15

Śmieszne kolega zapomniał o bagatela 222 za Neymara :)

1

Tak jakość wykonania nie jest pierwszej klasy ale spokojnie jak nie będziesz nimi zucal o podłogę to parę lat wytrzymają. To nie jest tak że po miesiącu do wyzucenia ;). Musieli na czymś obciąć aby wymaksowac tak jakość dźwięku.

1

aż za dobre na to. To są słuchawy studyjne. Ja uzywam i do muzy i do gier

1

Ja piszę o wolności słowa - możesz więc bezpośrednio odpisać do mnie, a nie tak na około wbijać szpile ;). Uważam że oni nie są poważnym problemem w Polsce mamy o wiele ważniejsze sprawy niż grupka idiotów udających mądrych. Pisanie o jakiejś fali nazistów w telewizji śniadaniowej i robienie z niej jakiegoś programu śledczego jest żenujące i śmieszne. Bo w razie niepowodzenia z faktami zmontują wyreżyserowany serial. Z tym "propagowaniem zbrodniczych ideologii" o którym już uczą w podstawówce to chyba nie uważałem ale widzę żeś czujny i z podstawówki nauki wyniosłeś ;)

1

Skoro tak mówisz (że znaleźli broń i amunicje) to powinno się ich osądzić czy tam pociągnąć do odpowiedzialności karnej jeśli nie mieli pozwolenia. ;)

1

Przesadzasz i wydaje mi się że starasz się to upolitycznić. W 90% takie łebki z tego wyrastają i są normalnymi ludźmi później widzącymi swoją wcześniejszą głupotę. Myślę że telewizja powinna zająć się poważniejszymi tematami ważniejszymi dla zwykłych obywateli .. chociaż to w sumie telewizja śniadaniowa była XD

0

Na całym świecie są takie łebki i będą zawsze. Im dłużej trwa pokój tym więcej ich się mnoży. Nie ich wina - człowiek jako istota jest po prostu samodestrukcyjny. Spoko możemy ich tam jakoś zabijać, eliminować czy cuś ;) ale to się będzie zawsze powtarzać - tym bardziej jeśli będą takie restrykcje z tego powodu. Zakazany owoc smakuje lepiej ;)

0

nie wiem - nie chce mi się wgłebiać w ten temat szczerze mówiąc. Jeśli nawołują do zabijania to masz rację, ale w sądzie by się pewnie bronili (być może skutecznie) że chodzi im o czystkę rasową w naszym kraju - bez morderstw tylko z deportacjami ;)

0

Gdyby Adolf dokończył dzieło nie było by teraz uchodźców-terrorystów a tak to się w grobie przewraca ... z dystansem pls ;)

0

No tak ale to chyba sprzeczne z wolnością słowa czy czymś takim jest prawda ? A to podstawa naszej cywilizacji zdaje się. Każdy może sobie być kim chce dopóki nie robi nikomu krzywdy.

1

a no jak tak jest jak mówisz to mogą się nimi zająć.

0

Nie wiadomo co jest bardziej żenujące - pajace z lasu czy "redaktorzy" na poważnie tropiący takie "afery"

0

Za niszczenie lasu co najwyżej - ale przekonania to ich sprawa. Każdy ma wybór i nic nam do tego. Ktoś chce być debilem - niech nim będzie. Pośmiejemy się trochę i może się ocknie.

0

eee tam dopóki nie robią nikomu krzywdy niech se mają swoje przekonania.

0

No ale to przecie to fala idzie cała.

0

Było jest i będzie. Nagrali coś i trąbią jakby dinozaury ożyły.

0

Co te media z tym nazizmem nagle tak rozdmuchują. Zabili kogoś czy jak ? Większa fala chyba w wojsku już jest.

0

I tak za dużo nie zadziała. Wyniki go nie bronią więc poleci niedługo i Luka nie będzie miał parasola ochronnego jeśli oczywiście to faktycznie tak wygląda.

0

Ale taki powyższy przypadek (z mamą) jest upokazajacy bądź co badź co bądź. Fakt że to nasz sojusznik jeszcze bardziej na tym tle irytuje.

0

A co jest jutro ?

1

Ja jak przerabialem temat zakupu słuchawek to przejrzałem sporo forów tematycznych i niejedną taka opinię na ich temat znalazlem. Sam podzielam to zdanie. Jakość materiałów wykonania nie najlepsza ale dźwięk wymiata. Najlepiej niech kolega flif sam poczyta na forach jeszcze.

0

Pozdrawiam również.

2

Polecam to:



SUPERLUX HD668B



Kosztują grosze a grają jak słuchawy za ponad 500 paczek.
Jakość dźwięku powala na kolana.

0

Dobry z niego świr jest:



Za same tance się go lubi ;)

5

Trzeba przyznać że zadanie zastąpienia Samu wykonał od dechy do dechy. Szkoda jednak aby stracił taką formę. Trzeba go utrzymać "w grze" jak tylko będzie już po rekonwalescencji.

0

Taką odpowiedź szanuję. Teraz przeczytaj jaka była moja pierwsza:

" Piłkarz świetny a jakim jest człowiekiem nie wiemy. Ugryzienia rywali nie najlepiej o nim świadczą."

Po czym dostałem rykoszetem : "Ideał się znalazł."

Lub dalej standardowe: "Osiągnij chociaż 1/10 tego co on zanim się nazwiesz ideałem"

Każdy może mieć własne zdanie na jakiś temat ale personalnych insynuacji raczej należy się wystrzegać nie uważasz ? Bo to trochę zalatuję gimbazą. To nie jest oczywiście przytyk do Ciebie ale być może tłumaczy mój emocjonalny odpis do przedmówcy.

0

Ty ale ale ode mnie to ty zjazd rób. Personalne wycieczki zachowaj dla rodziny. Moje porównanie do siebie (o ideale) było tylko kąśliwą odpowiedzią na twój wytyk - chyba to dość zrozumiałe.

Jeśli nie zrozumiałeś to powtarzam:

SZANUJE GO JAKO PIŁKARZA i to bardzo, ale gadanie że jest świetnym człowiekiem bo ma żonę i dzieci nie znając go osobiście i mając świadomość jego irracjonalnych zachowań na boisku (to nie był tylko raz) jest dziwne. Czy ja też mam zacząć wyliczać Ci jakim jesteś nic nie znaczącym człowiekiem w porównaniu do niego ?
I w moim i w twoim przypadku to jest fakt ale nie świadczy to o tym że on jest świetnym człowiekiem. Co to w ogóle jest za porównanie z twojej strony?
On pogryzł przeciwnika na boisku jak dla mnie można z niego za to zrobić "czuba" ale pomimo tego bardzo go lubię za to co daje Barcelonie.

Dla przypomnienia:

http://sport.se.pl/brazylia-2014/mundial-2014-luis-suarez-ugryzl-nie-po-raz-pierwszy_408945.html

Czujesz teraz różnice pomiędzy świetnym człowiekiem a nim ?
Tu psychiatryk się kłaniał.

9

Zgadzam się z tobą prawie w 100% oprócz tego że Semedo .... nie będe kończył ;)

16

Wczoraj był moment że Gomes podszedł do Waldka i z nim rozmawiał podczas meczu (w jakiejś przerwie) - widać było że trener bardzo mu ufa a i Gomes zachowywał się jakby spędził na współpracy z Ernesto pół kariery. To nie było przyjmowanie zaleceń ze spuszczoną głową. Wydaje mi się że on bardzo dobrze spełnia oczekiwania taktyczne trenera.

7

Nie chwal tu Gomesa bo się dorobił tylu hejterów na La_rambli że Cie zeżrą żywcem. Dla mnie koleś robi dobrą robotę od dłuższego już czasu (mówię o Gomesie). Waldek to wiadomo - kozak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?