sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
TO fakt najsmutniejsze było jak komentator gadał że być może to jego ostatni mecz jak schodził. CHolera VIdal grał dziś jak natchniony. Powiem więcej. Denis nigdy tak nie grał, GOmes też (ale ten ma przynajmniej inne zalety ;) ). Vidal jest gościem który jakby go wystawiać w 1 jedenastce by mentalnie do tego dorósł - on nie powinien odchodzić.
0
Mówisz o Inieście czy o Cou ? ;D
0
Było dużo złego o nim tu mówione
0
Ale jaki lincz kolego jak ty prawdę wygłaszasz. Duża część Ra-lambli zawsze go broniła bo widziała jak charuje.
0
Messi dzisiaj rządził. Było kiedyś gadane że go nie ma w ważnych meczach a niby Ronaldo to jest. Dzisiaj Messi rządził i dzielił to jego Barcelona była a mecz był ważny i na dużym ryzyku :)
5
TO co już "legalnie" można świętować też blamaż białych ? XD
0
Racja potrzebujemy zmienników w podstawie.
5
Lahoz jak zwykle chce być po prostu postacią pierwszo-planową on krzywdzi wszystkich swoimi decyzjami.
0
kurde Cou to może trochę odsunąć od once de gala naszego Inieste :|. No ale ok tak chyba ma być.
1
Dobrze gadasz.
0
Laha sobie wpisze CV że pokazał kartkę Messiemu :)
0
Trzecia bramka jest musowa dla ostudzenia emocji po obu stronach. Do Espanyolu już pomału dociera, trzeba im zamknąć jakiekolwiek przypuszczenie że mogą awansować.
0
Vidal jedyny słabszy punkt ale damy rade :)
0
Raczej kolega pisze pod kątem Valencii ;)
0
Oni ta kasę cha ściągać o rzucającego czy jak?
1
Ciekawe czy jakby faktycznie do tego doszło i Neymar gralby dla królewskich to czy powstrzymalby się od prowokowania swoich byłych kolegów podczas el classico. Wszakże Neymar z prowokacji slynie a teraz jest przecierz taka słodka przyjaźń pomiędzy naszymi graczami a nim ;)
0
Skoro te poprawne misie nie mają hamulców by pomimo swojej "poprawności" w stosunku do Realu Madryt wyzywać od debili gimbusów czy kibiców sukcesu tych co cieszą się z potknięcia białych - ja mogę sobie pozwolić na delikatną szyderę typu "poprawne misie", tak więc nie mierz wszystkich swoim górnolotnym pouczaniem: "JA AKURAT .... bla bla bla". No chyba że to Cię osobiście dotkneło ;)
0
Poprawne misie, może myślą że będą mieli lepiej w życiu jak będą wzorem pokoju i miłości ;)
1
Naprawdę fajne ale wiesz co nasz Waldek to chyba lepszy Gargamel by był - chodzi oczywiście o sam wygląd ;)
1
Na szczęście jeszcze jest ... ;)
8
ha ha ha dobre. No co gościnni są wszyscy szczęśliwi wyjeżdżają ;)
PS. Barca jakaś taka najmniej euforyczna no ale dla nas to nie aż takie wydarzenie zlać ich na Bernabeu - dzień jak co dzień ;) Najbardziej cieszą się ogórki ;P
14
Nie oglądać się na białych - jechać dziś z Espanyolem na maksa :)
0
fajnie by było jakby nawet do LE się nie dostali - to całkiem możliwy scenariusz chyba z ich formą ;)
2
Kurde on ma 22 lata - Messi w jego wieku pożerał takich typów, wydalał i rozglądał się za kimś mocniejszym do tej czynności.
0
Bo to wielka miłość jest do białych.
0
Trzeba ich zajechać w pierwszych 15 minutach i coś strzelić. Wtedy będzie już oddech i doklepiemy im tak że szybko zapomną że z nami wygrali ;). Tak bym zagrał tylko że Barca tak prawie nigdy nie gra :(.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
zaraził mnie tymi emocjami :(
5
Kurde prawie łzy u Mashe :(
0
Jak na razie Dembele wart Neymara. ;) Neymar gwiazdorzył i blokował zespół a Dembele - szklanka. Tyle że Dembele Jeszcze może się okazać strzałem w 10 a Naymar cały czas utwierdza (teraz w PSG) że jest na poziom (mentalnym) Krystyny.