0

Ale z tym "na pałe" to popłynołeś kolego. Messi jest mega precyzyjny dlatego napiernicza w słupki i poprzeczki. Na pałe to by było jakby lądował jak 90 ℅ graczy prosto w bramkarza ;).

2

To nie jest pozew tylko skarga.

0

Sędziowie to jego renifery XD

1

Co z tego że nagle nauczył się gadać przed kamerami ? Był czas że mógł skończyć karierę Messiego przez swoją butę, arogancję i kompleksy. Co więcej na powyższym filmie widać że miał na to wyje....ne i dalej atakował Puyola, Xaviego, Gerarda ... . Zastanów się czy przypadkiem stron nie pomyliłaś - polubienia sympatyków Realu o czymś świadczą ;).

PS. jestem uważany za dziecko dlatego że Ramos dla mnie jest skończonym id .... ą ? To bardziej ty zachowujesz się dziwnie wstawiając tu kontrowersyjne wpisy broniące go. Wszyscy kibice Barcelony wiedzą kim jest ten Pan. Może czas zmienić stronę ?

0

No Umtiti też raczej wyżej

16

Paulinhio ma kilka prezentów dla białych pod choinkę ;)

0

Mi się wydaje że jednak przyjdzie ;)

12

Może Cie jeszcze na świecie nie było i nie wiesz, ale naprawdę mamy za co go kochać ;)



Tutaj link:





Więc daruj sobie żałosne ocenianie innych.
Największy burak madristista. Czerwony Ramos jednym słowem.

PS gratuluje poleceń od kibiców Realu XD. Proponuje też film cofnąć do 1 minuty widać faul. To nie było "niechcący" XD

1

To fakt nazwiska są. Można do tego dorzucić Dembele w zasadzie ;).
Mamy więc Coutinhio + Dembele czyli dwa kozaki którrzy na bank w składzie namieszają.

1

Wole być optymistą niż pesymistą ... lód nie potrzebny.

10

Jeśli Verma nie złapie kontuzji to jest to idealny dla nas piłkarz. I nie koniecznie zmiennik. W stałej formie i bez kontuzji wygryzłby Pique ze składu. Mega obrona to by była Umtiti i Verma (oczywiście zdrowy). Myślę że ci kolesie tworzyli by mur najlepszy w Europie.

5

Nie po raz pierwszy udowadniają że są kilka poziomów wyżej od MD.

1

Paulinho akurat mnie przekonywał i byłem przeciwnikiem hejtowania Brazylijczyka. Co do Yerrego mam mieszane uczucia.

0

Ja nie jestem obrońcą Blinda - też uważam że nie powinien być brany pod uwagę. Bardziej obawiam się że Mina u nas nie wypali.

0

Czy zamknie to zobaczymy ale obyś miał rację.

0

A myślisz że Yerry Mina jest ?

0

hmm to coś mi się porąbało. Ja myślałem że 5ty zaczął się na wiosne a teraz jest druga jego część.

0

Przyjdzie i jeden i drugi ;)

1

Szkoda że Suarezowi tej bramy nie uznali ale bardziej ze względu na sposób w jaki ją strzelił ;). Coś pięknego.

0

Bo teraz leci jego druga seria (10 odcinków) - pierwsza była na wiosnę (10 odcinków). To jest cały czas 5 sezon.

0

Czyli jeszcze pięć odcinków piątego sezonu ma lecieć w TV ?

3

Szpaler = remont kibli. Tyle.

0

A ile już leciało w TV?

0

Ogląda ktoś z lambrowiczów wikingów może ? Ile jeszcze zostało do końca ostatniego sezonu? Chcę ściągnąć i obejrzeć za jednym zamachem (no może trzema ;)) ale czekam aż będzie calosc.

1

Dobra szpila ;)

0

Akurat jak schodzili to Messi bardziej protestował niż Suarez. Może już nie oglądałeś. Aż się zdziwiłem że Messi taki aktywny. Dla mnie był gol ale to może maks 5 cm całym obwodem oczywiście.

8

dałbym minusa jakby była taka opcja :|

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

LucasFilm (gwiezdne wojny) też już w rękach Disneya. Normalnie monopol kurka.

0

dobry był ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?