6

On podał do Neymara ale dzik to dzik, jak obczaił to mu się automat włączył ;)

2

Powiem wam że z wiekiem zęby mniej bolą jeśli to was pocieszy ;)

0

Dobrze że masz, dzewuche z ładnym uśmiechem nie narzekaj ;)

14

Carvajsl nie może grać ale liczę że Zizou nie pamięta i wystawi XD

5

Mundo pozamiatalo z tytułem XD

1

Jakby sprawa dotyczyła Karima to by go wystawił ;)

5

Mnie tam i jedni i drudzy drażnią. Jakby mogli odpas razem to bym się cieszył.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdyby chodziło o zespół to nie miałbym zastrzeżeń.

6

Cristiano - Benzema - Bale - tego trio tam w ogóle nie powinno być a już pozycja wyżej niż Messi - Henry - Eto'o to patologia.

0

Ja miałem zupełnie odmienne odczucia niż ty ;)

0

Z matematyką panie nie wygrasz ;)

0

No to ładne klocki aż dziwne że ta laska sama ich do sądu nie podała.

0

Mi najbardziej szkoda ze Yerry nie strzelił z główy - miał swoje okazje - to by było wejście w zespół ;)

0

Chyba jakiś problem z krążeniem

3

Dembele zacznie grać swoje w następnym sezonie. Radzę odpuścić sobie marzenia że będzie wartością dodaną na koniec tego sezonu ;). Nie ma co go cisnąć. Po pierwsze chłopak grał w zespole który nie grał tak piłą jak Barca i tam się sprawdzał idealnie z powodu przestrzeni jaką miał - mógł wykorzystywać swój głowny atut 0- szybkość. U nas musi nauczyć się ataku pozycyjnego co nie jest łatwe dla młokosa. Dochodzi jeszcze kontuzja która go przeorała ostatnio. Na pewno trochę boi się ryzykować aby znowu mu jakieś ścięgno nie poszło. To bardzo dobry grajek ale trzeba dać mu czas.

0

Możliwe w sumie.

1

Podzielam twoje zdanie.

0

Wtedy weszlo by to na ostatnia fazę LM. I zajechani by byli w kulminacyjnym momencie sezonu

0

A czy w innych krajach nie ma podobnie ? Angole to nawet w wigilie czasami chyba grają ;). Kiedy mają grać ten puchar ? ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak ale coś czuje on będzie ładował bramy jak będzie grał. Wzrost zrobi swoje - jeszcze przy tak pewnym charakterze jaki prezentuje do tej pory.

0

Jak każdy. fakt zdziwiłbym się.

0

Ja to tu tylko tak zostawie specjalnie dla ciebie ;)



http://www.fcbarca.com/81679-oceny-za-zwyciestwo-w-rewanzu-z-valencia.html?utm_source=newsList&
utm_campaign=news

Szukałeś argumetów - przeczytaj opis redakcji Przyjacielu od głupich teorii ;)

0

Nawet nie chce mi się czytać tej litani. Dalej gadaj głupoty to nie moja sprawa. Nie ze mnie będą się śmiać. Pozdrawiam

0

Kto by przypuszczał że Cou ustrzeli wcześniej brame niż Dembele dla Barcy. Czas w końcu na Francuza.

0

Szkoda ale co zrobić. Taka rola - musi czekać na swoją szansę. Ter Stegen swoje robi i jest nie do ruszenia.

0

Pozdrawiam ;)

0

Gadasz takie głupoty że ciężko zrozumieć o co ci chodzi w sumie XD. Baśnie Andersena ? Ile ty masz lat ? XD

0

Nieee ty wcale nie tworzysz litanii :). Rozumiem ze nie dotarło XD. Kurde wylozyles wszystko co nspisalem. To się nazywa wyparcie :). A więc tak -napinaczem jesteś bo dyskusja była w zasadzie skończona emocje opadły a ty wyjechałem właśnie z litania jako pierwszy, poniekad ponownie zaczynajc gownobórze, kilkakrotnie pisząc jak to cię irytuje bo śmiem mieć inne zdanie na temat Gomesa. Pozdrawiam Cię cieplutko kolego ;) Nie streszczaj już tego co nspisalem pls

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?