1

Wspaniały mecz zagrał - to samo Verma jednak dwóch kozaków nie zmieni obrazu całej drużyny ... wystarczy jeden Denis na boisku XD i pozamiatane :P Mam nadzieje że treneiro odstawi blondaska na bok tak samo jak to zrobił z Delofeu.

2

śmieszne że co po niektórzy tutaj cały czas coś gadają że talent XD i potrzebuje czasu. Ostatnio usłyszałem że przypomina Coutinhio stylem XD. Wcześniej były porównania że będzie nowym Iniestą. Kurna no ja nie wiem kto to tak ocenia. Chyba kobitki za ładną buzię i blond włoski. Jak dla mnie on jest za słaby fizycznie. Tacy zawodnicy powinni mieć genialna technikę i być przebojowi aby nadrabiać braki fizyczności dryblingiem, szybkością i niekonwencjonalnymi zagraniami (właśnie to ma Iniesta i Coutinhio no może poza szybkością). Niestety Denis gra asekuracyjnie i naprawdę trzeba mieć okularki różowe by powyższe walory u niego widzieć.

0

Mnie irytuje przede wszystkim Denis. Wymieniona reszta daje radę jak gra z once de gala. Denis natomiast krzaczy wszystko jak leci.

0

Czy ja kolego napisałem że mi się takie zachowanie podoba ? Bardziej pisze że jesteście ślepi jeśli nie widzieliście nic poza tym.

0

Też uważam że wygramy dwumecz. Różnica między nami jest taka że ja widziałem poza bydłem też wspaniałych kibiców. Takiej atmosfery u nas za często nie ma niestety ;). No ale teraz marsz do nauki ;)

0

A czytać chociaż że zrozumieniem umiesz, czy tylko widzisz "bydło" prawdziwy kibicu że stylem ?

0

Ty płaczesz. Rozumiem że przez pryzmat goryczy porażki ale mecz trzymał w napięciu a kibice zrobili wspaniałą atmosfere (dla swojej drużyny) ;) No ale ty pewnie spodziewałeś się że będą wspierać nas ?

0

ahaaa ale on już był chyba na wypożyczeniu. Gra u nas już 2 sezon i ZAWSZE ma słaby mecz :)

0

Dziś Waldek niepotrzebnie chciał chyba zadowolić większość ławkowiczów. Troche za dużo ich dał ale w końcu wyprzedaż mamy więc i "promo" musi być ale czy było .... ? ;P

0

taaak tylko oni są źli. A bóg kocha tylko nas. To był dobry mecz. Przegraliśmy - trudno ale przestańcie już płakać jacy to oni straszni są ;)

0

aha .....

0

Nie płacz już. Będzie rewanż i wtedy przyjrzyj się naszym - będzie podobnie. Ja nie mówie o nienawiści tylko o wspieraniu widziałem tego dzisiaj bardzo dużo na trybunach.

0

u nas będzie to samo. mam nadzieje że poza tym będą tak wspaniale wspierac naszych. Mówę o ich zabawie i dopingu. TO są derby - nienawiść jest po obu stronach. Trzeba docenic te lepsze aspekty

0

wszyscy czuli. nasi zawodnicy myślę też. Już na 15 min przed końcem czułem ze to przegramy właśnie przez tych kibiców.

0

No tak ... słyszałeś co krzyczeli ? XD ? TO derby u nas jest to samo, pomijając to wspaniale siębawili i dopingowali swoich. Łzy szczęścia widziałem a nie "puty". Każdy widzi co chce. Mi się podobali.

1

Na CN to wyjdziemy innym składem i z innym nastawieniem i nie będą już mieli trybun ;). Może być ciężko ale po pierwszej bramce worek się rozpruje. Ważne aby pierwsza brama wpadłą szybko

3

Denisa to już rok temu trzeba było sprzedać. Najbardziej irytujący z całej ławki pretendentów.

0

Bydło ? Bo poleciała jakaś piłeczka ? Mi tam się bardzo podobali kibice Espanyolu dzisiaj. Widać że nas nie lubią (w końcu derby) ale widać też jak kochają swój zespół.

1

Denisy Suarezy .... . A tak na poważnie to ten mecz im wygrali kibice. Wspaniałą atmosfere zrobili.

1

Trochę martwi fakt że to się powtórzyło. Jeśli jest problem to niech nie gra nawet do końca sezonu ale niech gnojka naprawia bo koleś ma talent jak jasna cholera.

0

Ważne by grał !!!

0

No właśnie ..... ;) ciekawy to będzie moment :). Prawda jest taka że Umtiti może nie prezentować odpowiedniej motoryki po dłuższej przerwie i mieć problem w wbiciem się do podstawowej dwójki stoperów

7

Wysyp anty-Gomesów znowu na La-rambli. Kurde menele cieszcie się z wyniku a nie szukajcie wad u tak pięknej układanki naszego treneiro Waldka ;)

1

Jak bardzo wk.....wiał ostatnimi czasy formą tak jeszcze bardziej teraz miażdży kunsztem w powrocie do skuteczności. ;)

20

Spokojnie da rade to nadrobić z naszą obroną. Kurde Vermalen jest przekozakiem wróci Umtiti i mamy kurde mur Chiński.

4

Szyderczy "smile" Miny :P

5

Pewnie Real Madryt by był - musieliby się podłożyć XD

0

Gomes pewność zlapal już od kilku meczy. Nie mylisz się ;)

0

He he he. Dobre apropo .......

0

Torrenty.to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?