sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę Cię .... tak jak napisałem wcześniej jestem w stanie zrozumieć że się oszczędzali na Atletico, rozumiem że sędzia nie pomógł, rozumiem że mieli słaby dzień - spoko każdemu się trafia. Ale twierdzeń zaprzeczających rzeczywistości nie rozumiem. To brzmi po prostu mega słabo.
19
Skoro nawet Madryt trąbi że Lahoz sie skompromitował na niekorzyść Barcelony to coś musi się dziać :)
0
Wiem bo jestem w stanie porównać do innych meczy gdzie poziom jest o wiele wyższy. Myślałem że to nie jest trudne dla większości obserwujących nasze mecze ale twój komentarz wybił mnie z tego przekonania. Nie trzeba tam być i grać by widzieć co przeciwnik prezentuje. Widzę że pretensjonalny z ciebie typ, niech więc będzie w szczególności dla Ciebie - wiem najlepiej :). Zapisz to sobie gdzieś aby później głupio nie pytać.
PS. Czy naprawdę to stwierdzenie Cie nie razi ? "wiedzieliśmy, że to trudny teren, chociaż rywale zajmują miejsce w strefie spadkowej". Skoro znajdują się w strefie spadkowej to znaczy że WSZYSCY ICH JADĄ - to jaki to trudny teren kolego ?
0
Nie dziwota kurde że mu się podobało.
15
Jaki trudny teren. Noż kurde bez przesady z takimi tekstami. Zagrali tak jakby się oszczędzali na Atletico. Jestem w stanie to zrozumieć ale niech nie pierniczą głupot że to był trudny teren !!! Nawet z tak sędziującym Lahozem to był ŁATWY teren.
1
Ależ się biedaczysko musiało w sobie dusić .... :(
3
Gdyby wczoraj był Var to Lahoz każdą decyzję musiał by zmieniać - trochę by wstyd było ;)
1
Fakt wczoraj Waldek się nie popisał. Wydaje mi się że on trochę boi się wpuszczać Dembele przez jego ostatnie problemy z kontuzjami.
0
Mam zupełnie odmienne zdanie ;). To jego pierwszy słabszy mecz a jest droga polowa sezonu. Taktykę podań do Messiego sobie wymyśliłes na swoje potrzeby do teorii chyba. Jeśli tak to wszyscy poprzednicy Valverde też byli słabi łącznie z Guardiola. Meczu z Chelsea nie dało się zagrać lepiej bo niebiescy zagrali perfekcyjnie.
0
Eeee? Ty tak serio czy trolujesz ?
2
Nasi zagrali słabo ale Lahoz nam w tym bardzo pomógł -strasznie to spotkanie posędziował.
0
Zastanawiam się czy Lahoz ich tak podłamał czy położyli na ten mecz lahoza.
0
Podziękował ;)
4
"mam w głowie kakao"? O co kaman ? Kakao to można mieć ale w d... ;)
0
Podobno Ojciec mu odradzał odejście z Barcelony.
0
Bogaci są stać ich na taką karmę ;)
0
Sprawdzał co ma w kieszeniach
14
Koleś wygląda bardziej jakby ich błogosławił a nie wiskał.
0
Wszystko oprucz ambicji
0
Ha ha dobre koleś sam się zaorał
4
EE luzik tylko kupony zapodawaj XD
2
A nie ciągnie Cie trochę do Barcelony i zmiany swoich przekonań ? W końcu długo już tu jesteś myślę że znasz lepiej bordowych niż białych.
3
Bo o bukmaherce non stop było ;). Wkupil się pewniakami ;)
0
Bardziej chodzi mi o wybór społeczności.
2
Jesteś tu obecny non stop. Trochę dziwne ;) Ale jestem w stanie zrozumieć ... fajne miejsce.
0
Może źle skelciłem zdanie - sorki. Zespół traci na spójności. Neymar jest zbyt dużym indywidualistą. Akcje są przerywane jego stratami bardzo często. Współpracuje tylko ze swoimi wybrańcami itp itd....
0
Dla nas jego odejście okazało się raczej wzmocnieniem ;). Tyle ile on daje drużynie indywidualnie to zabiera zespołowo. Takie moje zdanie.
0
Kary finansowe i po klopocie
0
Moim zdaniem jest w stanie dać nam więcej niż Paco.
0
A może wstaw ten link tu kurna .....