0

Luisito zawsze będzie miał charakterek. Trzeba go szanować za to co nam daje ale czasami przegina w złą stronę. Tej jego kopnięcia w w jajka przeciwnika nie były fajne.

8

Ale to koleś z naszego klubu - zauważyłeś ?

1

O kim ty mówisz ?

1

Kolego - Nocturno dobitnie ci wyjaśnił głupotę twojej opinii. To ty się troszkę podciagnij w przepisach. Strzał był z metra. Jakbyś był w stanie cofnąć rękę po takiej bombie to nazwałbym cię spidermanem

4

Gdyby było jak mówisz to co lepsi piłkarze by nabijali celowo takie piły dla karnych.

0

Jakoś nie podzielam twoich odczuć.

1

fakt ale dobre akcje dziś Andrzej robił - jest w formie.

5

Iniesta dziś fajnie grał

3

easy

0

Masherano tam chyba w jakimś polu ryżowym gra (zdjęcie) ;)

0

Nie jestem pewien ale na następny mecz chyba już wraca Belg.

0

sami zgodzili się ... stary ciekawe co na to ich dzieci żony ojcowie i matki. TO że zgodzili tym bardziej świadczy o tym jaka ewentualna strata dla społeczeństwa będzie jak oddadzą za to życie.

1

Przyjacielu to naprawdę trudny temat. Ogólnie życie ludzkie trzeba ratować tu nie ma dwóch zdań ale .... to ich marzenia za które zapłacą zapewne srogą cenę oby nie cenę życia ratowników. Bo szkoda tracić takich wspaniałych ludzi.

1

Setka tam raczej nie pomoże. Ciekawe czy można rozpalić ogień w takich warunkach.

2

Niesamowici ludzie. brak słów.

4

Cou tak z Miną bym poczekał, można go wpuścić przy dobrym wyniku na drugą połowę. Natomiast Brazylijczyk powinien jak najszybciej grać w podstawie i ogrywać się z podstawowym składem

0

Noo ciągniemy real za uszy co by grał w lm. Ha ha ha.

0

he he chyba zbyt mocno marzyło im się że nas wyeliminują ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Do odstrzału.

3

Trochę przesadzasz Isco jest niesamowitym graczem.

1

O kim dokładnie piszesz ?

16

Ten koleś nie ma mojego szacunku po poprzednim sezonie gdy w sposób celowy "przeszedł" się po Messi gdy ten leżał w polu karnym.Miernota nie człowiek.



edit: to było chyba dwa sezony temu ;)

0

Wlazłem dziś na rm poczytać trocheę komenty przeglądu i oni piszą (kibice) że Coutinhio przypomina grą Messiego i wiecie co - mają cholera rację. Naprawdę chłopak ma ten luz, kiwkę i gra na pełnej non stop do tego ten przegląd. Brawo my.

31

Nic kontrowersyjnego przecież nie powiedział

1

Tzn zestresowany to on chyba był ale chyba mu to po prostu nie przeszkadzało a być moze nawet pomogło.

1

a co jakieś zakazy kto może a kto nie ? TY wydajesz te rozporządzenia ? XD

1

Chyba przełożył klub nad swoją wygodę ;)

0

Jeśli pierwszy to w zasadzie za Inieste :|

0

Smutne to ale trzeba naprawdę nie rozumieć tego sportu by nie widzieć co ten gość robi dla zespołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?