2

Mamy derby. Spoko tylko o kości trzeba się martwić - wynik raczej oczywisty

0

Przecież nie dali by im Atletico lub Barcy w tej formie - Real to duma Hiszpanii będą ich ciągnąć ile się da

3

ha ha ha ha

2

Igiełka wbita w Barcelonę ;)

0

W gazetach by raczej był ogień na ten temat więc ....

0

A to też prawda ;)

0

Nie tylko to. Widzę jaki jest wcięty jak Barca gra Messim. To "efekt" wielu nowych młodych graczy według mnie ale Dembele jest chyba najbardziej podatny na naszą magię. Mam wrażenie że boi się nie dać plamy gdy mistrz na parkiecie.

0

spoko ;) he he unikaj. Każdy jest kowalem własnego losu i swoją ścieżkę kuje :P.

4

TO przyjemne by było - wydalić ich z jednego z 3 pucharów

3

Ale wiesz Gomes nadal nie jest "gwiazdą" na miarę la-rambli XD

0

Jak prze 5 ostatnich lat w sumie przyznałbym takiej odpowiedzi racje tak teraz nie. Z wielką chęcia obejrzał bym teraz właśnie taką medialną detronizacje ich "wielkiego zespołu - efektu ZZ". ... takie tam moje życzenie na to losowanie ;)

0

bo jak grali razem to go nie było ?? :)

0

Nie musi być geniuszem w każdej dziedzinie ;)

8

Mięcho jest zdrowe dla ludzi kolego ;). Mniej ogłupiających reklam polecam. Wieprzowinę ludzie wp.... ali od setek lat i byli zapewniam cię w za ..... ej kondycji. Wojny wygrywali dzięki tej kondycji. Teraz dużo głupot w mediach leci. ;)

0

A grali razem ? ;)

0

A ja z chęcią bym teraz wyeliminował właśnie real XD !!!

12

No nie wiem czy wieprzowina aż taka niezdrowa dla piłkarza ;)

0

A mi się wydaje że jak jest Messi na boisku to Dembele się boi grać ;)

1

Gościu ma to coś. On mi troche kurde Neymara nawet przypominał w dzisiejszych akcjach ma skubany takie "złote" przebłyski.

0

Kurde on jak dziś jechał to troche jak Neymar ;). Przyblokowany jest troche ... mam nadzieje że odpuści i zacznie grać swoje.

14

Valverde zrobił niesamowitą robotę. Zrównoważył nam zespół. To po erze LE jest naprawdę imponujące.

0

Dembele lepiej gra jak nie ma Messiego ... presja mu schodzi ;P

0

Oby grał czysto i skutecznie bo z takimi warunkami łatwo o kartki

1

Żarcik. Na Barcelonie nigdy kasy bym nie zdarł ;)

2

A ja się wtedy zabawie w managara hak Stary Neymar ;)

1

Synów mam dopiero dwóch więc kupa roboty przede mną ;) Pierwszy ma 5 lat i już pomyka w klubie :)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)

3

Z Realem to chyba nie taki trudniejszy XD

0

Dobre darmowe czciony (też z polskimi znakami) to roboto i lato. Są mega eleganckie szczególnie w wersji thin.

0

Dokładnie i wbrew pozorom takiego zawodnika jest najtrudniej zastąpić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?