2

Gdyby był wyższy to byłby też mniej zwrotny i wolniejszy. Głupie gadanie. On ma swoje walory i wzrost nie ma tu nic do tego.

0

Real się sam detronizuje jak na razie

1

Wąskie to jest twoje narzekanie ... nikt ci się nie karze przyglądać tak swoją drogą.

0

Polska to był wyjątek od reguły - według mnie to nie jest mit

0

Trafia na Rosję to mogą mieć problem. Gospodarze zawsze są mocni.

6

No nie gra na przykład Holandia z Włochami ;)

0

Francja na luzie wyjdzie z grupy

0

YEEES

0

Kurna Anglia będzie :(

0

nooo i pieknie Hiszpania nie z nami

0

mnie się podoba. Ruskie laseczki ładne jak polskie :)

0

Gaza był na filmie. Ruskie lubią to XD

1

Oni to już pewnie po kielichu. Na pierwszą nóżkę weszło na odwagę XD

0

Wjadą ISY i pozamiatają impereze

2

la la la la balety ruskie lecą XD. Wódy brakuje tylko.

0

jest i Putin XD

0

gdzie losowanie na necie można zobaczyć ?

1

No właśnie co dostaje szanse to udowadnia że nie jest lepszy. Jest nijaki niewidoczny nieprzebojowy. Jedyne czym mi imponuje to tym że ciągle powtarza że chce tu grac i walczyć o skład. Trzymam kciuki by szybko oprzytomniał.

1

Może gorszy nie - ale lepszy też nie ;)

0

Jak ten z Valencją ? Ja wiem że Semedo jest nowy i w ogóle na początku extra się prezentował a teraz na niego jest parcie ale to była jego część boiska Ivan jak zwykle tam był i pomagał bo Rakitic jest praktycznie wszędzie przez cały mecz. No ale najłatwiej zwalić na Chorwata prawda ? :). Semedo w momencie gdy straciliśmy bramke z Valencią miał masakryczne 20 minut - miałem wrażenie że jego stroną wpakują nam jeszcze ze 2 gole. Ivan nie grał porywająco ale jakby go nie było zapewne byśmy ten mecz przegrali. Pierwszą połowę tego spotkania dominowaliśmy w środku boiska w 99%. Czyżby Ivan nie brał w tym udziału ? Zresztą nie mam zamiaru się z tobą kłócić - moje zdanie bronią decyzje trenera tego jak i poprzedniego - raczej się znają lepiej na piłkarzach od ciebie i ode mnie zresztą też. Rzekoma wartość Rakitica jest obalana przez osoby takie jak ty w komentarzach. Tak jak pisałem wcześniej trenerzy znają się lepiej z tym raczej się zgadzamy prawda ?

1

Tak jakby 80% użytkowników tej strony nie spłycało roli Ivana :)

1

Na szczęście mamy mądrych trenerów którzy to wiedzą i wystawiają Ivana w pierwszym składzie ;). Szkoda zwracać uwagi na komentarze ludzi którzy jak nie widzą niekonwencjonalnych zagrań i sztuczek tech. to nie widzą piłkarza. Powiem jedno jakby Ivana nie było to płacz by był niemiłosierny z powodu wyników sam Busi nie czyścił by środka boiska a innego tak pracowitego gościa nie mamy.

2

w twojej wypowiedzi najlepsze jest: "Dajcie mu czas." XD

0

OMG

6

Nie żartuj z tym Suarezem to nawet nie jest śmieszne. Co wy wszyscy macie z tym D. Suarezem ten koleś jest mega słaby - swoje szanse miał. To że strzelił teraz bramkę z tak słabą drużyną nie zmieni tego faktu.

1

Kurcze dziwne te jego staty ja miałem wrażenie że nie gra dobrego meczu. Ale pewnie zwracałem na niego nie dość dokładnie uwagę.

3

... tajski botoks XD he he

0

Ja tam nie lubię meczyków w dzień - klimatu nie ma.

0

Ale masakryczna godzina następnego meczu :(

3

No kolego masz 3 lajki ode mnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?