0

Masherano - "Ponownie najlepszy". Redakcjo wszyscy myślę doceniają Szefuncia ale kiedy on ostatnio miał MOTM ? - ja nie kojarzę.

1

Się czyta - się wie :)

1

Po transferze pomyślał że jest już gwiazdą na poziomie naszego zespołu - mylił się. Wszyscy się myliliśmy.

2

Ma kontrakt cóż zrobić. Następnym razem trzeba myśleć zanim się komuś złoży ofertę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A gdzie Iniesta?

5

U Ruskich byłoby im ciężko. Putin się nie pie..... li w tańcu. A to by była dla niego potwarz przed całym światem. Myślę że "ruski" odwet by zamknął temat tej organizacji. By sobie zrobili obozy zagłady dla ciapatych jak kiedyś Hitler dla Żydów

20

Dobra anegdota z Van Gallem. Swoją drogą - nikt nie zasługuje na mistrzostwo świata tylko za nazwisko. Jak się je zdobędzie to znaczy że się zasłużyło ;)

0

Podobno tak.

0

No to później do nas :)

0

Jeszcze jeden dwa mecze i kontuzja na pół roku więc korzystajmy puki co.

0

Fakt Mashe wczoraj trzymał tych szczeniaków w ryzach. Podejrzewam że z samego powodu jego obecności na tyłach oni grali lepiej - profesor ale przeciwnik słabiutki.

0

Dobrze posadzili - ZZ powinien być jeszcze na takim niziutkim taborecie zaraz przy tronie u nóg Krystyny XD. Wtedy dopiero ego byłoby zaspokojone.

5

Zniszczył przeciwników to Real a nie Krystyna. Należała mu się ta nagroda bardziej "z klucza" a nie za indywidualne zasługi - to spory niesmak jak na pozytywny odbiór najlepszego piłkarza świata przez przeciętnego kibica ... Barcy ;P

0

Ten Athletic w latach międzywojennych to chyba nieźle jechał

0

Może ten problem z finansowym fair play by go zmusił ;) Fajnie by było.

0

Pomarzyć można :). Ja bardzo bym chciał akurat Mbappe u nas bardziej niż Cou chyba. Może kiedyś przyjdzie ;)

0

wiem wiem ale powołują się na media angielskie ;)

1

ciekawe informacje no no:



http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-10-24/angielskie-media-draxler-do-liverpoolu-coutinho-i-mbappe-do-barcelony/


Jakby u nas grali Mbappe i Dembele to o przyszłość jestem spokojny.

0

Pique przewidują no no ... ryzykanci ;)

0

Może i najlepiej ale kolejność zła ;)

2

U nas po prostu nie mógł sobie na to pozwolić bo zwyczajnie byli lepsi w składzie. Nawet Suarez statystykami go gniótł nie mówiąc oczywiście o Messim.

0

"Dobry dla nas tydzień" - TS. moglibyście droga redakcjo nie przeklejać tłumaczeń z google translatora ;)

0

Ale wiesz że ten sam tekst jest co roku. Dosłownie zawsze jest to samo że to już nie to City co rok temu czy nie te PSG. :) .... zobaczymy tyle powiem, ale za faworytów to ich nie uważam. Wychodzą na nas zawsze ze splątanymi nogami. Jedynie PSG jeden mecz zagrało kapitalny no ale co my zrobiliśmy później to przeszło do historii :) i tyle w temacie. Faworyt jest jeden ;)

0

I City i psg na przestrzeni ostatnich kilku lat nigdy nas nie przeszli w lm a trochę na siebie trafiliśmy. Myślę że powinieneś zredefiniowac słówko faworyt ;]

1

TO nie jest koleś który mógłby się fizycznie "zapuścić" to koleś który żyje futbolem jego niemoc wynika z psychicznej blokady - Gomes ma to samo (niestety od roku). Oby Luisowi szybko ten węzeł na nogach odpuścił bo to jest kórna dzik jak jest w formie- najlepsza 9 na świecie.

0

Trzeba przyznać że umie gadać tak aby wszyscy go lubili :)

0

Nic dodać nić ująć.

2

Real będzie miał wytłumaczenie jak przegra ligę XD. A tak na poważnie to obawiałem się że sędzia będzie próbował naprawić ten błąd jakimiś niedomówionymi sytuacjami na korzyść Malagi - na szczęście się obyło bez tego ;)

3

Rakieta nie gra tak źle. Pracuje w środku cały mecz - odwala niewdzięczną robotęi jest potrzebny. Nie popełnia też tylu (istotnych) błędów jak Piqej i Suarez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?