0

Co ma Benzema do Rakitica? Jaki to jest argument ? Ivan rozgrywa najlepszy sezon życia. Wczoraj nawt o tym w studiu mówili. Jeśli twoje myślenie samodzielne polega na tym że wbrew wszystkim mówisz że piłkarz gra piach to wspolczuje :). Infantylne jest że wbrew faktom gadasz głupoty. Jeśli za argument bierzesz moje stwierdzenie na temat TWOJEJ osoby to naprawdę masz problem ze zrozumieniem rozmowy nawet. Powtórzę trener jest od ciebie madrzejszy zresztą Luis Enruiqe też stawiał na Rakitica. Co ma do tego Zidan i Benzema? Real dostaje becki a my jesteśmy w czubie właśnie dzięki wspaniałej grze chorwata. Czarna robota Ivana polega na zagęszczanie środka pola, walce o każdą piłkę, dobrym ustawianiu sie, dobrej współpracy z całym zespołem, strzałach z dystansu. Ale przede wszystkim na przerywania akcji przeciwnika i łączeniu formacji obrony z atakiem w sposób fenomenalny. Jak chciałeś to mas argumenty. Poopowiadsj teraz o Benzynie XD

0

A mnie rozbrajają tacy napinacze jak ty. Koleś został przykasowany przez redakcje za obrażanie mnie. Jakbyś nie zauważył mi żaden komentarz nie poleciał więc zachowywałem się fer w stosunku do niego. CO więcej ja przeprosiłem na samym początku za moje nazbyt emocjonalne podejście za co nawet kolega rozpoczynający dyskusje dał mi zielonego :). Dyskusja niby zamknięta ale czekaj znalazł się jeszcze jeden kozak - łowca głowy i błędów Gomesa który zawraca rzekę kijem .... i nie może przeżyć sytuacji. Jeśli twierdzisz i piszesz wołami że Gomes nie zagrał ani jednego dobrego meczu to żaden z ciebie kibic kolego, nawet najwięksi jego hejterzy na La-rambli ostatnio go chwalili za dobre mecze. No ale lepiej zakłamać fakt prawda ? No chyba że oglądasz barce raz na 10 meczy. Wyżej swoich możliwości nie podskoczysz i nie zmienisz faktu że Valverde ZNA SIĘ LEPIEJ OD CIEBIE na piłce i go wystawia to samo robił Luis Enruiqe , cała masa krzykaczy którzy mają ambicje się znać (w tym ty) nie zmieni tego faktu. Możesz co najwyżej popłakać do lustra bo twój wpływ na ten fakt jest ZEROWY.

PS. właśnie sam robisz gówno burze kotku. Pomyśl trochę zanim coś napiszesz. Czaisz w ogóle różnice w tym że jestem w stanie zwrócić honor i przeprosić (na samej górze) natomiast ty i twój poprzednik idziecie w zaparte aż do obrażania ? ;).

Zostawię Cie z tą myślą.

0

Skoro mnie obrażasz ... następnym razem zachowaj kulturę.

0

Poszło. ;)

0

Nie obraziłem Cie jeszcze a ty już zdążyłeś. Piszesz o wymyślonych osobistych wycieczkach jednocześnie mnie obrażając no no. Miłego bana. Może tak na szybko jednak zmień co napisałeś ;)

0

No to masz zgryzote co ? Gomes nie odpala (w twoim odczuciu) a Valverde trudno nazwać słabym trenerem. Współczuje XD. Musisz się nieźle bić z myślami XD

0

aha uciekaj uciekaj ... razem ze swoimi argumentami "przyjacielu Guardioli" XD ha ha ha. Przecierz ty nawet nie rozkminasz o czym ja do Ciebie mówie :)

0

Uhm. twoje za to nie są śmieszą nic a nic. " Gość u Guardioli by nie zagrał więcej niż 10 meczów" znasz Guardiole? Może rozmawiałeś z nim na temat Gomesa? No tak pewnie to twój ziomal bo się na niego powołujesz XD. Jeśli nie to ..... się nie ośmieszaj :)

I czytaj ze zrozumieniem - napisałem jak wół że go nie bronie tylko nie zgadzam się z takim jak twoje podejściem. No ale cóż klapki na oczach i dzida do przodu co ? :)

1

W przeciwieństwie do Ciebie nie jestem ja hejterem. Jeśli Valverde go wystawia to będę go wspierać bo nosi naszą koszulkę a poprzednie mecze w jego wykonaniu były bardzo dobre. Szczególnie po tak wspaniałym meczu nie mam zamiaru skupiać się na wylewaniu pomyj na pojedyńczych graczach. Wszyscy trzej których wymieniłeś nie nadają się jeszcze na takie mecze. Wymiekają na meczach o wiele mniejszą stawkę, a nikt nie chce ryzykować bo walczymy o WSZYSTKO jak zwykle. No ale się znasz to byś wystawił ;).

PS. nie jestem obrońcą Gomesa tylko krytykiem osób podobnie wypowiadających się do Ciebie na tematy o których nie mają za bardzo pojęcia. Pisałem troszkę wyżej Gomes jest bardzo dobrym piłkarzem (zjada tych trzech wymienionych przez Ciebie na śniadanie), ma jednak problem z przystosowaniem się do Barcelony. Troche szacunku jednak mu się należy bo reprezentuje nasze barwy

0

Ok to już nam wszystko wyjaśniłeś. Rozumiem że jesteś ekonomistą po studiach z praktyką zarządzania największymi klubami świata oraz trenerem z 40 letnim stażem w tym grą na najwyższym poziomie i prowadzeniem trenerskim wspaniałych klubów oraz najlepszych zawodników na świecie ? Spoko już wiem w takim razie co myśleć o Gomesie. A nie wróć ... spojrzałem na twoją datę urodzenia :)

13

Przecież Valverde non-stop rotuje. Dlaczego wszyscy na siłę tworzą jeden jedyny skład. Myślę że z Waldkiem nigdy tak nie będzie. Dembele będzie siedział co 3-4 mecz na ławie. to samo Cou, Iniesta i kilku innych. Nie ma się czym martwić każdy będzie grał i miał sporo minut.

1

Zostawmy to zatem tracącemu cierpliwość Valverde ;)

2

To jest hejt. Tak jak napisałem wcześniej kilka ostatnich meczów w jego wykonaniu było dobrych jak nie bardzo dobrych. Ale wiele osób czeka na jego potknięcie by potwierdzić swoje racje że jest słabym piłkarzem. Jak tylko się zdarzy to lawina leci. Ja uważam że piłkarzem jest bardzo dobrym ale nie wytrzymuje presji w Barcelonie i tyle. Czy naprawde nie możemy się skupić na sukcesach drużyny ? Nie zauważasz że Waldek to mega trener i wyciągnie wnioski a jak nie odpuści i bedzie go wystawiał to znaczy że widzi w nim wartość dla drużyny ? Kurde trochę zaufania chociażby dla trenera - zasłużył na nie. Skoro nic nie wnosi do drużyny to poco trener go wystawia (dość często) ? Może wytłumaczysz łaskawie wydajesz się wszystko wiedzieć.

3

Przepraszam - po prostu znowy tylu hejterów się wysypało po tak dobrym meczu nadal szukamy kozła ofiarnego to jest przykre. Sorki kolego. Reaguje już trochę alergicznie na te wszystkie wpisy szykanujące Gomesa.

0

tylko kto przyjdzie na piątego ? Verma jak gra jest mega kocur.

0

Rakitic w tym sezonie ładnie pracuje. Zawsze porównywano go do Modrica. Myślę że w końcu go przebił jakością.

1

A na co liczysz ? Na słowa typu: "myliłem się - sprzedam go"?. Od czasu do czasu będzie go wystawiał po sezonie się zobaczy. Andre nie udźwignął tego meczu ale kilka ostatnich miał dobrych więc nie podnośmy znowu poziomu szamba.

5

Też na to liczę. Wyglądał spoko te pare minut z Valencią. Imponował pewnością siebie nawet. Musi dostać cały mecz.

0

Jeszcze złoży skarge za to oklejenie

31

Dziś fajne graty od kolegów Cilesen dostał za paradę. Fajnie że są zżyci ;)

0

Podoba mi sie u niego ten kąśliwy strzał. prowadzenie piłki ma na najwyższym poziome. Jedyne co irytuje to jednak straty. Ale Neymar też często tracił. Wydaje mi się że tacy piłkarze tak mają tzn Ci którzy biorą na siebie ciężar prowadzenia gry ( Leo wyjątek of course). Trzeba też dodać niespotykany przegląd pola. :)

42

Dość pewnie się zachowywał. Widać było że starał się kierować linią obrony. Wystawiał ręcę i starał się wszystkich przesuwać no no ... jak na nowego to całkiem fajny charakter.

1

WIiesz, może oni sami to robią. To jest bardzo możliwe wbrew pozorom ;)

1

W niedziele Mina dostanie całe spotkanie ;)

0

Jak kolego nadal płaczesz na Rakitica? Słyszałeś co komentatorzy mówili ? Pewnie przestaniesz odpisywać XD he he

1

Nochal Waldka wyczuje wszystko ;P

1

Wysoko się cenisz podejrzewam że sznurówki możesz im co najwyżej wiązać.

0

Nie kompromituj się. Zajmij się czymś na czym się znasz a piłkę nożną zostaw innym.

0

ha ha przestań się ośmieszać. Napisz petycje do EV oraz skargę do LE że stawiali/ją na baardzo słabego zawodnika. No przecież oni się nie znają na piłce nożnej. To nic że grali w wielkich klubach przez całą swoją karierę która zapewne trwała więcej lat niż ty posiadasz. To nic że trenują/trenowali wspaniałe zespoły. TO nic że zjedli zęby na piłce nożnej. Noż jak ty mówisz że się nie znają to się nie znają jesteś przecież takim expertem że zjadasz ich na śniadanie XD. Kolego ja nie muszę mieć żadnych argumentów dla Ciebie ... dociera ? Mogę się powołać na fachowców którzy swoją wiedzą i doświadzczeniem wciągają Cie nosem kilka razy pod rząd.

4

Kurde nikt nie przewiduje Miny ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?