0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Wiele osób ma tu z tym problem ;)

0

Ja bym sprzedał z tej czwórki. Denisa i Rafinie ale chodzą ploty że Gomes i tak chcę odejsc

0

Ja nie wiem czy Shakira nie powinna się od niego uczyć ;)

6

Raczej JC14.

0

pijesz do mojego avatara czy jak ?

1

Wszystko cacy oprócz D.Suareza

2

Trzeba przyznać że zespół na każdej pozycji zaczyna byc mega silny. Nasza obrona jest kozacka: Verma, Umtiti (jak wróci), Jordi Alba w mega gazie, Ter Stegen to samo, Sergi Roberto imponuje już doświadczeniem. Jedynie lekko do poprawy Pique i Semedo. Pomoc już też wygląda lepiej niż dobrze. Przyszedł Coutinhio, Paulinhio jest rewelacją tego sezonu. Busi wiadomo klasa, hejtowany Rakitic też pracuje ostatnio za trzech. Iniesta jak gra to pokazuje swoją magię jak za starych czasów. O ataku, nie ma nawet co wspominać bo od dawna jest najlepszy na świecie Messi + Suarez zawsze będą groźni do tego dochodzi młodzież: kot Dembele i skuteczny Arnaiz. Obiecujący jest ten sezon ;)

1

Dlatego Shakira powinna poczuć konkurencje. Jak wróci Umtiti i Pique nie bedzie w optymalnej formie powinien grać Umtiti + Verma zakładając oczywiście optymalną formę wymienionych przeze mnie Belga i Francuza.

17

Ogólnie to moim zdaniem zdrowy Verma > Pique.

0

Sukcesem ZZ była jego legenda jako piłkarza więc w pewnym sensie się przyłożył ;)

1

Być może masz rację - więc moja subiektywna ocena właśnie taka jest ;) Ja widze sukces Realu w piłkarzach - to samo mówię odnośnie okresu gdy u nas trenował Luis Enrique (chociaż gadanę miał genialną ;))

0

Jak ci się dyskusja nie podoba to ją opuść.

3

Ależ ludzie go (ZZ) oceniali jako słabego trenera nawet jak wygrywał te trofea. Nawet kibice Realu co o czymś świadczy. To samo można powiedzieć niestety w sumie o LE. Guardiola pomimo że trafił na wsapniałą kadre trenerem jest genialnym. Spokojnie można ocenić wkład trenera i wkład zespołu. Ja kolego oglądam piłkę jeszcze dłużej niż ty ;). ZZ miał wspaniały zespół gwiazd które poczuły się prowadzone przez gwiazdę i się dostosowały. Kogo on nie wstawiał w tamtym okresie na zmiany zawsze to działało bo zawodnicy żyły sobie wypruwali dla niego - ale taktyka ich nie powalała ;) Sprzedaż Moraty i Jamesa to była porażka - to prawdopodobnie jego decyzje. Na siłę stawianie na rodaka Benzeme ... szkoda słów. Zrobił sporo głupot myśląc (dzięki wynikom wybieganym przez zawodników) że dobrze prowadzi zespół - teraz zbiera tego żniwa.

6

Tak oczywiście ale jeśli choć trochę znasz się na piłce to jesteś w stanie ocenić wkład trenera który w tym wypadku był ale .... nie trenerski a personalny. To zespół mu to wygrał a nie on ich pokierował swoim trenerskim kunsztem. Jego osoba i legenda zapewne zadziałała ale trenerem jest raczej marnym. To zawodnicy Realu bardziej tego dokonali. Widać to właśnie teraz efekt ZZ minął i oni są zagubieni jak we mgle.

0

Obawiam się że z tym PSG to jednak polegną ;) Szejk by się chyba pochlastał i kupił inną drużynę XD.

1

Może puchar uefa cię rozbudzi XD he he he. Chyba że Eibar was dopadnie :)

1

Dobra spoko już ;) wiem że macie więcej trofeów. Ale i tak nie uważam was za najlepszy klub w historii. Przez długi czas byliście wspierani przez monarhie i byliście wizytówka hiszpanii. Barcelona nie miała takich pleców a i tak depcze wam po piętach a ostatnie 10 lat poza obroną lm należy do nas. ;) Pozdrawiam

7

spokojnie .... jest nam do śmiechu bo przeszedł do nas jeden z najlepszych pomocników na ten moment na rynku ;)

1

czymże jest tryplet? ha ha oczywiście jeśli się go nie posiada to zaniża się znaczenie. Ale ja Ci wyjaśnię czym jest. Jest najbardziej miarodajną informacją o jakości drużyny w sezonie. Wygranie La ligi oznacza stabilną wysoką formę przez cały rok do tego LM i puchar króla - utrzymać się na 3 frontach do końca potrafią tylko najlepsi - wam się to jeszcze nie udało niestety ;). Aby to osiągnąć trzeba mieć naprawdę mega-super zespół którego nigdy nie mieliście pomimo naszpikowania gwiazdami ponieważ takim osiągnięciem pochwalić się nie możecie ;P. Nie chce ujmować nic waszym osiągnięciom w LM ale ... to jest puchar - podwójne mecze plus lekki rywal z losowania i styka. ;). A wszyscy wiemy że jedną z ostatnich dróg do tego trofeum mieliście wyjątkowo lajtową :). Więc proszę nie szachuj mnie tutaj kolego bo nie masz czym XD

0

raz wam się zdarzyło - nam natomiast troszkę więcej tryplet niż raz wpadł. Jak na najlepszy zespół to troche znami dostajecie bęcki:

http://www.futbol24.com/teamCompare/Spain/Real-Madrid/vs/Spain/FC-Barcelona/

(head-to-head)

0

pracuje w Warszawie jeżdżę komunikacją miejską więc ludzi na co dzień widzę tłumy ;)

4

Według mnie: Kutinio

0

ha ha. Kto tu się ośmiesza - zapewne obce Ci są pojęcią metafory prawda ? Oświecę Cię - jesteś jak "owca idąca za tłumem" i nie myśląca. "Rzucasz kamieniami w innych" tylko dlatego bo inni to robią (to też jest przenośnia jakbyś miał problem z dosłownością tego zdania). Zrozumiałeś już czy dalej będziesz wszystko odbierał dosłownie tylko po to aby mieć jakieś dziwne argumenty na swoją rację ? XD.

ps.

https://sjp.pl/snob

Pasuje do ciebie idealnie XD
To jest dość zabawne że zarzucasz mi nieznajomość słów i w każdym następnym komentarzu udowadniam Ci że się mylisz XD

2

Jeszcze Eibar naciska .... XD

41

Ciekawe czy Real urwie punkty w sobotę Villarealowi XD.

0

Mnie nikt nie ocenia. Ile ty masz lat skoro takie bzdety piszesz. Ja za to oceniam Ciebie po tym wpisie: "Nie załapie, on nawet nie wie o co chodzi...". Ładnie się przedstawiłeś :) Laurka idealna dla zadufanego w sobie snoba myślącego że jest lepszy od innych bo zauważył błąd. Jak owca - rzuca kamieniami bo wszyscy to robią i krzyczy najgłośniej. Gdzieś Ci się myślenie zapodziało.

Skoro nie znasz znaczenia tego słowa a mi to sugerujesz załączam link ze znaczeniem ;)

https://sjp.pwn.pl/slowniki/pastwi%C4%87%20si%C4%99.html

0

ha ha mnie też będziesz oceniał ?? Skończ już kolego wystarczająco żenujący z ciebie typ. Stanąć w rzędzie do kopania jesteś pierwszy co ?

0

jakiś tryplet ? XD

15

Juan Carlos Unzué robi nam dobrą robotę aby w czwartek trochę przyhamował ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?