sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale po co w to la-ramble mieszasz ? Wiadomo że masz racje ale kolega też.
0
Co będzie to będzie ale kolega trochę racji ma że powinni zejść na ziemię.
7
Cristiano you the best. Of course Im the best XD.
1
TO podbija wizyty. Mają + 1500 wejść z fcbarca.com - nie skasują szybko ;P
0
to chyba ten sał "głos" ;) ... zaczynam go lubić XD. ... ale oczywiście potępiam co by nie było ;)
1
Zajebiste wzloty emocji na plus dzięki białym ostatnio ;)
0
Zmieniłbym tylko jedno słowo z "zesrałeś" na "zasrałeś" ;)
1
Xavi już go trochę "uczył" na autobusie jak swiętowali ale chłopak oporny wyjątkowo ;)
0
aaaaa ha ha haha. Ciekawe kto będzie korzystał z konara akurat XD.
0
Jeszcze troszkę a znikną szanse matematyczne na odrobienie ;P, Ale Zizoł nie zakuma i będzie dalej gderał że liga nie przegrana XD. TO jest jednak gościu :)
3
Celna uwaga. trzeba się otrząsnąć ;)
0
Like it :)
0
Ale będzie miło wrócić do ligi jak PSG zgwałci real w LM XD
0
Było coś było ;)
1
no walczą ten puchar UEFA kurde chłopaki walczą.
2
gwałt jakiś ......
3
Cholera Neymar mnie mierzi ale piłkarskiego rzemiosła to mu nikt nie odmówi. PSG będzie po nich jeździć jak Tony Hawk na rampie ;P
3
yyyyy hy hyhyhyhyh. XD -21 :P
1
nie uda się.
1
Ja pierdziu -20 nad Realem w tym momencie sezonu. Dawno tak nie było XD
0
Podejrzewam że nawet jakby były powtórki to decyzja byłaby podtrzymania. Sędziowie muszą brać pod uwagę wiele kwestii. Roberto nie należy do rzeźników to po pierwsze po drugie cofał nogę przy tym wejściu więc nie bylo umyslnosci tylko czysta walka. Nie bronie go bo jest zawodnikiem Barcelony. Zauważ że 80℅ sędziów stara się nie zabijać meczy i nie być postaciami pierwszoplanowymi spotkania. Zazwyczaj stopniuja karanie zawodników chyba że ktoś zachowuje się zupełnie bezmyslnie. Tu bezmyślności nie było co widać po cofaniu nogi gdy zauważył przeciwnika. Nas szczęście piłka nie jest zero jedynkowa gra.
0
"Faul był na kartkę albo nie proste" i ty jako wyrocznia stwierdzasz czerwo ;)
2
Valencia dziś wypożyczyła pojazd od Special-One ;)
0
Alba w tym meczu miał ciężko przez taktykę Valencii a Cou sobie spokojnie radzi, pomału zacznie się zadomawiać ;)
3
Pique w topowej formie tak, ale kiedy on miał tą topową formę ? Teraz gra po prostu przyzwoicie. Verma go zakrywał czapką co mecz jak grał ostatnio.
0
Dokładnie ale widąć że on jest jednak grajkiem o innym trochę profilu niż Iniesta moim zdaniem. Według mnie to na nim będzie się opierać Barcelona jak Już Messi odejdzie.
10
aha ... już późno jest może śpiący jesteś ?
6
Ja bym spróbował Verme z Samuelem postawić ... mimo całej sympatii do Shakiry ;)
4
Suarez kurna ile on nam przełamań już w tym sezonie zrobił ;). Nie da się tego wariata za to nie kochać ;)
2
fakt Umtiti wraca do mega formy. Jeszcze w pierwszej połowie lekko niepewny ale w drugiej już zamiatał. Co to jest za kozak to ja nie mam pytań. Jeśli by jeszcze Verma wrócił z taką formą jak Samuela zastępował to kurna obrona jak mur chiński :)