sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale z tym "na pałe" to popłynołeś kolego. Messi jest mega precyzyjny dlatego napiernicza w słupki i poprzeczki. Na pałe to by było jakby lądował jak 90 ℅ graczy prosto w bramkarza ;).
2
To nie jest pozew tylko skarga.
0
Sędziowie to jego renifery XD
1
Co z tego że nagle nauczył się gadać przed kamerami ? Był czas że mógł skończyć karierę Messiego przez swoją butę, arogancję i kompleksy. Co więcej na powyższym filmie widać że miał na to wyje....ne i dalej atakował Puyola, Xaviego, Gerarda ... . Zastanów się czy przypadkiem stron nie pomyliłaś - polubienia sympatyków Realu o czymś świadczą ;).
PS. jestem uważany za dziecko dlatego że Ramos dla mnie jest skończonym id .... ą ? To bardziej ty zachowujesz się dziwnie wstawiając tu kontrowersyjne wpisy broniące go. Wszyscy kibice Barcelony wiedzą kim jest ten Pan. Może czas zmienić stronę ?
0
No Umtiti też raczej wyżej
16
Paulinhio ma kilka prezentów dla białych pod choinkę ;)
0
Mi się wydaje że jednak przyjdzie ;)
12
Może Cie jeszcze na świecie nie było i nie wiesz, ale naprawdę mamy za co go kochać ;)
Tutaj link:
Więc daruj sobie żałosne ocenianie innych.
Największy burak madristista. Czerwony Ramos jednym słowem.
PS gratuluje poleceń od kibiców Realu XD. Proponuje też film cofnąć do 1 minuty widać faul. To nie było "niechcący" XD
1
To fakt nazwiska są. Można do tego dorzucić Dembele w zasadzie ;).
Mamy więc Coutinhio + Dembele czyli dwa kozaki którrzy na bank w składzie namieszają.
1
Wole być optymistą niż pesymistą ... lód nie potrzebny.
10
Jeśli Verma nie złapie kontuzji to jest to idealny dla nas piłkarz. I nie koniecznie zmiennik. W stałej formie i bez kontuzji wygryzłby Pique ze składu. Mega obrona to by była Umtiti i Verma (oczywiście zdrowy). Myślę że ci kolesie tworzyli by mur najlepszy w Europie.
5
Nie po raz pierwszy udowadniają że są kilka poziomów wyżej od MD.
1
Paulinho akurat mnie przekonywał i byłem przeciwnikiem hejtowania Brazylijczyka. Co do Yerrego mam mieszane uczucia.
0
Ja nie jestem obrońcą Blinda - też uważam że nie powinien być brany pod uwagę. Bardziej obawiam się że Mina u nas nie wypali.
0
Czy zamknie to zobaczymy ale obyś miał rację.
0
A myślisz że Yerry Mina jest ?
0
hmm to coś mi się porąbało. Ja myślałem że 5ty zaczął się na wiosne a teraz jest druga jego część.
0
Przyjdzie i jeden i drugi ;)
1
Szkoda że Suarezowi tej bramy nie uznali ale bardziej ze względu na sposób w jaki ją strzelił ;). Coś pięknego.
0
Bo teraz leci jego druga seria (10 odcinków) - pierwsza była na wiosnę (10 odcinków). To jest cały czas 5 sezon.
0
Czyli jeszcze pięć odcinków piątego sezonu ma lecieć w TV ?
3
Szpaler = remont kibli. Tyle.
0
A ile już leciało w TV?
0
Ogląda ktoś z lambrowiczów wikingów może ? Ile jeszcze zostało do końca ostatniego sezonu? Chcę ściągnąć i obejrzeć za jednym zamachem (no może trzema ;)) ale czekam aż będzie calosc.
1
Dobra szpila ;)
0
Akurat jak schodzili to Messi bardziej protestował niż Suarez. Może już nie oglądałeś. Aż się zdziwiłem że Messi taki aktywny. Dla mnie był gol ale to może maks 5 cm całym obwodem oczywiście.
8
dałbym minusa jakby była taka opcja :|
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
LucasFilm (gwiezdne wojny) też już w rękach Disneya. Normalnie monopol kurka.
0
dobry był ;)