wraca ;) W poprzednim sezonie sporo jej oddaliśmy :[
0
Ja w sumie też nie lubię Bayernu ale PSG tak mnie w ostatnim sezonie podirytowało swoimi zagrywkami że wolę już (na dzień dzisiejszy) Niemców. I chodzi mi o całokształt: Neymar, Verratti te syfy co teraz wypływają. Jeśli Verratti faktycznie nas wykorzystał dla podniesienia pensji to jakaś masakra normalnie. Tyle tu było pozytywnej gadki o nim.
3
ha ha ale na karne dla PSG to i ja liczę :). Będę to obserwował z duuuużym zaciekawieniem :P
0
Dzisiejszy mecz PSG - Bayern interesuje mnie równie mocno co nasz. Ciekawy jestem jak pójdzie Paryżanom. Po rewelacjach Ancelottiego i niechęcią do naszej byłej gwiazdy nie pałam ostatnio do nich jakąś wielką sympatią i liczę że Niemcy sprowadzą ich do parteru :P.
4
Pique powinien dostać pstryczka w nos aż złapie formę. Ostatnio trochę się boje jak jest on w składzie - gra niepewnie. Wolałbym już doświadczonego Mascherano. Reszta jest ok.
0
Już raz to zrobili a nasz Robert wtedy zapewne został zapisany w notatniku Pereza wielkimi czerwonymi literkami ;)
1
Jeśli to prawda to nieźle nas tu wszystkich .... nie będę kończył ;)
0
Napisałem ... "w innym klubie" :)
2
A ja go lubię. Najbardziej z ostatnich trenerów białasków. Szanuje gościa :)
18
Niesamowity zawodnik. W Barcelonie do tej pory widziany jako jednak zmiennik i to na PO ... w sumie to zapchaj dziura - gdzie brakuje tam go wciskają (pomimo że wszyscy już widzą na co gostać). W innym klubie - nawet w takim z wysokimi notowaniami - podejrzewam że trener zaczynałby skład od niego.
0
Nie przesadzam osobiście z takimi komentarzami w stronę Realu ale też rozumiem że rywalizacja wywołuje negatywnie odbierane emocje. Trochę dystansu i jest ok.
0
Z ryjem rafiłeś w sedno. To są właśnie te detale ;) Znalazło się Kółko złośliwych naśladowców Hajty :)
0
Wpisywałem na początku - wyskoczył Tomek Hajto. Serio ??? Nawet mi do głowy nie przyszło aby to wiązać. Uważasz że wszyscy muszą się tym panem interesować. Jakoś mnie jego osoba nie interesuje szczególnie no ale jeśli tak uważasz .... Nie znasz kolego moich motywacji ale widzę że słowa na ciebie działają ;)
0
ja się tam po prostu ciesze a wrzutki w stronę Realu mnie jakoś nei rażą. Jesteśmy tylko kibicami którzy za sobą nie przepadają. Wejdź na białą i przeczytaj co sądzą o nas to może Ci przejdzie altruizm ;)
0
Myślę że sporo błędnie odbierasz. cały czas oscylujesz wokół czegoś co powinienem zrozumieć i silisz się na przedstawianie się jako osoby inteligentnej i ogarniętej w świecie ... no sam nie wiem czego w sumie :). Wytłumacz co masz na myśli i skończmy dyskusję ;). Dokładnie chodzi mi o "antycypiren" i "23%" o których śmiem nie wiedzieć "wisienko" :)
1
Pięknie się ten obrońca od niego odbił XD.