sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Proponuje Ci wybrać się pod ten stadion i zacząć wyłapywać już teraz. Na co czekasz ? Jeszcze z jakimś transparentem że ściągniesz w ich miejsce muzułmanów do Polski bo kibice to ameby. Najlepiej zacznij od teraz XD. Życzę wytrwałości w zamierzeniach ;)
5
W punkt. Ale wiesz teraz moda na uchodźców jest. Trza być pro europejskim to takie nowoczesne jest przecież.
10
Droga redakcjo nie róbcie z siebie Mundo Deportivo - szanujcie się ;)
0
Iniesta będzie miał swoje minuty o ile oczywiście nie okaże się że Coutinio nie daje rady - bo to wbrew pozorom nie jest takie oczywiste że on wejdzie i będzie to poziom jakiego oczekujemy. Jedyne czego Inieście teraz brakuje to kondycji i dobrych partnerów chociaż z Messim robi jeszcze dość często magiczne akcje.
1
Nie zgadzam się z tym - wcześniej miał Xaviego, Ronniego jeszcze do robienia ładnych kombinacyjnych akcji - teraz w środku jest sam (jeśli chodzi o efektowne granie bo nie efektywne jest - to potwierdzają wyniki tak dla przypomnienia). Nie znaczy to jednak że stracił swoje umiejętności. Cytat "Otóż to, to wciąż nasz najlepszy pomocnik. Albo raczej pół pomocnika." Proponuje od razu ćwierć albo 1/8 - jak już szydzić z naszych legend to po całości - po co się rozdrabniać. Nie jestem ślepcem i doskonale widzę jak gra Iniesta. Ty natomist masz problem bo oceniasz go przez pryzmat jego kolegów z pomocy. Robi kółeczka i to cie irytuje ? Otóż robi to bo nikt nie ucieka kryjącym przeciwnikom a on i tak utrzymuje się przy piłce i czeka na najlepsze okazje do rozegrania. Kiedyś gra była szybsza bo miał genialnych partnerów. Założę się że ktokolwiek by nie przyszedł (np Coutinhio) to Iniesta będzie cały czas wybierany do "once de gala".
2
Fakt konkurenci są słabi ale Iniesta to Iniesta jak jest na boisku to zazwyczaj przewyższa ich o kilka klas. Gadanie o kręceniu kołeczek przez niego to niezła ignorancja.
3
Ha ha dobre bo Iniesta nie gra do przodu i nie stwarza okazji według ciebie tak? Kolego to wciąż nasz najlepszy pomocnik. Jedyny jego problem to kondycja.
0
Ten z łapkami na czole ? XD
0
OMG. Pep to prawdziwa zmora dla Mou. Najpierw w Hiszpanii teraz w Anglii :). Może w Chinach by miał spokój ;)
1
Zobaczymy. Przyjdzie Coutinhio i wtedy zweryfikujemy twoją tezę. Osobiście uważam że Ivana nieprędko ktokolwiek zastąpi mimo rozżalenia co poniektórych kibiców a wiesz czemu ? Bo to gracz który idealnie realizuje założenia trenera (stąd cały czas gra w podstawowym składzie). I tak jak napisał przedmówca - nie musimy się znać na jego pracy. Wyniki być może są właśnie dzięki takim graczom którzy wykonują niewdzięczną pracę niedocenianą przez prostego kibica.
0
No twoim ostatnim zdjęciu Cole już wie .... XD Lampard zresztą pewnie też ;)
0
Myślałem że wtedy (zatarg Semedo z Neymarem) jeszcze nie było wiadomo że Brazylijczyk chce odejść a ty nagle Semedo zdawał już sobie z tego sprawę ;). "nie umie wybrać między Leo Messim a Cristiano Ronaldo" ha ha a to nowość jeśli chodzi o wypowiedzi naszych nowych graczy ;)
0
he he he. Dobreeeeee :)
4
Zakończenie dwumeczu PSG Real zawsze będzie mnie satysfakcjonować. Jeśli wygra PSG to wiadomo he he. A jeśli Real to też nie najgorzej wielki projekt szejka po raz kolejny padnie. Ciekawe czym teraz będzie gwiazdy mamił skoro kasa nie daje sukcesów ;P
3
A ja bym wolał aby Psg albo City rozliczylo Real ;)
0
Przy tak grającym Vermalenie to chcialbym zobaczyć duet Samu-Verma po powrocie Francuza oczywiście o ile Belg dotrwa ;)
1
Ha ha słuszna uwaga ;)
1
A nie widać po awatarze ? XD
1
Nie ma co się litować nad gościem. Prawdopodobnie to on w życiu będzie "królem" jak dorośnie. Ciężkie dzieciństwo to najlepsza lekcja by radzić sobie ze wszystkim w późniejszym czasie. Jak dla mnie to w pewnym sensie ma nawet farta chłopak że tak go życie doświadcza teraz. Większość oszołomów spod klosza bogatych rodziców kończy szkołę wychodzi spod opieki i pierwsza z brzegu lepsza (i przeważnie przyjemna i lekka) praca powoduje wpadanie w nałogi i myśli samobójcze. Nie mówiąc już o życiowych potknięciach i tragediach które dotyczą wszystkich. Jednym słowem praca kształtuje charakter im wcześniej tego doświadczymy tym lepiej dla nas samych.
1
Nóż się w kieszeni otwiera ... ;)
0
Wydaje mi się że to troszkę trudniejsze niż podstawy które mamy w szkole. Jest trochę więcej zasad i bierze się pod uwagę prawdopodobieństwo każdego możliwego przeciwnika też.
Tu masz przykład dość oględnie opisany jak jest to liczone:
http://www.fcbarca.com/80492-chelsea-fc-barcelona-najbardziej-prawdopodobnym-starciem-w-1-8-finalu-ligi-mistrzow.html
No ale jak jesteś taki kozak to może wyliczysz. Odpowiedź hardą (nic nie wnoszącą) potrafić wysmarować więc może i to Ci nie obce ?
1
Było by miło jakby Real trafił na PSG lub Man City. A ktoś wie jakie są procentowe szanse ich losowania. U nas zdaje się mamy na Chelsea aż 43 %.
0
Trochę dawno to było.
1
Eee he he jasne. ;). Widać jesteś jego fanem. Trochę czasu zamykał więc buźkę twoja ;)
2
O ile to prawda. Zdaje się napisała o tym niezbyt rzetelna gazeta.
4
Zawsze wiedziałem że rudy sercem z nami ;P
0
Fajny film ... ale czy naprawdę nie mogli wybierać innych bramek niż te z karnych ?
1
Ten transfer był pełen plot właśnie dzięki zagrywce Pana "dojrzałego" który nie uciął spekulacji i prawdopodobnie o to mu chodziło.
0
W przerwie zimowej chyba obrońca jakiś będzie koniecznością.
2
Jak Messi powiesi korki na ścianie do w Madrycie zarządzą odpust na miesiąc.