2

No kurcze faktycznie. Trochę jak plakat promujące przymusowe prace społeczne z 1950 roku. Bardziej chodzi mi tu o kolorystyke i ogólny klimat. Jakoś takie emocje mnei nachodzą jak to oglądam.

0

Cholerny bufon. Jeśli stracimy mistrza 1 punktem to cały sezon i ciężka praca w pi .....du, bo nie ma systemu a sędzia jako jedyny na boisku nie ogarnia lub jest cholernym sprzedawczykiem. Jaki pech ? Tu o grubą kasę chodzi (wygrana La ligi), prestiż i ciężka pracę całego zespołu by wygrać 38 meczy w sezonie. Zawodnicy się zarzynają na treningach tylko po to by jeden żółty paździerz mógł pozbawić ich tego na co pracują i to w świetle reflektorów na bezczelnego gdy cały świat to widzi i przeciera oczy zadając sobie pytanie ile za to kasy dostał Ciężko uwierzyć że jest w gronie kilku procent którzy tego nie zauważyli (ponieważ to jego praca by to widzieć !!!!). Niech się ten pan nie wypowiada lepiej. Stanowisko powinno go zobowiązywać do głębszych refleksji. Nie trafił z decyzją ? ..... A co to jest kurna totalizator jakiś ? Dostał by zakaz sędziowania na rok to zaraz by sobie okulary kupił.

3

Brakuje zawodników z takimi umiejętnościami. Jak zauważyłeś robi to już tylko Messi z Iniestą. Kiedyś był jeszcze Xavi oraz Dani Alves i to już było wystarczająco by robić takie wrażenie.

0

Jak mina troskliwa XD

0

Fakt grają pięknie razem. Wydaje mi się że przed Neymarem było podobnie. Ale tak wszyscy się zachłysneliśmy Brazylijczykiem że po prostu ta strata przeszła niezauważona. Myślę że jeżeli Valverde nie będzie grał 4:3:3 to będzie dobrze.

1

Fakt Semedo wczoraj wyjątkowo słabo. Ja miałem wrażenie że trener Valencii w przerwie doszedł do wniosku (słusznego) że to najsłabszy punkt naszej obrony i kazał atakować jego stroną co niestety przyniosło efekt. Miałem wrażenie że oni jego linią nawalą nam jeszcze ze 2 bramki. Był moment że Semedo był zagubiony jak dziecko a Valencia to chyba wyczuła i atakowała tą stroną. Szkoda trochę mam nadzieję że koleś podniesie troszkę poziom bo początek u nas miał piorunujący.

8

Idź szybciutko. Sen to zdrowie.

1

Pełna zgoda. Mnie najbardziej wczoraj zawiódł Semedo. W drugiej połowie w okolicach gdy padła bramka gral tragicznie jakieś 15 min. Jego strona szły tak groźne ataki że myslalem że jeszcze ze 2 wsadza. Chyba nie wytrzymał chlopak ciśnienia meczu :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To już drugi raz. W tamtym sezonie sędziowie zrobili nam taką samą jazdę. Piłka w bramce ale czekaj gra Barca .....

0

A ja to mam pewną satysfakcję. Jak opierdzielimy real w tym sezonie i będą płakać na sędziów co już się zaczyna to za każdym razem w mojej odpowiedzi będzie fota z zoomem z tego gola.

0

Plus koks ....

0

Po przeczytaniu tych rewelacji jestem po stronie przeciwników tego transferu.

7

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

Stara na kase do supermarketu wyslac to i micha sie znajdzie.

0

Masz dziewczynę - spędzacie święta samotnie i do tego zapewne jesteś romantykiem. Puzzle ci się w całość układają ;) To raczej nie moja bajka. Przyjdą dzieci wraz z nimi teściowie + rodzice + jeszcze ktoś z rodziny bo jak już dzieci to i trochę więcej rodziny się zaprasza (np rodzeństwo) to będą dodatkowe klocki - wtedy stawisz czoła nowej sytuacji XD. Nie neguje stereotypów ale troszkę są męczące ;)

6

On chyba nie chce u nas grać XD.

1

Szanuje twój pogląd ;)

6

A mnie to wk .... wia. Spocone tłumy w sklepach. Pełno badziewnych świecidełek drogich jak jasna cholera. Chlapa, zimno i ciemno na dworze. Do tego zapierdziel w kuchni - sprzątanie chałupy i latanie za prezentami. Wszystko po to by usiąść na chwile przy stole i jeszcze wymyślać jakieś bzdurne życzenia na siłe ;). Nie daj boże komuś przyjdzie do głowy śpiewanie kolęd ..... grrrrr. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. Jedyna przyjemność to oglądanie radochy dzieciaków ;)

6

Oczywiście że powinien wystąpić. Cały sezon czekał właśnie na ten mecz. Zagra dobrze być może złapie kontuzje ale zadanie wykona na ten sezon. ;)

0

Ameryka to troche zly przyklad wedlug mnie. Tu nie bede sie klucil bo historia tego miejsca ocieka krwia i nieszczesciem ... ale ... Tak naprawde rodowici amerykanie to indianie których ci co sie pod nich teraz podszywaja prubowali wybic co do nogi ;). Tak jak pisalem wczesniej to ze ktos mówi ze kims jest nie oznacza ze tak jest naprawde. Korzenie i pochodzenie jest za to faktem po prostu. Przyklad z mysza i stajnia jest idealny. Aha i nie wiem kto to kest Izu.

1

Bzdury piszesz. Posluchaj jego ojca lepiej pare postów wyzej ma wieksze doswiadczenie w tym zakresie. Korzenie sa istotne. W zasadzie to kazdy moze czuc sie nawet i delfinem. Pytanie tylko czy nierobi z siebie na sile kogos innego. Jeszcze te twoje "nie maprawa" =)

2

Messi rozpieszczał rozwydrzobego bachora przez kilka sezonów który i tak sie wypiął na niego. Dlatego ma slabsze staty ;)

1

"Prawda jest taka" tiaaa :). Widze ze co drugi laramblowicz to zna prawdy absolutne i je wyglasza.

0

Nie przesadzaj. Marc gra rewelacyjnie ale obrona nie jest tragiczna. Odstaje tylko ostatnio Shakira troche. Umtiti to jest przekozak.

0

Przecierz niektórzy gracze palą szlugi i doputy trzymają poziom nikt im w paszcze nie zagląda.

0

"Jak wyobrazacie sobie wasz następny mecz" Patrząc na odpowiedzi wydaje mi się ze pytanie dotyczyło ostatniego meczu w karierze.

37

Ale te oczy ... :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?